Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 8693
> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Бухучет и отчетность
Резюме № 8693
Опубликовано: 08.10.2008 г.
Рубрика: Бухучет и отчетность

Бухгалтер в банк

Стартовый оклад: 6400 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 08.05.1972 г. (49 лет )
Пол: Женский
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 03.2008 по настоящее время (13 лет 7 мес.)
В компании: Альянс АКБ, Киев
Должность: Завідуючий сектору бухгалтерського обліку та звітності відділу обліку та звітності
Функциональные обязанности:
Ведення обліку основних засобів та нематеріальних активів згідно діючого законодавства: Розрахунок амортизаційних нарахувань, формування відомості нарахованої амортизації по податковому та фінансовому обліку. Проведення операцій з віднесення фінансової амортизації на витрати банку. Складання списків основних засобів які підлягають страхуванню. Складання документів на введення в експлуатацію та списання ОЗ та НА (акти введення, інвентарні картки, акти списання). Підготовка документів і проведення річної інвентаризації основних засобів, окремих позабалансових рахунків. 3. Складання і надання звітів: „Про капітальні інвестиції” (Форма № 2 - інвестиції) (квартальний); „Про наявність та рух основних засобів, амортизацію” (Форма 11 - ОЗ) (річний); „Про інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення)” (Форма № 1 - інвестиції) (річний); „Про наявність обчислювальної техніки” (Форма № 2 – інф.) (річний); Звіт про основні засоби емітента (за залишковою вартістю). Складання і надання до НБУ проміжної (квартальної) фінансової звітності банків України а також річної фінансової звітності в т.ч. примітки до неї. Підготовка інформації для обов’язкової публікації квартальної (річної) звітності в офіційному виданні. Формування управлінської звітності щодо господарської діяльності банку, в тому числі інформацію про структуру доходів і витрат. Здійснення розрахунків по авансовим звітам працівників банку в національній валюті (відрядження та господарські витрати). Підготовка платіжних доручень для розрахунку з бюджетом, відрахування до фондів, розрахунки за послуги та інші витрати банку, а також здійснення проводок за внутрібанківськими операціями (віднесення на витрати). Формування відомостей по господарським витратам банку, дебіторської заборгованості банку та відрядженням. Складання звіту „Про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість” (Форма № 1-Б) (місячний, квартальний). Звірка аналітичного обліку з синтетичним обліком (щомісяця). Нарахування та сплата комунального податку і подання до СДПІ. Ведення книги договорів господарської діяльності. Ведення книги реєстрації первинних документів. Складання номенклатури справ сектору бухгалтерського обліку та звітності. Здійснення контролю за своєчасною сплатою податку з доходів при здійсненні розрахунків за послуги з приватними нотаріусами, суб’єктами підприємницької діяльності. Здійснення додаткового і подальшого контролю бухгалтерських операцій. Ведення обліку продажу бланків векселів. Контроль за формуванням виписок по внутрібанківським документам. При зміні нормативно – правової бази стосовно обліку та звітності основних засобів і нематеріальних активів внесення змін, доповнень до внутрібанківського Положення. Ведення обліку доходів і витрат майбутніх періодів. Ведення обліку надання в оренду індивідуальних сейфів клієнтам. Ведення обліку нарахування та сплати фінансової оренди.


C 02.2008 по 03.2008 (1 мес.)
В компании: Альянс АКБ, Киев
Должность: Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності
Функциональные обязанности:
Ведення обліку основних засобів та нематеріальних активів згідно діючого законодавства: Розрахунок амортизаційних нарахувань, формування відомості нарахованої амортизації по податковому та фінансовому обліку. Проведення операцій з віднесення фінансової амортизації на витрати банку. Складання списків основних засобів які підлягають страхуванню. Складання документів на введення в експлуатацію та списання ОЗ та НА (акти введення, інвентарні картки, акти списання). Підготовка документів і проведення річної інвентаризації основних засобів, окремих позабалансових рахунків. Складання і надання звітів: „Про капітальні інвестиції” (Форма № 2 - інвестиції) (квартальний); „Про наявність та рух основних засобів, амортизацію” (Форма 11 - ОЗ) (річний); „Про інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення)” (Форма № 1 - інвестиції) (річний); „Про наявність обчислювальної техніки” (Форма № 2 – інф.) (річний); Звіт про основні засоби емітента (за залишковою вартістю). Складання і надання до НБУ проміжної (квартальної) фінансової звітності банків України а також річної фінансової звітності в т.ч. примітки до неї. Підготовка інформації для обов’язкової публікації квартальної (річної) звітності в офіційному виданні. Формування управлінської звітності щодо господарської діяльності банку, в тому числі інформацію про структуру доходів і витрат. Здійснення розрахунків по авансовим звітам працівників банку в національній валюті (відрядження та господарські витрати). Підготовка платіжних доручень для розрахунку з бюджетом, відрахування до фондів, розрахунки за послуги та інші витрати банку, а також здійснення проводок за внутрібанківськими операціями (віднесення на витрати). Формування відомостей по господарським витратам банку, дебіторської заборгованості банку та відрядженням. Складання звіту „Про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість” (Форма № 1-Б) (місячний, квартальний). Звірка аналітичного обліку з синтетичним обліком (щомісяця). Нарахування та сплата комунального податку і подання до СДПІ. Ведення книги договорів господарської діяльності. Ведення книги реєстрації первинних документів. Складання номенклатури справ сектору бухгалтерського обліку та звітності. Здійснення контролю за своєчасною сплатою податку з доходів при здійсненні розрахунків за послуги з приватними нотаріусами, суб’єктами підприємницької діяльності. Здійснення додаткового і подальшого контролю бухгалтерських операцій. Ведення обліку продажу бланків векселів. Контроль за формуванням виписок по внутрібанківським документам. При зміні нормативно – правової бази стосовно обліку та звітності основних засобів і нематеріальних активів внесення змін, доповнень до внутрібанківського Положення. Ведення обліку доходів і витрат майбутніх періодів. Ведення обліку надання в оренду індивідуальних сейфів клієнтам. Ведення обліку нарахування та сплати фінансової оренди.


