Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

АСТРА БАНК за сприяння ДІУ кредитує купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку

 

АСТРА БАНК запустив нову кредитну програму на купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку – 17,3%. Програма створена спільно з Державною іпотечною установою і дозволяє взяти кредит з початковим внеском від 25% вартості житла на строк до 20 років. На таких умовах фіксована ставка АСТРА БАНК є найменшою на ринку.

Перевагами даної кредитної програми є не тільки фіксована процентна ставка, але й відсутність будь-яких комісій, обмежень та штрафних санкцій при достроковому погашенні кредиту. Попереднє рішення щодо кредиту позичальник може отримати протягом одного дня при наданні мінімального пакета документів.

Станіслав Мошкін, керівник напряму іпотечного кредитування АТ АСТРА БАНК, зазначив: «Ми завжди намагаємося йти назустріч нашим клієнтам. А оскільки кредитну програму АСТРА БАНК розроблено за сприяння Державної іпотечної установи, ми маємо можливість охопити аудиторію з мінімальними заощадженнями і невисокими доходами».

Коротка довідка:

АСТРА БАНК – універсальний банк, що надає широкий спектр фінансових послуг. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згідно з даними Асоціації українських банків, за розміром капіталу АСТРА БАНК входить до топ-30- банків України. Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло банку кредитний рейтинг на рівні uaАА- за національною рейтинговою шкалою. АСТРА БАНК входить до однієї з найбільших у Південно-Східній Європі фінансових груп Alpha Bank Group, яка здійснює свою діяльність понад 130 років
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в таскомбанк работа в softserves начальник отделения киев вакансии банков работа otp bank райффайзен банк аваль работа в сбербанке работа в банках киева работа в страховании работа в ощадбанке работа в укрсиббанке отп банк пиреус банк работа в банке работа для банкиров работа в эпицентр работа в сильпо работа банк вакансии вакансии сбербанк работа новая почта вакансии в банках работа в wog работа в киеве банковские вакансии работа universal bank вакансии банков вакансии банков украины резюме руководителей архив вакансий финстаф работа для финансистов кредитный эксперт фінстафф работа в пзу украина универсал банк работа otp bank работа в новой линии работа в socar работа в финансах работа в кредобанк pzu украина работа в comfy работа в банке работа для страховщиков работа альфа банк киев резюме финансиста начальник отделения фінстаф работа в рошен страховой агент работа банк работа в укрэксимбанке работа в приватбанке вакансии в финансах работа в страховой компании работа в эльдорадо
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!