Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

АСТРА БАНК за сприяння ДІУ кредитує купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку

 

АСТРА БАНК запустив нову кредитну програму на купівлю житлової нерухомості за найнижчою ставкою на ринку – 17,3%. Програма створена спільно з Державною іпотечною установою і дозволяє взяти кредит з початковим внеском від 25% вартості житла на строк до 20 років. На таких умовах фіксована ставка АСТРА БАНК є найменшою на ринку.

Перевагами даної кредитної програми є не тільки фіксована процентна ставка, але й відсутність будь-яких комісій, обмежень та штрафних санкцій при достроковому погашенні кредиту. Попереднє рішення щодо кредиту позичальник може отримати протягом одного дня при наданні мінімального пакета документів.

Станіслав Мошкін, керівник напряму іпотечного кредитування АТ АСТРА БАНК, зазначив: «Ми завжди намагаємося йти назустріч нашим клієнтам. А оскільки кредитну програму АСТРА БАНК розроблено за сприяння Державної іпотечної установи, ми маємо можливість охопити аудиторію з мінімальними заощадженнями і невисокими доходами».

Коротка довідка:

АСТРА БАНК – універсальний банк, що надає широкий спектр фінансових послуг. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Згідно з даними Асоціації українських банків, за розміром капіталу АСТРА БАНК входить до топ-30- банків України. Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло банку кредитний рейтинг на рівні uaАА- за національною рейтинговою шкалою. АСТРА БАНК входить до однієї з найбільших у Південно-Східній Європі фінансових груп Alpha Bank Group, яка здійснює свою діяльність понад 130 років
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  архив вакансий фінстафф работа в сильпо работа в эльдорадо вакансии банков кредитный эксперт работа альфа банк киев работа для финансистов работа в wog фінстаф работа в укрсиббанке работа в банках киева начальник отделения киев резюме финансиста страховой агент работа в сбербанке вакансии в финансах работа в укрэксимбанке работа для банкиров работа otp bank работа в таскомбанк работа universal bank универсал банк работа работа новая почта пиреус банк работа в страховании начальник отделения работа в рошен работа для страховщиков работа банк работа в comfy отп банк работа в страховой компании работа в эпицентр otp bank райффайзен банк аваль работа банк вакансии работа в socar работа в финансах вакансии сбербанк работа в кредобанк резюме руководителей работа в ощадбанке работа в приватбанке вакансии в банках работа в новой линии работа в пзу украина вакансии банков финстаф работа в softserves работа в банке вакансии банков украины работа в банке банковские вакансии pzu украина работа в киеве
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!