Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

МЕГАБАНК підписав черговий кредитний договір з ЄБРР на підтримку малого та середнього бізнесу

19 вересня 2013 року відбулося підписання договору між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і ПАТ "МЕГАБАНК" про виділення банку чергового кредитного траншу у розмірі 10 млн. доларів США на підтримку малого та середнього бізнесу (МСБ).
 

За словами голови Правління "МЕГАБАНКУ" Олени Жукової, це вже не перша угода про виділення кредитних коштів, яка підписана між "МЕГАБАНКОМ" та ЄБРР. Загальна сума кредитних ліній, виділених ЄБРР "МЕГАБАНКУ" за час співпраці, становить 48,5 млн. доларів США. На сьогодні "МЕГАБАНК" в рамках реалізації цих довгострокових програм видав близько 1 300 кредитів українським підприємствам малого та середнього бізнесу на загальну суму 85 млн. доларів США. Основні позичальники – підприємства аграрного сектора економіки.

Як підкреслив представник ЄБРР, директор фінансових інститутів Західні Балкани, Білорусь, Молдова і Україна Генрі Рассел, "МЕГАБАНК" є найсильнішим партнером ЄБРР за програмами МСБ в Україні. "Факт підписання сьогоднішньої договору ще раз підкреслює те, на скільки ми цінуємо співпрацю з "МЕГАБАНКОМ", – відзначив він.

 
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  резюме финансиста работа банк работа для банкиров работа для страховщиков страховой агент кредитный эксперт пиреус банк банковские вакансии работа в укрсиббанке работа в эльдорадо работа в сильпо работа для финансистов резюме руководителей работа в comfy фінстаф работа в таскомбанк работа в банке работа в приватбанке архив вакансий работа в банке работа альфа банк киев работа в страховой компании начальник отделения работа в ощадбанке вакансии в банках работа в softserves работа новая почта работа otp bank работа universal bank универсал банк работа работа в пзу украина райффайзен банк аваль работа в финансах отп банк вакансии в финансах работа в новой линии фінстафф работа в socar работа в сбербанке работа в киеве вакансии банков вакансии сбербанк вакансии банков pzu украина работа в эпицентр работа банк вакансии вакансии банков украины работа в укрэксимбанке работа в страховании otp bank работа в банках киева финстаф работа в wog работа в рошен начальник отделения киев работа в кредобанк
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!