Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 72702
> >
Город : Київ
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Корпоративний бізнес
Резюме № 72702
Опубліковано: 06.05.2024 р.
Рубрика: Корпоративний бізнес

Керівник напрямку / заступник начальника управління

Стартова зарплата: 45000 грн.
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Київ
Освіта: вища
Дата народження: 22.08.1999 г. (24 роки )
Стать: Жіноча
Сімейний стан: Не перебуваю в шлюбі, дітей немає
Досвід роботи
C 12.2023 по теперішній час (7 міс.)
В компанії: АТ «ТАСКОМБАНК», Київ
Посада: Керівник напрямку розвитку документарних та факторингових операцій клієнтів корпоративного бізнесу Управління розробки продуктів
Функціональні обов'язки:
Поліпшення та контроль процесу продажу продуктів корпоративного бізнесу: Координація внутрішніх відділів банку для оптимізації розвитку документарних та факторинговихоперацій. Впровадження нових технологій для підвищення ефективності операцій, внутрішніх процесій банку. Розроблення стратегії розвитку документарних та факторингових операцій. Навчання та розвиток персоналу: Проведення навчання та тренінгів для співробітників щодо документарних та факторинговихоперацій та залучення зовнішніх партнерів для проведення навчання. Створення презентацій та навчальних матеріалів для підвищення кваліфікації персоналу. Аналіз банку, ринку та конкурентів: Вивчення ринкових тенденцій у сфері документарних та факторингових операцій. Аналіз потенційних ринків та аудиторій для введення нових продуктів і послуг. Аналіз ефективності проведених операцій та їхній вплив на фінансовий стан банку. Прогнозування фінансових результатів від реалізації стратегії розвитку. Розробка продуктів та автоматизація програм: Впровадження нових фінансових продуктів та послуг у сфері документарних та факторинговихоперацій, допоміжних інструментів. Аналіз ефективності та ринкової потребності в нових продуктах. Розробка автоматизації ПЗ банку, написання ТЗ для розробників та проведення тестуваньновостворених операцій. Поліпшення клієнтського сервісу: Вивчення потреб клієнтів корпоративного бізнесу щодо фінансових операцій. Розроблення та запровадження індивідуальних рішень для клієнтів. Партнерські відносини: Встановлення та підтримка партнерських відносин з іншими банками та фінансовими тадержавними установами. Пошук нових партнерів для розвитку спільних фінансових продуктів. Формування аналітичної звітності різної складності. Контроль за дотриманням законодавства: Написання паспортів продуктів, договорів та інш.у відповідності до вимог чинного законодавства. Розроблення та впровадження внутрішніх процедур для забезпечення відповідності правилам танормам.


C 10.2021 по 11.2023 (2 роки 1 міс.)
В компанії: АТ «ТАСКОМБАНК», Київ
Посада: Аналітик відділу торгівельного фінансування та документарних операцій
Функціональні обов'язки:
Взаємодія з клієнтами та внутрішніми відділами банку: Забезпечення правильної та швидкої обробки та виконання документарних операцій. Підтримка розробки нових продуктів та послуг: Покращення процесів фінансування документарних операцій. Розробка змін до поточних внутрішніх документів, розроблення нової бази. Забезпечення розвитку напрямку торгівельного фінансування в банку. Супроводження операцій з надання, візування та випуску гарантій, акредитивів: Ознайомлення з договорами, тендерною документацією та іншими документами, які передуютьфінансуванню. Підготовка проектів гарантій та акредитивів. Моніторинг виконання умов договорів з банком в процесі надання документарних операцій. Здійснення контролю за своєчасним та якісним формуванням справ по документарним операціям. Надання консультації клієнтам та колегам з питань, що стосуються документарних операцій. Повний супровід авалювання, анулювання, часткових та повних погашень векселів. Збір інформації та підготовка звітів на НБУ, ДМСУ та інші зовнішні служби. Проведення навчання колег: Підготовка презентацій, тестів, навчальних матеріалів. Проведення навчання для колег різних структурних підрозділів банку.


C 11.2020 по 10.2021 (11 міс.)
В компанії: АТ «ПУМБ», Київ
Посада: Фахівець сектору операційного супроводу факторингових операцій
Функціональні обов'язки:
Забезпечення якісного та своєчасного супроводу факторингових операцій: Відповідно до стандартів та процедур банку та запитів Клієнтів. Контроль своєчасного надання фінансування та адміністрування дебіторської заборгованості: Контроль та аналіз виконання договірних зобов'язань. Аналіз контрактів постачання та додаткових договорів клієнта з дебіторами. Забезпечення повного циклу обслуговування факторингових операцій: Включає перевірку документів, формування реєстрів фінансування та перевірку їх належногопідписання, повний супровід циклу фінансування, контроль за своєчасністю оплати, врахуваннявзаєморозрахунків. Розробка та оптимізація процедур роботи з клієнтами та контрагентами: Поліпшення внутрішніх документів та процесів банку. Організація взаємодії із зовнішніми контрагентами. Організація та контроль за веденням обліку факторингових операцій: Аналіз та формування звітності для керівництва по запитуваних параметрах. Координація роботи відповідних спеціалістів та підрозділів банку. Забезпечення дотримання законодавчих та нормативних вимог у сфері факторингу: Внутрішні політики та процедури банку. Законодавча база.


