Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Кредобанк розширює функціональність Інтернет-банкінгу

Кредобанк розширив функціональність системи KredoDirect – Інтернет-банкінгу для фізичних осіб. Впроваджені зміни дозволяють роздрібним клієнтам банку обирати спосіб підтвердження онлайн-платежів та швидко поповнювати рахунки мобільних телефонів будь-якого GSM-оператора України. Окрім того, впроваджено полегшену мобільну версію системи, яка дає змогу виконувати банківські операції з будь-якого мобільного пристрою із доступом в Інтернет.
   
Відтепер клієнти банку мають можливість обрати один із способів підтвердження своїх платежів – за допомогою одноразового паролю, що надсилається SMS-повідомленням на мобільний телефон, або ж за допомогою одноразових кодів, розміщених на спеціальній скретч-карті. Для SMS-авторизації можна обрати будь-який український мобільний номер без попередньої реєстрації у відділенні банку. Клієнти також можуть зберегти існуючий спосіб підтвердження операцій за допомогою одноразових кодів з скретч-карти, який не потребує мобільного телефону та не залежить від роботи стільникового зв’язку. Існуючі клієнти KredoDirect можуть змінювати спосіб підтвердження платежів в інтерфейсі системи необмежену кількість разів без додаткових оплат. Нові клієнти роблять свій вибір при підключенні системи у будь-якому відділенні банку.
   
Полегшена мобільна «лайт» версія системи KredoDirect автоматично запускається з будь-якого мобільного телефону, смартфону чи планшета при відкритті веб-сайту системи. Вона не залежить від операційної системи мобільного пристрою та автоматично оптимізується під розмір його екрана, споживає мінімум трафіку та швидко працює при повільному Інтернет-з’єднанні. «Лайт» версія дає можливість проведення всіх операцій, доступних у її звичайній версії.

    «Розширення можливостей системи KredoDirect стало одним з перших результатів стратегічного проекту удосконалення Інтернет-банкінгу для наших роздрібних клієнтів, – говорить перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Марцін Куксіновіч. – Відтепер наші клієнти можуть обирати зручний для себе спосіб користування системою та керувати рахунком з мобільних пристроїв, будучи впевненими за традиційно високий рівень безпеки розрахунків. «Кредобанк» постійно працює над тим, аби зробити онлайн-банкінг для клієнтів простішим та зручнішим».
    Система Інтернет-банкінгу KredoDirect надає можливість клієнтам «Кредобанку» - фізичним особам переглядати залишки за своїми рахунками, здійснювати швидкі платежі на рахунки у будь-якому банку України, створювати та зберігати шаблони для регулярних платежів, а також відкривати депозити без візиту до відділення банку та поповнювати рахунки мобільних телефонів будь-якого GSM-оператора України. «Кредобанк» забезпечує цілодобову підтримку своїх онлайн-клієнтів через безкоштовну інфолінію за телефоном 0-800-500-8-500.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  вакансии банков украины вакансии в банках фінстафф pzu украина работа otp bank работа для банкиров работа в страховании работа банк работа в приватбанке работа в socar otp bank работа для финансистов вакансии банков вакансии сбербанк работа в киеве работа новая почта работа universal bank банковские вакансии страховой агент отп банк работа альфа банк киев работа в сбербанке кредитный эксперт работа в пзу украина фінстаф работа в softserves работа в эпицентр резюме руководителей работа в новой линии работа для страховщиков работа в сильпо работа в финансах работа в банке райффайзен банк аваль вакансии в финансах работа в кредобанк работа в рошен работа в укрсиббанке начальник отделения киев работа в wog начальник отделения архив вакансий работа в страховой компании работа в comfy работа в таскомбанк универсал банк работа работа банк вакансии работа в ощадбанке работа в укрэксимбанке работа в эльдорадо финстаф резюме финансиста работа в банке пиреус банк вакансии банков работа в банках киева
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!