Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Кредобанк представляє оновлене обличчя банку

5 вересня «Кредобанк» представив оновлений логотип банку та зміни в маркетинговому позиціонуванні установи. Представлені оновлення започатковують процес комплексних змін в банку, спрямованих на підвищення стандартів обслуговування клієнтів.

 
Зміна обличчя та позиціонування банку є частиною стратегії «Кредобанку» на 2012-2014 роки, яка передбачає концентрацію на обслуговуванні роздрібних клієнтів та підприємств малого і середнього бізнесу. Оновлене позиціонування розроблялося на основі дослідження, що було проведено «Кредобанком» спільно з компаніями Millward Brown та GFK на території України наприкінці 2012 року. Результати дослідження показали, що найважливішими критеріями, якими українські клієнти керуються при виборі банку, є безпека розрахунків та простота проведення банківських операцій. Новий логотип «Кредобанку», виконаний у корпоративному стилі стратегічного інвестора банку – найбільшого банку Польщі PKO Bank Polski S.A., має на меті символізувати європейський підхід до умов та стандартів обслуговування клієнтів, а в перспективі – спрощення процесів надання банківських послуг.

Життя «Кредобанку» - це історія успіху. Саме наш банк, тоді ще Західно-Український комерційний банк, був першим недержавним банком, що був утворений на Львівщині 23 роки тому та діє й нині. «Кредобанк» був одним з перших українських банків, кому вдалося залучити іноземний капітал. Він гідно витримав випробування на міцність та нині є найбільшим банком Західної України, фінансовою установою національного рівня та найбільшою інвестицією Польщі в українську банківську систему, - говорить голова правління «Кредобанку» Дмитро Крепак. - Сьогодні нова професійна команда висококваліфікованих фахівців розпочинає нову сторінку історії «Кредобанку» - старт позитивних змін, які підвищать якість обслуговування наших клієнтів».

     Наступними кроками змін в «Кредобанку» стане впровадження нового стандарту відділень, який зробить їх комфортнішими та зручнішими для клієнтів та працівників. Перші відділення у новому форматі відкриються вже у вересні у Львові, Дніпропетровську та Києві. У подальших планах – спрощення та прискорення процесів обслуговування клієнтів, впровадження нових банківських продуктів та інноваційних сервісів віддаленого обслуговування.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа для финансистов работа в приватбанке работа в рошен резюме руководителей работа в страховании финстаф вакансии банков украины резюме финансиста райффайзен банк аваль работа в укрсиббанке работа в softserves работа в ощадбанке вакансии банков работа в таскомбанк банковские вакансии работа для страховщиков работа в кредобанк работа в банке работа в банке кредитный эксперт вакансии в финансах универсал банк работа работа в страховой компании работа альфа банк киев пиреус банк pzu украина работа в comfy работа для банкиров работа otp bank вакансии банков работа в сильпо начальник отделения киев работа банк вакансии работа в финансах otp bank работа в сбербанке работа банк страховой агент работа в эпицентр работа в пзу украина фінстафф работа в эльдорадо работа в укрэксимбанке работа в новой линии начальник отделения работа universal bank вакансии в банках вакансии сбербанк работа в банках киева работа в socar работа в wog отп банк архив вакансий фінстаф работа в киеве работа новая почта
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!