Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Крокуємо разом із університетом імені Стефаника

ПАТ «ТЕРРА БАНК» уклав зарплатний проект з одним із найбільших державних закладів України - Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у Івано-Франківську.


У рамках укладеного договору для студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника буде випущено понад 700 пластикових карток міжнародної платіжної системи Visa International. Крім цього, на території університету, для зручності отримання готівкових коштів, було встановлено банкомат Банку.


Зарплатна картка ПАТ «ТЕРРА БАНК» – це зручний спосіб отримання заробітної плати, стипендії, відпускних, відрядних та інших виплат, можливість розплачуватися за товари й послуги, як у торговельно-сервісній мережі, так і в мережі Інтернет, зняття готівки без комісії в банкоматах Банку та банків-партнерів об’єднаної банкоматної мережі, яка налічує на сьогоднішній день 3 766 банкоматів на території України, з яких 44 банкомати розташовано у м. Івано-Франківськ. Також студенти мають можливість відкрити додаткову картку для довірених осіб на один картковий рахунок, підключитися до послуги SMS-банкінгу, безкоштовно отримувати виписку по картковому рахунку на електронну адресу, отримувати дохід від відсотків, що нараховуються на залишок коштів та скористатися іншими продуктами та послугами Банку.


За словами директора Івано-Франківської дирекції, Мирослави Савко: «Співпраця із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника розрахована на довгострокову перспективу. У найближчих планах – надання університету, його викладачам, співробітникам, студентам інших банківських продуктів і послуг».
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа universal bank работа для финансистов работа в укрэксимбанке начальник отделения работа в страховании работа банк работа в сбербанке работа в киеве работа в страховой компании вакансии в банках вакансии сбербанк работа в пзу украина работа новая почта отп банк вакансии банков фінстаф otp bank работа в приватбанке работа в финансах работа в сильпо резюме руководителей работа в ощадбанке начальник отделения киев работа в банке резюме финансиста работа в таскомбанк архив вакансий работа в банке работа в comfy работа в эльдорадо пиреус банк работа в райффайзен банк аваль финстаф вакансии банков украины фінстафф работа для банкиров работа альфа банк киев работа в кредобанк страховой агент работа в эпицентр универсал банк работа работа в рошен банковские вакансии вакансии райффайзен банк аваль работа для страховщиков вакансии в финансах работа в wog работа банк вакансии работа в socar работа в банках киева работа в укрсиббанке работа в новой линии pzu украина вакансии банков работа otp bank кредитный эксперт работа в softserves
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!