Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Найбільш затребуваним продуктом серед клієнтів – фізичних осіб в "МЕГАБАНКУ" залишається кредит готівкою

Найбільш затребуваним продуктом серед клієнтів – фізичних осіб в "МЕГАБАНКУ" залишається кредит готівкою зважаючи на простоту та швидкість його оформлення. Як повідомили в управлінні кредитування фізичних осіб, обсяг кредитного портфеля по даному продукту з кожним місяцем збільшується. Зокрема, станом на 1 вересня 2013 року він склав 22,4 млн.грн.

Щомісяця співробітниками управління обробляється близько 800-900 заявок. Варто відзначити, що заявки на отримання даного кредиту приймаються не тільки безпосередньо у відділеннях банку (понад 70 точок продажу), але і через інтернет в on-line режимі. При прийнятті позитивного рішення клієнту необхідно лише звернутися в банк для підписання кредитного договору та отримання кредитних коштів.

Крім того, постійним клієнтам системи Єдиного розрахункового центру "МЕГАБАНКУ" пропонується знижка у розмірі 5% від відсоткової ставки за кредитом. Маються на увазі ті клієнти, які постійно протягом тривалого часу оплачують комунальні платежі у відділеннях банку і не мають заборгованості по сплаті послуг ЖКГ.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  вакансии в финансах райффайзен банк аваль фінстаф работа в приватбанке начальник отделения киев работа в сильпо работа в укрсиббанке финстаф работа в ощадбанке работа для страховщиков работа в wog работа для финансистов вакансии в банках работа в новой линии работа в socar pzu украина работа в сбербанке работа в страховой компании резюме руководителей работа для банкиров работа в страховании работа в киеве работа universal bank страховой агент вакансии сбербанк работа в кредобанк универсал банк работа вакансии банков украины работа в укрэксимбанке работа альфа банк киев работа в таскомбанк отп банк работа в финансах работа в softserves работа в рошен работа банк начальник отделения кредитный эксперт банковские вакансии работа банк вакансии работа в эпицентр архив вакансий работа в comfy работа в эльдорадо работа в пзу украина работа в банке работа новая почта otp bank вакансии банков вакансии банков фінстафф пиреус банк резюме финансиста работа в банке работа в банках киева работа otp bank
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!