Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

АСТРА БАНК за сприяння ДІУ кредитує купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку

 

АСТРА БАНК запустив нову кредитну програму на купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку – 17,3%. Програма створена спільно з Державною іпотечною установою і дозволяє взяти кредит з початковим внеском від 25% вартості житла на строк до 20 років. На таких умовах фіксована ставка АСТРА БАНК є найменшою на ринку.

Перевагами даної кредитної програми є не тільки фіксована процентна ставка, але й відсутність будь-яких комісій, обмежень та штрафних санкцій при достроковому погашенні кредиту. Попереднє рішення щодо кредиту позичальник може отримати протягом одного дня при наданні мінімального пакета документів.

Станіслав Мошкін, керівник напряму іпотечного кредитування АТ АСТРА БАНК, зазначив: «Ми завжди намагаємося йти назустріч нашим клієнтам. А оскільки кредитну програму АСТРА БАНК розроблено за сприяння Державної іпотечної установи, ми маємо можливість охопити аудиторію з мінімальними заощадженнями і невисокими доходами».

Коротка довідка:

АСТРА БАНК – універсальний банк, що надає широкий спектр фінансових послуг. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згідно з даними Асоціації українських банків, за розміром капіталу АСТРА БАНК входить до топ-30- банків України. Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло банку кредитний рейтинг на рівні uaАА- за національною рейтинговою шкалою. АСТРА БАНК входить до однієї з найбільших у Південно-Східній Європі фінансових груп Alpha Bank Group, яка здійснює свою діяльність понад 130 років
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в эльдорадо вакансии банков украины работа otp bank работа в киеве работа universal bank отп банк работа в приватбанке работа в кредобанк работа в ощадбанке банковские вакансии работа в comfy работа в socar райффайзен банк аваль работа в пзу украина работа новая почта работа в таскомбанк работа в страховании pzu украина работа для финансистов резюме руководителей работа в банке работа в банке работа для банкиров вакансии сбербанк работа в сильпо работа в softserves работа в wog работа альфа банк киев работа в банках киева работа в новой линии работа банк вакансии архив вакансий вакансии банков otp bank работа банк фінстаф работа в эпицентр работа в сбербанке работа в укрэксимбанке работа в страховой компании вакансии банков работа в укрсиббанке финстаф пиреус банк вакансии в финансах начальник отделения киев страховой агент кредитный эксперт универсал банк работа резюме финансиста начальник отделения фінстафф вакансии в банках работа в рошен работа для страховщиков работа в финансах
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!