Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 7745

> >
Город : Луцк
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Корпоративный бизнес
Резюме № 7745
Опубликовано: 19.09.2009 г.
Рубрика: Корпоративный бизнес

Специалист корпоративного бизнеса

Стартовый оклад: 6400 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Луцк
Район проживания: Гіпермаркет Там-Там
Образование: высшее
Дата рождения: 16.07.1984 г. (34 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 04.2009 по настоящее время (10 лет 2 мес.)
В компании: ВФ ВАТ «КРЕДОБАНК», Луцк
Должность: Менеджер клієнта Корпоративного центру
Функциональные обязанности:
Залучення на комплексне обслуговування корпоративних клієнтів (річний оборот понад 500 тис. євро) та утримання їх в банку; кредитування корпоративних клієнтів; розробка та впровадження реструктуризаційних проектів; здійснення документарних операцій (гарантія, акредитив) та операцій з цінними паперами (врахування та авалювання векселів); документарне забезпечення та консалтинг в процесі залучення корпоративними клієнтами позик від нерезидентів; розробка рекомендацій, що ґрунтуються на професійному діагнозі стану бізнесу клієнта; розробка «тарифних пакетів» для vip-клієнтів; реалізація депозитних та карткових продуктів корпоративних клієнтам.


C 06.2008 по 03.2009 (9 мес.)
В компании: ВФ ВАТ «КРЕДОБАНК», Луцк
Должность: Начальник відділу корпоративного продажу
Функциональные обязанности:
Розподіл планів продажу між працівниками підрозділу; забезпечення виконання показників індивідуального плану продажу та плану продажу продуктів та послуг підрозділу в цілому, моніторинг продажу; залучення на комплексне обслуговування юридичних осіб та СПД; реалізація кредитних, депозитних та карткових продуктів; координація співпраці філії з страховими компаніями; розробка «тарифних пакетів» для vip-клієнтів.


C 12.2006 по 06.2008 (1 год 6 мес.)
В компании: Комерційний банк, Луцк
Должность: Спеціаліст відділу корпоративного продажу
Функциональные обязанности:
Додатково до попереднього: виконання кількісних, вартісних та якісних параметрів продажу банківських продуктів та послуг для юридичних осіб, аналіз економічного ефекту від співпраці з потенційним клієнтом – юридичною особою, забезпечення якісного та оперативного персонального обслуговування ВІП-клієнтів банку, організація продажу корпоративних карткових продуктів та зарплатних проектів, організація роботи по залученню ресурсів юридичних осіб, депозитів державних і недержавних організацій, співпраця зі страховими компаніями в сфері продажу банківських продуктів, аналіз фінансового ринку щодо тенденцій попиту-пропозиції банківських продуктів, оцінка ризику кредитних операцій з використанням цінних паперів, достовірне та своєчасне документальне оформлення операцій з цінними паперами, складання та подання звітності по цінних паперах.


C 09.2006 по 12.2006 (3 мес.)
В компании: Комерційний банк, Луцк
Должность: Спеціаліст сектору обслуговування корпоративного банкінгу
Функциональные обязанности:
Пошук та залучення нових клієнтів – юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, організація комплексного обслуговування клієнтів – юридичних осіб: проведення консультацій в межах пакетів послуг Банку; підбір необхідних клієнту послуг та продуктів, підготовка пакету послуг для клієнтів та його презентація; адаптація продуктів під індивідуальні потреби клієнта; контроль за ефективністю співпраці з клієнтом Банку. Організація продажу потенційним клієнтам – юридичним особам та координація їх обслуговування працівниками банку, консультування позичальників–юридичних осіб щодо принципів та умов кредитування, розгляд проектів щодо кредитування юридичних осіб, підготовка пропозицій щодо можливого забезпечення кредитних операцій, підготовка висновків, пропозицій на розгляд кредитного комітету, щодо доцільності кредитування клієнта та підтвердження економічної ефективності впровадження даного заходу, здійснення постійного взаємозв’язку з позичальником під час дії кредитного договору, внесення змін в умови кредитування.


C 08.2005 по 09.2006 (1 год 1 мес.)
В компании: ВФ ВАТ "Кредобанк", Луцк
Должность: Спеціаліст відділу кредитного моніторингу
Функциональные обязанности:
Контроль за реалізацією Кредитної політики Банку в Філії і підпорядкованих відділеннях, бухгалтерський облік операцій, пов’язаних з поточним обслуговуванням кредитних угод, моніторинг стану кредитної діяльності Філії шляхом: класифікації наявних кредитів та аналізу стану кредитної заборгованості; ведення кредитних справ позичальників; вивчення фінансового стану суб’єкта кредитування, стану забезпечення кредитної операції, цільового використання кредитів, наявності страхування заставленого майна під час дії кредитних угод; здійснення перевірок у клієнтів наявності та стану збереження наданого забезпечення по виданих кредитах. Аналіз якості кредитного портфелю Філії, внесення пропозицій керівництву щодо його покращення, визначення класу позичальників і категорії ризику кредитної операції у відповідності з діючими нормативними документами, встановлення ризику кредитних операцій та розрахунок страхових резервів, передача на збереження та вилучення з каси Філії кредитних договорів, договорів застави та відповідальність за їх збереження, комплектація кредитних справ, їх зберігання та своєчасна передача в архів, формування звітності по кредитних операціях.


Образование
Учебное заведение: Волинський державний університет ім. Лесі Українки
Дата окончания: 2006-06-01
Факультет: Економічний
Специальность: Фінанси

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Техніка ефективного продажу
Компания: Департамент кадрів та навчання ВАТ "КРЕДОБАНК"
Город: Львів Период: 2 дня Дата: 01.09.2008

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Windows (xp, 7), ms office, open office, the bat, finereader, total commander, internet explorer, opera, АБС Б2 та ifobs

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Призер шкільних міських та обласних олімпіад з економіки та математики. Фіналіст регіонального туру всеукраїнського конкурсу бізнес-планів. Маю досвід роботи з широкім спектром банківських продуктів в т.ч.: авалювання та врахування векселів, надання різних видів банківських гарантій в т.ч. зовнішньоекономічних. Першим в системі банку реалізував проект з фінансування клієнта з використання кредиту виданого іноземним банком за спеціальної програмою розвитку українсько-польського бізнесу.
Сведения: Цілеспрямований, ініціативний, з постійним бажанням до самовдосконалення. Зацікавлений в роботі, яка в дозволила максимально реалізувати набуті здібності та навички. Розгляну варіанти і в іншому місті.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Увлекаюсь футболом, боулингом, дартсом, горными лыжами.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
отп банк страховой агент начальник отделения киев банковские вакансии вакансии банков работа в страховой компании работа в райффайзен банк аваль работа в банках киева pzu украина фінстафф вакансии сбербанк вакансии в финансах работа в новой линии работа в укрсиббанке работа в сильпо работа в укрэксимбанке otp bank работа в страховании работа банк вакансии работа otp bank работа universal bank работа в ощадбанке вакансии райффайзен банк аваль начальник отделения работа в socar работа новая почта финстаф фінстаф работа альфа банк киев работа в киеве пиреус банк работа в кредобанк резюме финансиста работа в банке резюме руководителей работа в wog работа в приватбанке работа в рошен работа в пзу украина вакансии в банках работа для финансистов работа в comfy работа в эпицентр работа для страховщиков работа банк работа в эльдорадо работа в сбербанке архив вакансий кредитный эксперт работа для банкиров работа в таскомбанк работа в финансах вакансии банков универсал банк работа работа в softserves вакансии банков украины работа в банке
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!