Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

МЕГАБАНК підписав черговий кредитний договір з ЄБРР на підтримку малого та середнього бізнесу

19 вересня 2013 року відбулося підписання договору між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і ПАТ "МЕГАБАНК" про виділення банку чергового кредитного траншу у розмірі 10 млн. доларів США на підтримку малого та середнього бізнесу (МСБ).
 

За словами голови Правління "МЕГАБАНКУ" Олени Жукової, це вже не перша угода про виділення кредитних коштів, яка підписана між "МЕГАБАНКОМ" та ЄБРР. Загальна сума кредитних ліній, виділених ЄБРР "МЕГАБАНКУ" за час співпраці, становить 48,5 млн. доларів США. На сьогодні "МЕГАБАНК" в рамках реалізації цих довгострокових програм видав близько 1 300 кредитів українським підприємствам малого та середнього бізнесу на загальну суму 85 млн. доларів США. Основні позичальники – підприємства аграрного сектора економіки.

Як підкреслив представник ЄБРР, директор фінансових інститутів Західні Балкани, Білорусь, Молдова і Україна Генрі Рассел, "МЕГАБАНК" є найсильнішим партнером ЄБРР за програмами МСБ в Україні. "Факт підписання сьогоднішньої договору ще раз підкреслює те, на скільки ми цінуємо співпрацю з "МЕГАБАНКОМ", – відзначив він.

 
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в новой линии резюме финансиста работа в кредобанк вакансии банков работа в рошен работа в банке работа в пзу украина вакансии в банках работа банк вакансии работа в таскомбанк работа в эпицентр вакансии сбербанк работа новая почта работа в сильпо резюме руководителей универсал банк работа кредитный эксперт работа в wog работа в киеве работа в укрсиббанке пиреус банк банковские вакансии работа в ощадбанке фінстафф работа universal bank архив вакансий вакансии банков работа в банках киева работа в банке работа в укрэксимбанке работа в socar работа в сбербанке работа otp bank работа в эльдорадо работа в приватбанке работа в страховании вакансии в финансах работа в финансах работа для банкиров вакансии банков украины начальник отделения киев работа для финансистов райффайзен банк аваль страховой агент otp bank фінстаф отп банк финстаф начальник отделения работа в comfy работа в страховой компании работа банк работа в softserves работа альфа банк киев pzu украина работа для страховщиков
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!