Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

АСТРА БАНК за сприяння ДІУ кредитує купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку

 

АСТРА БАНК запустив нову кредитну програму на купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку – 17,3%. Програма створена спільно з Державною іпотечною установою і дозволяє взяти кредит з початковим внеском від 25% вартості житла на строк до 20 років. На таких умовах фіксована ставка АСТРА БАНК є найменшою на ринку.

Перевагами даної кредитної програми є не тільки фіксована процентна ставка, але й відсутність будь-яких комісій, обмежень та штрафних санкцій при достроковому погашенні кредиту. Попереднє рішення щодо кредиту позичальник може отримати протягом одного дня при наданні мінімального пакета документів.

Станіслав Мошкін, керівник напряму іпотечного кредитування АТ АСТРА БАНК, зазначив: «Ми завжди намагаємося йти назустріч нашим клієнтам. А оскільки кредитну програму АСТРА БАНК розроблено за сприяння Державної іпотечної установи, ми маємо можливість охопити аудиторію з мінімальними заощадженнями і невисокими доходами».

Коротка довідка:

АСТРА БАНК – універсальний банк, що надає широкий спектр фінансових послуг. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згідно з даними Асоціації українських банків, за розміром капіталу АСТРА БАНК входить до топ-30- банків України. Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло банку кредитний рейтинг на рівні uaАА- за національною рейтинговою шкалою. АСТРА БАНК входить до однієї з найбільших у Південно-Східній Європі фінансових груп Alpha Bank Group, яка здійснює свою діяльність понад 130 років
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа otp bank архив вакансий начальник отделения работа для финансистов работа в рошен банковские вакансии работа в укрэксимбанке работа для страховщиков работа в банках киева работа в эльдорадо вакансии в финансах работа альфа банк киев отп банк pzu украина работа в банке работа в страховой компании работа банк otp bank райффайзен банк аваль работа universal bank работа в укрсиббанке работа в финансах вакансии банков украины работа в таскомбанк работа в банке работа в новой линии начальник отделения киев работа для банкиров пиреус банк вакансии в банках работа в сбербанке работа в эпицентр страховой агент вакансии сбербанк работа в comfy финстаф резюме руководителей работа в socar резюме финансиста работа в киеве работа в сильпо кредитный эксперт фінстаф работа в softserves работа новая почта вакансии банков работа в пзу украина работа в кредобанк работа в wog работа в страховании вакансии банков универсал банк работа работа в приватбанке работа в ощадбанке фінстафф работа банк вакансии
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!