Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 71984
> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Кассовые операции и денежное обращение
Резюме № 71984
Опубликовано: 25.11.2021 г.
Рубрика: Кассовые операции и денежное обращение

Кассир-бухгалтер

Стартовый оклад: 20000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 23.03.1970 г. (51 год )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 01.1997 по настоящее время (25 лет )
В компании: Міністерство фінансів України, Киев
Должность: Голвний спеціаліст
Функциональные обязанности:
Досвід роботи в державних органах 24 роки. 1997 рік – початок державної служби в Державній податковій адміністрації у Чернігівській області на посаді державного податкового ревізораінспектора у сфері зовнішньоекономічної діяльності.За роки праці освоїла декілька напрямів податкової служби, працювала у Департаменті аудиту, де займалась камеральними перевірками на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків, методологією зовнішньоекономічної діяльності підприємств, страхових, банківських та небанківських установ, податковим боргом. У Департаменті оподаткування юридичних осіб на посаді головного державного податкового ревізораінспектора контролювала правильність обчислення податку на прибуток підприємств та перевіркою звітів господарських операцій неприбуткових організацій, приймала участь у розробці Реєстру неприбуткових організацій та установ, розробила методику користування та внесенням всіх даних таких організацій у зазначений Реєстр. Здійснювала контроль за виконанням вимог податкового законодавства платниками податків за своєчасним надходження податків до бюджету.У 2017 році переведена на посаду головного спеціаліста відділу обміну, обробки та аналізу інформації Департамент моніторингу баз даних та верифікації виплат Міністерства фінансів України. Займалась розробкою нормативноправових актів, що регулюють правомірність обміну інформацією з іншими державними органами.У 2020 році переведена на посаду головного спеціаліста відділу прогнозування податку на додану вартість Департаменту прогнозування доходів бюджету Міністерства фінансів України. Здійснювала прогнозні розрахунки надходжень податку на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів до Державного бюджету України, а також збирала інформацію з зовнішніх джерел для її обробки для узгодженості рішень щодо прогнозних обсягів податкових надходжень. Впевнений користувач ПК (пакет програм Microsoft Office), Internet, Powerpoint, Liga. Уміння працювати з офісною технікою.Відповідальне ставлення до задач поставлених керівництвом, вміння уважно слухати та аналізувати, виконувати роботу своєчасно у повному обсязі, у визначені терміни. Грамотна усна і письмова українська мова.У поточному році пройдено внутрішні навчальні програми "Внутрішнє навчання: Засоби милозвучності в діловій українській мові" (0,1 кредиту ЄКТС), "Розділові знаки у професійному мовленні"(0,1 кредиту ЄКТС), "Іменник у професійному мовленні публічних управлінців "(0,1 кредиту ЄКТС), "Розділові знакиу у професійному мовленні публічних управлінців "(0,1 кредиту ЄКТС),"Внутрішнє навчання з оцінювання" (0,1 кредиту ЄКТС). Пройдено навчальні онлайнкурси, Освітній ХАБ: Курс Державний службовець (0,2 кредиту ЄКТС). Успішно пройшла навчальну програму «Внутрішнє навчання з оцінювання».


Образование
Учебное заведение: АкадеміяДержавної податкової служби
Дата окончания: 2001-01-01
Факультет: Облік і аудит
Специальность: Бухоблік

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Внутрішні навчальні програми Засоби милозвучності в діловій українській мові
Компания: Міністерство фінансів україни
Город: Київ Период: 4 Дата: 01.07.2021

Название курса/тренинга: Внутрішнє навчання з оцінювання
Компания: Міністерство фінансів україни
Город: Київ Период: 4 Дата: 01.09.2021

Название курса/тренинга: Курс Державний службовець
Компания: Освітній ХАБ
Город: Київ Период: 6 Дата: 01.10.2021

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Впевнений користувач ПК (пакет програм Microsoft Office), Internet, Powerpoint, Liga,Oracle Discoverer. Робота в реєстрах.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Приймала участь у розробці Реєстру неприбуткових організацій та установ, розробила методику користування та внесенням всіх даних таких організацій у зазначений Реєстр.
Сведения: У процесі міжвідомчого обміну інформацією між Мінфіном та центральними органами виконавчої влади розроблено проєкти відповідних нормативно-правових актів, які регламентують обмін інформацією Мінфіну з центральними органами виконавчої влади України для здійснення моніторингу та верифікації соціальних виплат, постійно здійснювався моніторинг діючого законодавства та у разі необхідності вносилися зміни до існуючих нормативно-правових актів. Також здійснювала роботу по укладанню договорів про взаємодію з органами державної влади.У 2020 році переведена на посаду головного спеціаліста відділу прогнозування податку на додану вартість Департаменту прогнозування доходів бюджету Міністерства фінансів України. Здійснювала прогнозні розрахунки надходжень податку на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів до Державного бюджету України, а також збирала інформацію з зовнішніх джерел для її обробки для узгодженості рішень щодо прогнозних обсягів податкових надходжень.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Економічна література, семінари, курси підвищення кваліфікації з економічних знань, психологічні тренінги, подорожі, спорт, вивчення англійської мови, малювання, вишивка, готування. Постійне підвищення рівня професійної компетентності.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
супервайзер сумы кассир ровно энергодар белая церковь каменское юрист полтава деньги в долг луцк чернигов шостка мелитополь запорожье экономист умань аналитик ужгород александрия касир черкассы прилуки юрисконсульт харьков славянск тернополь бердянск кривой рог черновцы мариуполь кременчуг кропивницкий львов маркетолог павлоград операционист борисполь никополь винница бахмут краматорск смела одесса бровары миргород северодонецк хмельницкий николаев бердичев мукачево каменец-подольский кредит без справки о доходах андеррайтер яготин ивано-франковск изюм измаил херсон бухгалтер кредит онлайн на карту без отказа срочно днепр все мфо киев житомир
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в райффайзен банк кредит онлайн на карту без отказа Новые МФО Украины займ на карту с автоматическим одобрением работа в укрэксимбанке микрозайм без отказа вакансии в банках вакансии банков украины альфа банк киев работа в кредобанк вакансии банков малоизвестные мфо архив вакансий работа universal bank банковские вакансии резюме финансиста мфо, которые дают всем работа в страховании универсал банк работа кредит наличными без справки о доходах альфа банк маловідомі мфо работа в финансах спортбанк вакансии в финансах кредит под 0 процентов мфо без лицензии база мфо украины рейтинг кредитов онлайн кредитный лимит спортбанк деньги в долг срочно всі мфо україни неизвестные мфо кредит готівкою без довідки про доходи работа в таскомбанк работа в приватбанке резюме руководителей работа отп банк точки выдачи спортбанк карта спортбанк все мфо украины кредит спортбанк работа в укрсиббанке отзывы спортбанк работа в банке работа в банке киев работа в ощадбанке работа в страховой компании
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты