Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Кредобанк та Укргазбанк запобігають онлайн-шахрайствам

На початку вересня фахівці Департаменту банківської безпеки «Кредобанку» попередили спробу викрадення 680 тисяч гривень з рахунку клієнта банку – одного з українських підприємств. Завдяки оперативній та злагодженій взаємодії фахівців «Кредобанку» та «Укргазбанку» спроба крадіжки не вдалася, а зловмисники були затримані та передані правоохоронним органам.

    Так, після виявлення несанкціонованого переказу коштів з рахунку через систему «Інтернет-клієнт-банк», що був проведений із зареєстрованої в Німеччині ІР-адреси на рахунок іншої фірми, спеціалісти банківської безпеки «Кредобанку» відразу звернулися до колег з «Укргазбанку» з проханням терміново заблокувати платіж. Того ж дня до одного з відділень «Укргазбанку» в Одесі звернулися особи, що представилися керівниками фірми, із заявкою на видачу коштів. При перевірці документів зловмисники спробували втекти, але були затримані службою банківської безпеки «Укргазбанку» та передані працівникам міліції.

    Як з’ясувалося, «керівник» фірми виявився раніше засудженим громадянином України з підробленими документами. За його словами, ще навесні 2013 року він разом із «друзями» зареєстрував за чужим паспортом фірму для переведення безготівкових коштів в готівкові. Наразі працівниками слідчого відділу Приморського РВ ОМУ ГУ МВС України проводяться відповідні слідчі дії та оперативно-розшукові заходи для виявлення інших злочинних дій групи.

    «Злочин вдалося відвернути лише завдяки надійній роботі банківських систем протидії шахрайству та чіткій оперативній взаємодії між службами безпеки банків, – говорить директор департаменту банківської безпеки «Кредобанку» Олександр Горінов. – Щиро дякую колегам з «Укргазбанку» за співпрацю, результатом якої стало збереження коштів клієнта та затримання зловмисників. Лише чітка та швидка взаємодія між банками є запорукою успіху в боротьбі з шахрайством».

    Виявлення та затримання шахраїв стало можливим завдяки постійному контролю за платіжними операціями в банку та їх аналізом на предмет ризиків шахрайства. Для цього в «Кредобанку» впроваджено розроблений фахівцями банку спеціальний програмно-технологічний засіб, що дозволяє аналізувати в реальному часі документи, які надходять по системі «Інтернет клієнт-банк», на предмет ризиків шахрайства, а також інформувати клієнтів про операції за рахунком. Ця система вже неодноразово попереджала шахрайські операції. Зокрема, лише протягом вересня в банку було автоматично зупинено кілька шахрайських трансакцій на загальну суму понад 400 тис. грн.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  райффайзен банк аваль работа в сбербанке работа в приватбанке работа в таскомбанк работа в кредобанк вакансии банков вакансии в банках работа otp bank работа в сильпо работа в рошен работа в укрсиббанке пиреус банк работа в эльдорадо вакансии банков украины кредитный эксперт начальник отделения киев работа новая почта работа в банках киева работа в банке работа в эпицентр работа альфа банк киев работа банк работа в wog работа в ощадбанке архив вакансий работа в socar фінстафф работа в страховании финстаф работа в новой линии фінстаф работа в банке отп банк вакансии сбербанк вакансии банков работа в comfy вакансии в финансах работа для банкиров резюме руководителей pzu украина универсал банк работа банковские вакансии работа для финансистов работа в укрэксимбанке резюме финансиста работа для страховщиков работа в киеве работа банк вакансии работа в softserves страховой агент работа в финансах работа universal bank работа в страховой компании начальник отделения работа в пзу украина otp bank
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!