Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Кредобанк та Укргазбанк запобігають онлайн-шахрайствам

На початку вересня фахівці Департаменту банківської безпеки «Кредобанку» попередили спробу викрадення 680 тисяч гривень з рахунку клієнта банку – одного з українських підприємств. Завдяки оперативній та злагодженій взаємодії фахівців «Кредобанку» та «Укргазбанку» спроба крадіжки не вдалася, а зловмисники були затримані та передані правоохоронним органам.

    Так, після виявлення несанкціонованого переказу коштів з рахунку через систему «Інтернет-клієнт-банк», що був проведений із зареєстрованої в Німеччині ІР-адреси на рахунок іншої фірми, спеціалісти банківської безпеки «Кредобанку» відразу звернулися до колег з «Укргазбанку» з проханням терміново заблокувати платіж. Того ж дня до одного з відділень «Укргазбанку» в Одесі звернулися особи, що представилися керівниками фірми, із заявкою на видачу коштів. При перевірці документів зловмисники спробували втекти, але були затримані службою банківської безпеки «Укргазбанку» та передані працівникам міліції.

    Як з’ясувалося, «керівник» фірми виявився раніше засудженим громадянином України з підробленими документами. За його словами, ще навесні 2013 року він разом із «друзями» зареєстрував за чужим паспортом фірму для переведення безготівкових коштів в готівкові. Наразі працівниками слідчого відділу Приморського РВ ОМУ ГУ МВС України проводяться відповідні слідчі дії та оперативно-розшукові заходи для виявлення інших злочинних дій групи.

    «Злочин вдалося відвернути лише завдяки надійній роботі банківських систем протидії шахрайству та чіткій оперативній взаємодії між службами безпеки банків, – говорить директор департаменту банківської безпеки «Кредобанку» Олександр Горінов. – Щиро дякую колегам з «Укргазбанку» за співпрацю, результатом якої стало збереження коштів клієнта та затримання зловмисників. Лише чітка та швидка взаємодія між банками є запорукою успіху в боротьбі з шахрайством».

    Виявлення та затримання шахраїв стало можливим завдяки постійному контролю за платіжними операціями в банку та їх аналізом на предмет ризиків шахрайства. Для цього в «Кредобанку» впроваджено розроблений фахівцями банку спеціальний програмно-технологічний засіб, що дозволяє аналізувати в реальному часі документи, які надходять по системі «Інтернет клієнт-банк», на предмет ризиків шахрайства, а також інформувати клієнтів про операції за рахунком. Ця система вже неодноразово попереджала шахрайські операції. Зокрема, лише протягом вересня в банку було автоматично зупинено кілька шахрайських трансакцій на загальну суму понад 400 тис. грн.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  пиреус банк работа альфа банк киев вакансии сбербанк работа в сильпо вакансии в банках вакансии в финансах работа в страховой компании работа в новой линии работа в банке финстаф работа otp bank работа в укрсиббанке архив вакансий otp bank работа в кредобанк райффайзен банк аваль работа в эльдорадо работа в банке начальник отделения киев работа в эпицентр работа в сбербанке вакансии банков работа в рошен работа в приватбанке фінстафф кредитный эксперт работа в socar работа в пзу украина работа для банкиров работа в киеве работа в страховании работа в банках киева работа в comfy универсал банк работа работа в wog работа в таскомбанк работа universal bank отп банк работа банк вакансии работа для страховщиков фінстаф резюме финансиста банковские вакансии pzu украина работа в финансах работа в softserves работа новая почта резюме руководителей начальник отделения работа в укрэксимбанке работа для финансистов вакансии банков украины работа банк работа в ощадбанке страховой агент вакансии банков
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!