Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Голова Правління ПАТ Банк «Київська Русь - кращий топ-менеджер банківського ринку України, за версією журналу "Контракти"

Журнал "Контракти" і Незалежна асоціація банків України, рейтингове агенство "Кредит-Рейтинг", компанії "Аваль-Брок", Dragon Capital, SP Advisors обрали найкращих топ-менеджерів банківського ринку України в шести номінаціях. Віктора Братка визнано найкращим топ-менеджером у номінації "найстабільніший банкір".

Очолювана Віктором Івановичем фінансова установа в 2013 році відзначила 17-річчя. За цей рік Банк «Київська Русь» зміцнив свої позиції на ринку банківських послуг. За станом на 01.07.2013 банк за розмірами активів займає 30-у позицію у рейтингу НБУ, розмір активів складає 6 657,9 млн грн, власний капітал – 502,4 млн грн, кредитний портфель – 4 443 млн грн, обсяг коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, – 4 908,5 млн грн, а чистий прибуток становить 1,1 млн грн.

Віктор Братко ніколи не шкодував, що став банкіром, адже, за його словами, банківський бізнес – найбільш інтелектуальний, реальний живий процес управління банком, який не порівняти з жодним іншим процесом. «Ти повинен враховувати найрізноманітніші складові, будувати «моделі майбутнього» та приймати рішення, розуміючи, що їх наслідки такі ж багатогранні, як і причини, що викликали їх. Це вічний пошук, ребус, головоломка, досягнення однієї мети та прагнення до багатьох інших, тут немає рутини, немає буденності», - вважає В. І. Братко.

Щиро вітаємо Віктора Івановича із заслуженим визнанням його досягнень та перемогою в номінації "найстабільніший банкір", за версією журналу "Контракти".

Бажаємо наснаги на творчий пошук та нових вагомих досягнень!
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа для финансистов работа в ощадбанке фінстаф работа в страховании работа в сильпо работа в эпицентр кредитный эксперт работа universal bank работа в wog работа банк вакансии банков украины работа в банке райффайзен банк аваль работа в эльдорадо работа в пзу украина pzu украина работа в финансах финстаф страховой агент вакансии в банках работа в рошен работа в банках киева работа в softserves работа для страховщиков работа в укрсиббанке резюме руководителей банковские вакансии otp bank работа новая почта работа в socar универсал банк работа резюме финансиста вакансии сбербанк отп банк работа в киеве фінстафф работа в сбербанке работа в банке пиреус банк вакансии в финансах работа в кредобанк работа для банкиров работа в приватбанке работа в comfy работа банк вакансии начальник отделения работа в новой линии начальник отделения киев архив вакансий работа в укрэксимбанке вакансии банков работа в таскомбанк работа в страховой компании работа otp bank работа альфа банк киев вакансии банков
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!