Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

МЕГАБАНК підписав черговий кредитний договір з ЄБРР на підтримку малого та середнього бізнесу

19 вересня 2013 року відбулося підписання договору між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і ПАТ "МЕГАБАНК" про виділення банку чергового кредитного траншу у розмірі 10 млн. доларів США на підтримку малого та середнього бізнесу (МСБ).
 

За словами голови Правління "МЕГАБАНКУ" Олени Жукової, це вже не перша угода про виділення кредитних коштів, яка підписана між "МЕГАБАНКОМ" та ЄБРР. Загальна сума кредитних ліній, виділених ЄБРР "МЕГАБАНКУ" за час співпраці, становить 48,5 млн. доларів США. На сьогодні "МЕГАБАНК" в рамках реалізації цих довгострокових програм видав близько 1 300 кредитів українським підприємствам малого та середнього бізнесу на загальну суму 85 млн. доларів США. Основні позичальники – підприємства аграрного сектора економіки.

Як підкреслив представник ЄБРР, директор фінансових інститутів Західні Балкани, Білорусь, Молдова і Україна Генрі Рассел, "МЕГАБАНК" є найсильнішим партнером ЄБРР за програмами МСБ в Україні. "Факт підписання сьогоднішньої договору ще раз підкреслює те, на скільки ми цінуємо співпрацю з "МЕГАБАНКОМ", – відзначив він.

 
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в ощадбанке вакансии в финансах работа otp bank работа для финансистов работа для банкиров работа в comfy вакансии в банках начальник отделения работа в укрэксимбанке фінстафф работа банк работа в сильпо работа в пзу украина кредитный эксперт работа в страховании работа universal bank отп банк резюме руководителей работа в кредобанк работа в новой линии работа в сбербанке работа в банках киева работа в укрсиббанке банковские вакансии вакансии банков работа в приватбанке работа банк вакансии вакансии сбербанк работа в socar работа в эльдорадо работа для страховщиков работа новая почта работа в банке работа в страховой компании работа в финансах работа альфа банк киев универсал банк работа финстаф работа в киеве работа в эпицентр райффайзен банк аваль otp bank страховой агент начальник отделения киев работа в wog работа в softserves резюме финансиста вакансии банков украины работа в банке пиреус банк работа в таскомбанк фінстаф pzu украина архив вакансий вакансии банков работа в рошен
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!