Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

МЕГАБАНК підписав черговий кредитний договір з ЄБРР на підтримку малого та середнього бізнесу

19 вересня 2013 року відбулося підписання договору між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і ПАТ "МЕГАБАНК" про виділення банку чергового кредитного траншу у розмірі 10 млн. доларів США на підтримку малого та середнього бізнесу (МСБ).
 

За словами голови Правління "МЕГАБАНКУ" Олени Жукової, це вже не перша угода про виділення кредитних коштів, яка підписана між "МЕГАБАНКОМ" та ЄБРР. Загальна сума кредитних ліній, виділених ЄБРР "МЕГАБАНКУ" за час співпраці, становить 48,5 млн. доларів США. На сьогодні "МЕГАБАНК" в рамках реалізації цих довгострокових програм видав близько 1 300 кредитів українським підприємствам малого та середнього бізнесу на загальну суму 85 млн. доларів США. Основні позичальники – підприємства аграрного сектора економіки.

Як підкреслив представник ЄБРР, директор фінансових інститутів Західні Балкани, Білорусь, Молдова і Україна Генрі Рассел, "МЕГАБАНК" є найсильнішим партнером ЄБРР за програмами МСБ в Україні. "Факт підписання сьогоднішньої договору ще раз підкреслює те, на скільки ми цінуємо співпрацю з "МЕГАБАНКОМ", – відзначив він.

 
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в wog фінстафф кредитный эксперт работа в укрэксимбанке работа в сильпо резюме руководителей райффайзен банк аваль работа universal bank работа в сбербанке работа в страховой компании страховой агент вакансии банков украины работа в эльдорадо работа в comfy банковские вакансии работа в таскомбанк отп банк работа otp bank резюме финансиста otp bank финстаф работа для страховщиков вакансии банков работа в эпицентр пиреус банк архив вакансий работа для финансистов работа в банке вакансии в финансах вакансии в банках вакансии банков фінстаф работа в банке работа в страховании pzu украина работа для банкиров работа в новой линии работа банк работа в кредобанк работа в банках киева работа в рошен вакансии сбербанк работа в укрсиббанке работа альфа банк киев работа в финансах работа в ощадбанке работа в приватбанке начальник отделения работа в киеве работа в пзу украина универсал банк работа работа в softserves работа банк вакансии начальник отделения киев работа новая почта работа в socar
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!