Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

МЕГАБАНК підписав черговий кредитний договір з ЄБРР на підтримку малого та середнього бізнесу

19 вересня 2013 року відбулося підписання договору між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і ПАТ "МЕГАБАНК" про виділення банку чергового кредитного траншу у розмірі 10 млн. доларів США на підтримку малого та середнього бізнесу (МСБ).
 

За словами голови Правління "МЕГАБАНКУ" Олени Жукової, це вже не перша угода про виділення кредитних коштів, яка підписана між "МЕГАБАНКОМ" та ЄБРР. Загальна сума кредитних ліній, виділених ЄБРР "МЕГАБАНКУ" за час співпраці, становить 48,5 млн. доларів США. На сьогодні "МЕГАБАНК" в рамках реалізації цих довгострокових програм видав близько 1 300 кредитів українським підприємствам малого та середнього бізнесу на загальну суму 85 млн. доларів США. Основні позичальники – підприємства аграрного сектора економіки.

Як підкреслив представник ЄБРР, директор фінансових інститутів Західні Балкани, Білорусь, Молдова і Україна Генрі Рассел, "МЕГАБАНК" є найсильнішим партнером ЄБРР за програмами МСБ в Україні. "Факт підписання сьогоднішньої договору ще раз підкреслює те, на скільки ми цінуємо співпрацю з "МЕГАБАНКОМ", – відзначив він.

 
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в киеве работа в socar работа в ощадбанке работа в softserves работа альфа банк киев работа для банкиров райффайзен банк аваль работа в укрэксимбанке вакансии банков украины кредитный эксперт работа в таскомбанк начальник отделения работа в рошен работа в банке работа в страховой компании пиреус банк резюме руководителей работа в финансах универсал банк работа работа в новой линии работа в страховании фінстаф работа в сильпо работа в wog банковские вакансии работа в эльдорадо работа в кредобанк работа universal bank страховой агент вакансии банков работа для страховщиков архив вакансий фінстафф вакансии в банках работа в comfy работа в пзу украина финстаф работа банк вакансии работа банк работа для финансистов вакансии в финансах вакансии банков работа otp bank работа в сбербанке отп банк pzu украина работа новая почта работа в банке вакансии сбербанк работа в банках киева работа в укрсиббанке начальник отделения киев работа в эпицентр работа в приватбанке otp bank резюме финансиста
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!