Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Голова Правління ПАТ Банк «Київська Русь - кращий топ-менеджер банківського ринку України, за версією журналу "Контракти"

Журнал "Контракти" і Незалежна асоціація банків України, рейтингове агенство "Кредит-Рейтинг", компанії "Аваль-Брок", Dragon Capital, SP Advisors обрали найкращих топ-менеджерів банківського ринку України в шести номінаціях. Віктора Братка визнано найкращим топ-менеджером у номінації "найстабільніший банкір".

Очолювана Віктором Івановичем фінансова установа в 2013 році відзначила 17-річчя. За цей рік Банк «Київська Русь» зміцнив свої позиції на ринку банківських послуг. За станом на 01.07.2013 банк за розмірами активів займає 30-у позицію у рейтингу НБУ, розмір активів складає 6 657,9 млн грн, власний капітал – 502,4 млн грн, кредитний портфель – 4 443 млн грн, обсяг коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, – 4 908,5 млн грн, а чистий прибуток становить 1,1 млн грн.

Віктор Братко ніколи не шкодував, що став банкіром, адже, за його словами, банківський бізнес – найбільш інтелектуальний, реальний живий процес управління банком, який не порівняти з жодним іншим процесом. «Ти повинен враховувати найрізноманітніші складові, будувати «моделі майбутнього» та приймати рішення, розуміючи, що їх наслідки такі ж багатогранні, як і причини, що викликали їх. Це вічний пошук, ребус, головоломка, досягнення однієї мети та прагнення до багатьох інших, тут немає рутини, немає буденності», - вважає В. І. Братко.

Щиро вітаємо Віктора Івановича із заслуженим визнанням його досягнень та перемогою в номінації "найстабільніший банкір", за версією журналу "Контракти".

Бажаємо наснаги на творчий пошук та нових вагомих досягнень!
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в эльдорадо работа в киеве резюме финансиста работа в укрсиббанке вакансии в финансах вакансии банков работа в сильпо работа в банках киева универсал банк работа фінстафф работа в пзу украина работа банк вакансии работа в приватбанке работа в таскомбанк работа банк работа в страховой компании работа для финансистов работа в кредобанк начальник отделения работа в рошен отп банк работа альфа банк киев работа новая почта банковские вакансии вакансии сбербанк страховой агент работа в финансах работа в новой линии фінстаф работа universal bank архив вакансий pzu украина работа в comfy otp bank работа для банкиров работа в сбербанке работа в банке работа в ощадбанке финстаф работа в банке начальник отделения киев пиреус банк работа в эпицентр работа для страховщиков работа в укрэксимбанке вакансии банков украины работа в wog работа otp bank работа в страховании работа в softserves работа в socar вакансии в банках резюме руководителей вакансии банков райффайзен банк аваль кредитный эксперт
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!