C 07.2020 по 11.2020 (4 міс.)
В компанії: АТ «ТАСКОМБАНК», Київ
Посада: Провідний спеціаліст відділу факторингу
Функціональні обов'язки:
Моніторинг та аналіз ринку факторингу: Ідентифікація потенційних клієнтів та конкурентів. Залучення клієнтів. Повний супровід факторингу в банку. Розрахунок платіжної дисципліни Дебіторів клієнтів: Формування комерційної пропозиції. Аналіз контрактів поставки та рекомендації щодо внесення змін. Написання висновку профільного підрозділу факторингу щодо співпраці з контрагентом. Контроль та облік фінансових операцій, пов'язаних із факторингом. Управління портфелем факторингових операцій: Контроль за виконанням зобов'язань клієнтами за договорами факторингу. Проведення щоквартального перегляду діючих клієнтів та лімітів. Консультування клієнтів банку та колег з питань факторингу: Включає процес оформлення та проведення операцій. Розробка навчальних матеріалів та проведення навчань з послідуючим тестуванням.


C 01.2020 по 03.2020 (2 міс.)
В компанії: АТ «ПУМБ», Київ
Посада: Провідний фахівець відділу телемаракетингу малого бізнесу
Функціональні обов'язки:
Пошук та залучення нових клієнтів малого бізнесу: Пропозиція банківських продуктів та послуг. Консультації з фінансових питань та РКО. Розробка індивідуальних фінансових рішень для клієнтів малого бізнесу: Врахування потреб та можливостей клієнта. Консультування клієнтів малого бізнесу з управління фінансами: Фінансове планування. Інвестування та кредитування. Проведення зустрічей. Розвиток та підтримка довгострокових відносин з клієнтами малого бізнесу: Участь у заходах, що підтримують малий бізнес. Аналіз та моніторинг ринку малого бізнесу: Ідентифікація потенційних клієнтів та конкурентів. Дотримання процедур та стандартів роботи банку: Включає в себе дотримання нормативної бази, конфіденційність та безпеку та стандартипрофесійного обслуговування.


C 10.2018 по 12.2019 (1 рік 2 міс.)
В компанії: АТ «ПУМБ», Київ
Посада: Провідний фінансовий консультант та наставник відділу продажів
Функціональні обов'язки:
Здійснення вихідних дзвінків з метою залучення клієнтів: Виклик клієнтів для представлення продуктів та послуг банку. Надання консультацій по запропонованим продуктам. Призначення зустрічей для подальшого обговорення та оформлення. Приймання вхідних дзвінків від потенційних клієнтів: Надання інформації про доступні продукти та послуги банку. Допомога клієнтам у виборі найбільш підходящого продукту: Аналіз потреб і можливостей клієнта. Рекомендації щодо найбільш відповідного продукту. Прослуховування дзвінків колег та надання зворотнього зв’язку: Оцінка переваг і недоліків у дзвінках. Проведення тренінгів і семінарів для підвищення ефективності роботи. Аналітика та підбиття підсумків роботи групи: Збір та аналіз даних про роботу команди. Формування звітності та презентацій для керівництва. Допомога новим працівникам у адаптації та навчанні: Проведення повного супроводу та навчання нових колег з 0 до наставників груп. Оформлення заявок на отримання кредитних карток та уточнення умов їх використання: Проведення процедур для оформлення кредитів готівкою, кредитних карт, офердрафту такористування КлієнтБанком.


Освіта
Навчальний заклад: Національний університет Львівська політехніка
Дата закінчення: 2022-07-01
Факультет: Психологія
Спеціальність: Теоретична та практична психологія

Курси та тренінги
Назва курсу/тренінгу: Розвиток стресостійкості
Компанія: Освітня компанія D-Space
Місто: Київ Період: 2 дн. Дата: 01.09.2020

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Англійська: Базова
Украинский: Вільно володію
Рівень володіння комп'ютером: користувач
Комп'ютерні навички: Володію Microsoft office, CRM, SR-Bank, Sirius, Lotus та швидко вивчаю нові програми.

Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
миргород бахмут нові мфо полтава деньги в долг кредит онлайн на карту рейтинг кредитов умань кредит без справки о доходах северодонецк борисполь черновцы невідомі мфо україни кредит онлайн на карту без отказа срочно ровно мукачево гроші в борг терміново мариуполь кредит без довідки про доходи винница мфо україна бердянск николаев шостка ужгород юрисконсульт харьков смела маловідомі мфо україни операционист запорожье павлоград одесса черкассы экономист александрия днепр всі мфо аналитик кассир яготин бухгалтер белая церковь каменец-подольский каменское кропивницкий никополь нові мфо україна хмельницкий сумы львов краматорск херсон славянск юрист житомир бердичев кременчуг кривой рог ивано-франковск изюм прилуки измаил луцк все мфо чернигов тернополь касир энергодар мелитополь бровары киев кредит під 0
+ Додати

 
 
 
 
 
 
 
Посилання
малоизвестные мфо неизвестные мфо кредит наличными без справки о доходах банковские вакансии вакансии банков мфо, которые дают всем невідомі мфо работа в страховании работа в банке киев вакансии в финансах точки выдачи спортбанк кредит наличными киев вакансии банков украины всі мфо україни альфа банк киев работа в финансах все мфо украины деньги в долг срочно займ на карту с автоматическим одобрением работа в банке база мфо украины гроші в борг спортбанк кредит готівкою київ кредит під 0 відсотків кредит спортбанк мфо без лицензии кредит под 0 процентов альфа банк кредит онлайн на картку без відмови терміново вакансии в банках Новые МФО Украины архив вакансий отзывы спортбанк маловідомі мфо кредит онлайн на карту без отказа карта спортбанк Нові МФО України кредит готівкою без довідки про доходи микрозайм без отказа список rss позика на картку з автоматичним схваленням рейтинг кредитов онлайн кредитный лимит спортбанк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты