Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 9003
> >
Город : Кропивницький
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Аудит
Резюме № 9003
Опубліковано: 10.10.2008 р.
Рубрика: Аудит

Начальник отдела / отделения

Стартова зарплата: 6400 грн.
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Кропивницький
Освіта: вища
Дата народження: 18.06.1982 г. (42 роки )
Стать: Чоловіча
Сімейний стан: Перебуваю в шлюбі, є діти
Досвід роботи
C 04.2007 по теперішній час (17 років 2 міс.)
В компанії: АКБ "Укрсоцбанк", Кропивницький
Посада: Начальник відділу бухгалтерського контролю
Функціональні обов'язки:
Підготовка наказів (розпорядження)щодо надання прав на підписання документів працівникам установи Банку, своєчасне внесення змін до нього; Звіряння залишків операційної каси Банку. Закриття та відкриття операційного сховища Банку; Складання плану послідуючих перевірок бухгалтерського обліку; Контроль за виконанням затвердженого плану (з урахуванням усіх підрозділів) послідуючих перевірок бухгалтерського обліку, забезпечення проведення послідуючих перевірок з урахуванням всіх напрямків роботи обласної філії та відділень. Безпосереднє проведення перевірок в обласній філії так і в підвідомчих відділеннях. Підготовка та проведення прийому-передачі справ при зміні керівників відділення або його закриття. Організації облікової роботи, документообігу, дотриманням правил виконання, перевірки та оформлення грошово-розрахункових документів відповідно до нормативних вимог Національного банку України; своєчасне, повне та правильне відображенням операцій Банку в бухгалтерському (фінансовому) та управлінському обліку з дотриманням чинного законодавства та вимог облікової політики Банку; наявності належним чином оформлених документів, на підставі яких здійснюється перерахування (видача) коштів у національній та іноземній валютах; формування загальних зшивів меморіальних документів в національній валюті, в іноземній валюті, по довгостроковим позикам в національній та іноземній валюті, документів за внутрішньобанківськими операціями, зшивів по рахункам 8 класу; дотримання посадовими особами установи Банку наданих повноважень та прав на підписування документів; виконання регламентних робіт та експлуатація програмного комплексу; контролю та забезпечення дотримання регламентів проходження безготівкових платежів в іноземній та національній валютах засобами програмно-технічних комплексів Банку; аналізу та усунення причин (наслідків) нештатних ситуацій у філії, які при експлуатації програмних комплексів; забезпечення взаємодії філії з відділеннями та РЦ Головного офісу; Здійснення контролю за розподілом між працівниками та недопущенням конфлікту інтересів; Забезпечення ознайомлення працівників з переліком інформації, що становить банківську та комерційну таємницю. Здійснює контроль за навчанням та тестуванням працівників очолюваного підрозділу.


C 09.2006 по 04.2007 (7 міс.)
В компанії: АКБ "Укрсоцбанк", Кропивницький
Посада: Головний економіст Бек-офису бізнесів
Функціональні обов'язки:
Нарахування відсотків по видам наданим кредитам юридичним особам. Нарахування відсотків по іншим комісіям Банку ( Клієнт-банк, sms-банкінг, послуги інкасації). Постійний моніторинг кредитних справ виданих фізичним особам. Подвійний контроль платіжних доручень отриманих від клієнтів Банку для подальшого відправлення. Контроль статусу платіжних документів. Монітор стану коррахунку.


C 12.2004 по 09.2006 (1 рік 9 міс.)
В компанії: КФ Комерційний банк, Кропивницький
Посада: Економіст 2-й категорії відділу бухгалтерського контролю
Функціональні обов'язки:
Нарахування відсотків по видам наданим кредитам юридичним особам. Формування довідок та дебетових реєстрів по виконавцям та направлення їх в електронному вигляді до відділення. Формування загальних зшивів меморіальних документів в національній та іноземній валюті. Формування загальних зшивів по довгостроковим позикам в національній та іноземній валюті; Врегулювання розбіжностей, що виникають в при звірянні документів у відділенні за даними довідок про документи окремих зшивів, що формуються філією. Виконання регламентних робіт. Закриття робочого дня з формування заключного файлу $z відповідно до регламенту роботи ВПС. Контроль статусу платіжних документів. Монітор стану коррахунку. Подвійний контроль платіжних доручень отриманих від клієнтів Банку.


Освіта
Навчальний заклад: Кировоградский Национальный Технический Университет
Дата закінчення: 2004-06-01
Факультет: Учет и аудит
Спеціальність: Специалист по учету и аудиту

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Англійська: Базова
Украинский: Вільно володію
Рівень володіння комп'ютером: досвідчений користувач

Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
ужгород борисполь невідомі мфо україни никополь ивано-франковск мелитополь кропивницкий нові мфо україна деньги в долг бахмут днепр бухгалтер каменское мариуполь яготин кременчуг измаил херсон кредит онлайн на карту краматорск смела харьков кредит онлайн на карту без отказа срочно все мфо одесса хмельницкий каменец-подольский нові мфо павлоград винница кривой рог операционист кредит без справки о доходах юрисконсульт маловідомі мфо україни чернигов полтава сумы кассир тернополь бровары гроші в борг терміново луцк кредит без довідки про доходи бердянск черкассы славянск касир киев черновцы всі мфо аналитик мукачево умань белая церковь ровно запорожье юрист экономист изюм рейтинг кредитов энергодар житомир львов северодонецк бердичев мфо україна шостка кредит під 0 прилуки миргород николаев александрия
+ Додати

 
 
 
 
 
 
 
Посилання
деньги в долг срочно вакансии в банках гроші в борг кредит под 0 процентов кредит готівкою без довідки про доходи всі мфо україни вакансии в финансах Новые МФО Украины кредит онлайн на картку без відмови терміново альфа банк киев работа в банке займ на карту с автоматическим одобрением работа в финансах кредит онлайн на карту без отказа кредит спортбанк отзывы спортбанк Нові МФО України архив вакансий вакансии банков рейтинг кредитов онлайн невідомі мфо неизвестные мфо работа в страховании спортбанк малоизвестные мфо база мфо украины альфа банк кредитный лимит спортбанк мфо без лицензии кредит наличными киев микрозайм без отказа кредит під 0 відсотків точки выдачи спортбанк вакансии банков украины кредит наличными без справки о доходах карта спортбанк позика на картку з автоматичним схваленням работа в банке киев все мфо украины банковские вакансии кредит готівкою київ маловідомі мфо мфо, которые дают всем список rss
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты