Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

За підсумками 8 місяців МЕГАБАНК збільшив свої активи за рахунок зростання кредитного портфеля

Станом на 1 вересня 2013 року чисті активи "МЕГАБАНКУ" склали 5 059 млн.грн., за 8 місяців вони збільшилися на 219 млн.грн. (або на 5%). Зростання активів банку було обумовлене збільшенням сумарного кредитного портфеля на 313 млн.грн. (або на 8%). На початок місяця обсяг кредитного портфеля "МЕГАБАНКУ" склав 4 183 млн.грн.

Обсяг резервів під активні операції в банку збільшився на 35 млн.грн. (або на 15%). Власний капітал банку на звітну дату склав 666 млн.грн. Збільшення капіталу з початку року на 9 млн.грн. (або на 1%) забезпечило позитивний фінансовий результат поточного року.

На 1 вересня поточного року обсяг строкових коштів клієнтів "МЕГАБАНКУ" склав 2 242 млн.грн. З початку року цей показник збільшився на 504 млн.грн. (або 29%). Збільшення обсягів банківських операцій дозволило поліпшити показники ефективності роботи банку за 8 місяців 2013 року. Зокрема, рентабельність активів зросла на 0,2 відсоткових пункти і склала 0,3%. Рентабельність капіталу збільшилася на 1,8% відсоткових пункти і склала на 1 вересня 2,1%.

Спред банку склав 2,3%, з початку року він виріс на 0,6 процентних пункти. Маржа з початку 2013 року збільшилася на 0,4 пункту і склала на 1 вересня 3%.

За 2013 рік чистий процентний дохід склав 91 млн.грн., що на 16 млн.грн. (або на 21%) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Прибуток за 8 місяців 2013 року склав 9 175 тис.грн., що на 3 005 тис.грн. (або на 49%) перевищує результат 8-ми місяців минулого року.

Довідка. ПАТ "МЕГАБАНК" діє на ринку банківських послуг з 1990 року. До складу його акціонерів входять Європейський банк реконструкції та розвитку ( EBRD), Німецький банк розвитку (KfW) і Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC).

Регіональна мережа "МЕГАБАНКУ" нараховує 181 підрозділ в 22 регіонах України. "МЕГАБАНК" надає повний спектр класичних банківських послуг, якими користується 505 тисяч клієнтів, у тому числі 136 тисяч одержувачів пенсій та інших видів соціальних виплат.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  фінстаф вакансии банков украины работа в банке работа новая почта кредитный эксперт работа в банках киева работа в кредобанк вакансии в банках работа в укрсиббанке работа universal bank вакансии банков работа в ощадбанке универсал банк работа работа в эльдорадо резюме руководителей начальник отделения киев банковские вакансии работа в пзу украина работа банк вакансии работа в страховой компании работа в сильпо работа в сбербанке работа в новой линии работа в comfy вакансии сбербанк работа в страховании страховой агент работа для банкиров работа в wog работа в softserves работа в socar вакансии в финансах работа otp bank работа в рошен работа альфа банк киев работа в эпицентр работа в таскомбанк работа банк отп банк фінстафф пиреус банк работа для финансистов архив вакансий работа для страховщиков работа в киеве работа в финансах райффайзен банк аваль резюме финансиста otp bank работа в укрэксимбанке работа в приватбанке начальник отделения финстаф вакансии банков работа в банке pzu украина
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!