Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 9003

> >
Город : Кропивницкий
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Аудит
Резюме № 9003
Опубликовано: 10.10.2008 г.
Рубрика: Аудит

Начальник отдела / отделения

Стартовый оклад: 6400 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Кропивницкий
Образование: высшее
Дата рождения: 18.06.1982 г. (37 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 04.2007 по настоящее время (12 лет 4 мес.)
В компании: АКБ "Укрсоцбанк", Кропивницкий
Должность: Начальник відділу бухгалтерського контролю
Функциональные обязанности:
Підготовка наказів (розпорядження)щодо надання прав на підписання документів працівникам установи Банку, своєчасне внесення змін до нього; Звіряння залишків операційної каси Банку. Закриття та відкриття операційного сховища Банку; Складання плану послідуючих перевірок бухгалтерського обліку; Контроль за виконанням затвердженого плану (з урахуванням усіх підрозділів) послідуючих перевірок бухгалтерського обліку, забезпечення проведення послідуючих перевірок з урахуванням всіх напрямків роботи обласної філії та відділень. Безпосереднє проведення перевірок в обласній філії так і в підвідомчих відділеннях. Підготовка та проведення прийому-передачі справ при зміні керівників відділення або його закриття. Організації облікової роботи, документообігу, дотриманням правил виконання, перевірки та оформлення грошово-розрахункових документів відповідно до нормативних вимог Національного банку України; своєчасне, повне та правильне відображенням операцій Банку в бухгалтерському (фінансовому) та управлінському обліку з дотриманням чинного законодавства та вимог облікової політики Банку; наявності належним чином оформлених документів, на підставі яких здійснюється перерахування (видача) коштів у національній та іноземній валютах; формування загальних зшивів меморіальних документів в національній валюті, в іноземній валюті, по довгостроковим позикам в національній та іноземній валюті, документів за внутрішньобанківськими операціями, зшивів по рахункам 8 класу; дотримання посадовими особами установи Банку наданих повноважень та прав на підписування документів; виконання регламентних робіт та експлуатація програмного комплексу; контролю та забезпечення дотримання регламентів проходження безготівкових платежів в іноземній та національній валютах засобами програмно-технічних комплексів Банку; аналізу та усунення причин (наслідків) нештатних ситуацій у філії, які при експлуатації програмних комплексів; забезпечення взаємодії філії з відділеннями та РЦ Головного офісу; Здійснення контролю за розподілом між працівниками та недопущенням конфлікту інтересів; Забезпечення ознайомлення працівників з переліком інформації, що становить банківську та комерційну таємницю. Здійснює контроль за навчанням та тестуванням працівників очолюваного підрозділу.


C 09.2006 по 04.2007 (7 мес.)
В компании: АКБ "Укрсоцбанк", Кропивницкий
Должность: Головний економіст Бек-офису бізнесів
Функциональные обязанности:
Нарахування відсотків по видам наданим кредитам юридичним особам. Нарахування відсотків по іншим комісіям Банку ( Клієнт-банк, sms-банкінг, послуги інкасації). Постійний моніторинг кредитних справ виданих фізичним особам. Подвійний контроль платіжних доручень отриманих від клієнтів Банку для подальшого відправлення. Контроль статусу платіжних документів. Монітор стану коррахунку.


C 12.2004 по 09.2006 (1 год 9 мес.)
В компании: КФ Комерційний банк, Кропивницкий
Должность: Економіст 2-й категорії відділу бухгалтерського контролю
Функциональные обязанности:
Нарахування відсотків по видам наданим кредитам юридичним особам. Формування довідок та дебетових реєстрів по виконавцям та направлення їх в електронному вигляді до відділення. Формування загальних зшивів меморіальних документів в національній та іноземній валюті. Формування загальних зшивів по довгостроковим позикам в національній та іноземній валюті; Врегулювання розбіжностей, що виникають в при звірянні документів у відділенні за даними довідок про документи окремих зшивів, що формуються філією. Виконання регламентних робіт. Закриття робочого дня з формування заключного файлу $z відповідно до регламенту роботи ВПС. Контроль статусу платіжних документів. Монітор стану коррахунку. Подвійний контроль платіжних доручень отриманих від клієнтів Банку.


Образование
Учебное заведение: Кировоградский Национальный Технический Университет
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Учет и аудит
Специальность: Специалист по учету и аудиту

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии банков работа в киеве вакансии в банках работа в softserves работа в рошен резюме руководителей работа новая почта фінстаф otp bank начальник отделения резюме финансиста работа в сбербанке работа в socar работа в приватбанке работа в банках киева работа в финансах кредитный эксперт работа в кредобанк работа в эльдорадо работа в банке работа в страховой компании работа в сильпо страховой агент вакансии сбербанк вакансии банков финстаф работа в эпицентр работа в укрэксимбанке вакансии в финансах работа банк вакансии фінстафф универсал банк работа вакансии райффайзен банк аваль работа в ощадбанке вакансии банков украины архив вакансий pzu украина работа universal bank работа otp bank работа в таскомбанк работа в wog работа в укрсиббанке пиреус банк работа для банкиров работа альфа банк киев работа для финансистов работа в банке отп банк работа для страховщиков работа в райффайзен банк аваль работа в пзу украина начальник отделения киев работа банк банковские вакансии работа в страховании работа в comfy работа в новой линии
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!