C 07.2007 по 02.2008 (7 мес.)
В компании: Альянс АКБ, Киев
Должность: Старший спеціаліст відділу обліку та звітності
Функциональные обязанности:
Ведення обліку основних засобів та нематеріальних активів згідно діючого законодавства: Розрахунок амортизаційних нарахувань, формування відомості нарахованої амортизації по податковому та фінансовому обліку. Проведення операцій з віднесення фінансової амортизації на витрати банку. Складання списків основних засобів які підлягають страхуванню. Складання документів на введення в експлуатацію та списання ОЗ та НА (акти введення, інвентарні картки, акти списання).


C 12.2005 по 07.2007 (1 год 7 мес.)
В компании: Альянс АКБ, Киев
Должность: Спеціаліст відділу обліку та звітності
Функциональные обязанности:
Ведення обліку основних засобів та нематеріальних активів згідно діючого законодавства: Розрахунок амортизаційних нарахувань, формування відомості нарахованої амортизації по податковому та фінансовому обліку. Проведення операцій з віднесення фінансової амортизації на витрати банку. Складання списків основних засобів які підлягають страхуванню. Складання документів на введення в експлуатацію та списання ОЗ та НА (акти введення, інвентарні картки, акти списання).


Образование
Учебное заведение: Київський Національний Торговельно – економічний університет
Дата окончания: 2005-06-01
Факультет: Економіки менеджменту і права (ФЕМП)
Специальность: Спеціаліст з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Иностранные языки и компьютерные навыки
Немецкий: Базовый
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: Ms word, ms excel, ОДБ “mebius”

Дополнительная информация
Сведения: Ділові якості: уміння працювати в колективі, відповідальність, старанність, аналітичні здібності, організованість, дисциплінованість, ініціативність, з інтересом ставлюся до розширення спектру знань.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
экономист операционист супервайзер кременчуг изюм хмельницкий яготин каменское житомир шостка андеррайтер северодонецк винница белая церковь умань одесса львов харьков краматорск маркетолог николаев александрия днепр измаил бердянск юрист кривой рог никополь бахмут луцк славянск сумы мукачево каменец-подольский все мфо тернополь черновцы энергодар ужгород черкассы бердичев полтава чернигов запорожье мариуполь деньги в долг кредит онлайн на карту без отказа срочно кропивницкий аналитик миргород мелитополь юрисконсульт смела херсон ровно бровары бухгалтер киев ивано-франковск прилуки кредит без справки о доходах борисполь касир павлоград кассир
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
резюме руководителей универсал банк работа неизвестные мфо работа в банке киев займ на карту с автоматическим одобрением банковские вакансии микрозайм без отказа работа в страховой компании архив вакансий работа в таскомбанк работа отп банк точки выдачи спортбанк альфа банк работа в райффайзен банк работа в кредобанк вакансии в финансах отзывы спортбанк кредит онлайн на карту без отказа Новые МФО Украины вакансии банков работа в ощадбанке деньги в долг срочно кредит спортбанк мфо, которые дают всем работа в страховании рейтинг кредитов онлайн работа в банке работа universal bank работа в укрсиббанке маловідомі мфо малоизвестные мфо работа в приватбанке всі мфо україни резюме финансиста кредит готівкою без довідки про доходи кредит под 0 процентов вакансии в банках карта спортбанк мфо без лицензии работа в финансах кредит наличными без справки о доходах альфа банк киев кредитный лимит спортбанк спортбанк вакансии банков украины работа в укрэксимбанке база мфо украины все мфо украины
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты