Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

АСТРА БАНК за сприяння ДІУ кредитує купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку

 

АСТРА БАНК запустив нову кредитну програму на купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку – 17,3%. Програма створена спільно з Державною іпотечною установою і дозволяє взяти кредит з початковим внеском від 25% вартості житла на строк до 20 років. На таких умовах фіксована ставка АСТРА БАНК є найменшою на ринку.

Перевагами даної кредитної програми є не тільки фіксована процентна ставка, але й відсутність будь-яких комісій, обмежень та штрафних санкцій при достроковому погашенні кредиту. Попереднє рішення щодо кредиту позичальник може отримати протягом одного дня при наданні мінімального пакета документів.

Станіслав Мошкін, керівник напряму іпотечного кредитування АТ АСТРА БАНК, зазначив: «Ми завжди намагаємося йти назустріч нашим клієнтам. А оскільки кредитну програму АСТРА БАНК розроблено за сприяння Державної іпотечної установи, ми маємо можливість охопити аудиторію з мінімальними заощадженнями і невисокими доходами».

Коротка довідка:

АСТРА БАНК – універсальний банк, що надає широкий спектр фінансових послуг. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згідно з даними Асоціації українських банків, за розміром капіталу АСТРА БАНК входить до топ-30- банків України. Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло банку кредитний рейтинг на рівні uaАА- за національною рейтинговою шкалою. АСТРА БАНК входить до однієї з найбільших у Південно-Східній Європі фінансових груп Alpha Bank Group, яка здійснює свою діяльність понад 130 років
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  фінстафф работа в страховании работа universal bank работа в softserves работа в новой линии работа для финансистов вакансии сбербанк архив вакансий работа в финансах работа в пзу украина вакансии в финансах работа в сильпо работа в socar кредитный эксперт отп банк работа для банкиров резюме финансиста универсал банк работа работа в wog работа в банке вакансии в банках работа в ощадбанке otp bank резюме руководителей работа банк вакансии начальник отделения пиреус банк работа в эльдорадо работа в comfy работа банк вакансии банков украины pzu украина вакансии банков работа otp bank финстаф работа в таскомбанк фінстаф работа в киеве работа в банках киева работа в сбербанке страховой агент вакансии банков работа в банке работа в рошен работа новая почта работа в приватбанке работа в кредобанк работа в эпицентр банковские вакансии работа в укрэксимбанке начальник отделения киев работа в страховой компании работа в укрсиббанке работа для страховщиков райффайзен банк аваль работа альфа банк киев
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!