Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УкрСиббанк визнано кращим іноземним банком в Україні за версією EMEA Finance

УкрСиббанк BNP Paribas Group удостоєний почесної нагороди «Кращий іноземний банк в Україні» від авторитетного міжнародного бізнес-видання EMEA Finance в рамках конкурсу «Європейська банківська премія 2012» («Europe Banking Awards 2012»). Це вже четверта нагорода від EMEA Finance: звання «Кращий іноземний банк в Україні» УкрСиббанк отримав у 2008-2011 роках. Також цього року УкрСиббанк вдруге удостоєний нагород «Кращий інвестиційний банк в Україні 2012» та «Кращий брокер в Україні 2012». 

«У 2012 році УкрСиббанк значно поліпшив свої показники, закінчивши рік з чистим прибутком у розмірі 65,2 млн грн. Ефективність стратегії банку дозволила нам досягти позитивних результатів, що надало нам тверді підстави для зміцнення провідної ролі банку на фінансовому ринку України. Чергова почесна нагорода від EMEA Finance є підтвердженням стабільного розвитку і фінансової стійкості УкрСиббанку, бездоганної якості продуктів і послуг, інноваційних підходів та слідування принципам роботи BNP Paribas», - зазначив голова правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє.

 УкрСиббанк продовжує утримувати лідерські позиції і на інвестиційно-банківському ринку країни. «Високе визнання УкрСиббанку на ринках капіталів підкреслює наш досвід і прихильність цілям. Незважаючи на складні ринкові умови ми продемонстрували здатність адаптуватися до нових реалій і незмінно залишаємося надійним партнером для наших клієнтів», - прокоментував заступник голови правління з ринків капіталу УкрСиббанку BNP Paribas Group Франсуа Жіро.

Починаючи з 2001 року банк провів понад 80 угод на ринку боргового капіталу, сукупний обсяг яких склав більше 10 млрд гривень. Облігаційний випуск УкрСиббанку на загальну суму 1 млрд грн, здійснений у березні 2012 року, визнано кращою угодою первинного розміщення у фінансовому секторі за версією інформаційного агентства Cbonds. 

Для довідки:

Міжнародний журнал EMEA Finance - видавництво, що спеціалізується на фінансових подіях та досягненнях в країнах Європи, Близького Сходу та Африки - входить у видавничу групу Exporta group. Матеріали видання присвячені новинам ринків капіталу, аналізу найбільших операцій і тенденцій економічного розвитку країн Європи, Близького Сходу і Африки. Штаб-квартира знаходиться в Лондоні.

 АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.04.2013 р.: чисті активи - 25,87 млрд грн., капітал - 2,63 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 17,08 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 10,41 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,54 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».


BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 190 000 співробітників, 145 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  пиреус банк работа в банках киева работа банк фінстаф вакансии банков работа в wog работа в сильпо работа новая почта вакансии в финансах отп банк работа в рошен работа в укрсиббанке работа в страховой компании работа otp bank работа universal bank работа в сбербанке работа в укрэксимбанке работа в ощадбанке работа в финансах работа в socar вакансии в банках резюме финансиста работа в таскомбанк начальник отделения работа для банкиров работа в кредобанк работа банк вакансии работа альфа банк киев работа в приватбанке работа в comfy работа в пзу украина фінстафф страховой агент работа в банке кредитный эксперт вакансии банков вакансии сбербанк начальник отделения киев работа в киеве работа в эльдорадо pzu украина райффайзен банк аваль работа в эпицентр работа для финансистов архив вакансий банковские вакансии финстаф otp bank резюме руководителей работа в банке универсал банк работа вакансии банков украины работа в страховании работа для страховщиков работа в softserves работа в новой линии
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!