Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Кредобанк представляє оновлене обличчя банку

5 вересня «Кредобанк» представив оновлений логотип банку та зміни в маркетинговому позиціонуванні установи. Представлені оновлення започатковують процес комплексних змін в банку, спрямованих на підвищення стандартів обслуговування клієнтів.

 
Зміна обличчя та позиціонування банку є частиною стратегії «Кредобанку» на 2012-2014 роки, яка передбачає концентрацію на обслуговуванні роздрібних клієнтів та підприємств малого і середнього бізнесу. Оновлене позиціонування розроблялося на основі дослідження, що було проведено «Кредобанком» спільно з компаніями Millward Brown та GFK на території України наприкінці 2012 року. Результати дослідження показали, що найважливішими критеріями, якими українські клієнти керуються при виборі банку, є безпека розрахунків та простота проведення банківських операцій. Новий логотип «Кредобанку», виконаний у корпоративному стилі стратегічного інвестора банку – найбільшого банку Польщі PKO Bank Polski S.A., має на меті символізувати європейський підхід до умов та стандартів обслуговування клієнтів, а в перспективі – спрощення процесів надання банківських послуг.

Життя «Кредобанку» - це історія успіху. Саме наш банк, тоді ще Західно-Український комерційний банк, був першим недержавним банком, що був утворений на Львівщині 23 роки тому та діє й нині. «Кредобанк» був одним з перших українських банків, кому вдалося залучити іноземний капітал. Він гідно витримав випробування на міцність та нині є найбільшим банком Західної України, фінансовою установою національного рівня та найбільшою інвестицією Польщі в українську банківську систему, - говорить голова правління «Кредобанку» Дмитро Крепак. - Сьогодні нова професійна команда висококваліфікованих фахівців розпочинає нову сторінку історії «Кредобанку» - старт позитивних змін, які підвищать якість обслуговування наших клієнтів».

     Наступними кроками змін в «Кредобанку» стане впровадження нового стандарту відділень, який зробить їх комфортнішими та зручнішими для клієнтів та працівників. Перші відділення у новому форматі відкриються вже у вересні у Львові, Дніпропетровську та Києві. У подальших планах – спрощення та прискорення процесів обслуговування клієнтів, впровадження нових банківських продуктів та інноваційних сервісів віддаленого обслуговування.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  финстаф вакансии сбербанк работа в softserves работа в кредобанк otp bank вакансии банков пиреус банк работа в укрсиббанке работа в банке фінстафф отп банк работа новая почта работа в таскомбанк pzu украина банковские вакансии работа в приватбанке работа в пзу украина работа для банкиров начальник отделения архив вакансий работа в эльдорадо работа в comfy работа в страховании работа в финансах работа universal bank страховой агент работа в киеве работа в новой линии вакансии в финансах работа в эпицентр работа для финансистов работа в socar вакансии в банках работа в укрэксимбанке работа банк работа в страховой компании вакансии банков украины работа otp bank начальник отделения киев работа в банках киева кредитный эксперт универсал банк работа резюме финансиста работа в сильпо вакансии банков работа в рошен работа в банке работа в ощадбанке фінстаф резюме руководителей работа в wog работа банк вакансии работа альфа банк киев работа в сбербанке работа для страховщиков райффайзен банк аваль
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!