Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Крокуємо разом із університетом імені Стефаника

ПАТ «ТЕРРА БАНК» уклав зарплатний проект з одним із найбільших державних закладів України - Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у Івано-Франківську.


У рамках укладеного договору для студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника буде випущено понад 700 пластикових карток міжнародної платіжної системи Visa International. Крім цього, на території університету, для зручності отримання готівкових коштів, було встановлено банкомат Банку.


Зарплатна картка ПАТ «ТЕРРА БАНК» – це зручний спосіб отримання заробітної плати, стипендії, відпускних, відрядних та інших виплат, можливість розплачуватися за товари й послуги, як у торговельно-сервісній мережі, так і в мережі Інтернет, зняття готівки без комісії в банкоматах Банку та банків-партнерів об’єднаної банкоматної мережі, яка налічує на сьогоднішній день 3 766 банкоматів на території України, з яких 44 банкомати розташовано у м. Івано-Франківськ. Також студенти мають можливість відкрити додаткову картку для довірених осіб на один картковий рахунок, підключитися до послуги SMS-банкінгу, безкоштовно отримувати виписку по картковому рахунку на електронну адресу, отримувати дохід від відсотків, що нараховуються на залишок коштів та скористатися іншими продуктами та послугами Банку.


За словами директора Івано-Франківської дирекції, Мирослави Савко: «Співпраця із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника розрахована на довгострокову перспективу. У найближчих планах – надання університету, його викладачам, співробітникам, студентам інших банківських продуктів і послуг».
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  кредитный эксперт работа в пзу украина pzu украина вакансии сбербанк начальник отделения работа в comfy работа для финансистов работа в эпицентр работа в таскомбанк работа в банках киева фінстафф универсал банк работа вакансии банков вакансии в банках работа в киеве банковские вакансии финстаф вакансии банков начальник отделения киев работа банк вакансии работа в softserves работа в новой линии работа в страховой компании работа в сбербанке otp bank резюме руководителей работа otp bank работа в приватбанке работа в укрсиббанке работа банк работа в рошен работа в страховании работа в ощадбанке работа в райффайзен банк аваль резюме финансиста отп банк фінстаф работа в финансах пиреус банк работа для банкиров работа в банке работа в кредобанк работа в сильпо архив вакансий вакансии райффайзен банк аваль работа в укрэксимбанке вакансии банков украины работа новая почта работа в socar работа universal bank страховой агент вакансии в финансах работа в wog работа в банке работа в эльдорадо работа для страховщиков работа альфа банк киев
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!