Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Найбільш затребуваним продуктом серед клієнтів – фізичних осіб в "МЕГАБАНКУ" залишається кредит готівкою

Найбільш затребуваним продуктом серед клієнтів – фізичних осіб в "МЕГАБАНКУ" залишається кредит готівкою зважаючи на простоту та швидкість його оформлення. Як повідомили в управлінні кредитування фізичних осіб, обсяг кредитного портфеля по даному продукту з кожним місяцем збільшується. Зокрема, станом на 1 вересня 2013 року він склав 22,4 млн.грн.

Щомісяця співробітниками управління обробляється близько 800-900 заявок. Варто відзначити, що заявки на отримання даного кредиту приймаються не тільки безпосередньо у відділеннях банку (понад 70 точок продажу), але і через інтернет в on-line режимі. При прийнятті позитивного рішення клієнту необхідно лише звернутися в банк для підписання кредитного договору та отримання кредитних коштів.

Крім того, постійним клієнтам системи Єдиного розрахункового центру "МЕГАБАНКУ" пропонується знижка у розмірі 5% від відсоткової ставки за кредитом. Маються на увазі ті клієнти, які постійно протягом тривалого часу оплачують комунальні платежі у відділеннях банку і не мають заборгованості по сплаті послуг ЖКГ.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа банк вакансии работа альфа банк киев работа в банке работа в кредобанк работа в эльдорадо работа новая почта работа в банках киева работа в страховой компании работа в socar работа в таскомбанк архив вакансий начальник отделения киев работа в эпицентр отп банк работа банк банковские вакансии пиреус банк otp bank работа для банкиров страховой агент вакансии сбербанк вакансии банков вакансии банков украины работа в новой линии pzu украина работа в wog работа в киеве начальник отделения фінстаф работа в comfy универсал банк работа финстаф кредитный эксперт работа в ощадбанке работа в рошен резюме финансиста райффайзен банк аваль вакансии в финансах работа в укрсиббанке работа в приватбанке работа в softserves работа otp bank фінстафф вакансии в банках работа в сильпо работа в финансах работа в банке работа в пзу украина работа в страховании работа для финансистов резюме руководителей вакансии банков работа в укрэксимбанке работа universal bank работа для страховщиков работа в сбербанке
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!