Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Голова Правління ПАТ Банк «Київська Русь - кращий топ-менеджер банківського ринку України, за версією журналу "Контракти"

Журнал "Контракти" і Незалежна асоціація банків України, рейтингове агенство "Кредит-Рейтинг", компанії "Аваль-Брок", Dragon Capital, SP Advisors обрали найкращих топ-менеджерів банківського ринку України в шести номінаціях. Віктора Братка визнано найкращим топ-менеджером у номінації "найстабільніший банкір".

Очолювана Віктором Івановичем фінансова установа в 2013 році відзначила 17-річчя. За цей рік Банк «Київська Русь» зміцнив свої позиції на ринку банківських послуг. За станом на 01.07.2013 банк за розмірами активів займає 30-у позицію у рейтингу НБУ, розмір активів складає 6 657,9 млн грн, власний капітал – 502,4 млн грн, кредитний портфель – 4 443 млн грн, обсяг коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, – 4 908,5 млн грн, а чистий прибуток становить 1,1 млн грн.

Віктор Братко ніколи не шкодував, що став банкіром, адже, за його словами, банківський бізнес – найбільш інтелектуальний, реальний живий процес управління банком, який не порівняти з жодним іншим процесом. «Ти повинен враховувати найрізноманітніші складові, будувати «моделі майбутнього» та приймати рішення, розуміючи, що їх наслідки такі ж багатогранні, як і причини, що викликали їх. Це вічний пошук, ребус, головоломка, досягнення однієї мети та прагнення до багатьох інших, тут немає рутини, немає буденності», - вважає В. І. Братко.

Щиро вітаємо Віктора Івановича із заслуженим визнанням його досягнень та перемогою в номінації "найстабільніший банкір", за версією журналу "Контракти".

Бажаємо наснаги на творчий пошук та нових вагомих досягнень!
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа для финансистов фінстаф кредитный эксперт работа в таскомбанк работа в comfy работа в кредобанк работа в банке отп банк работа в эльдорадо работа в укрэксимбанке начальник отделения вакансии в банках работа в пзу украина вакансии сбербанк работа otp bank работа альфа банк киев вакансии банков украины банковские вакансии работа в банке фінстафф работа в рошен работа в банках киева вакансии банков работа в новой линии otp bank начальник отделения киев работа банк вакансии универсал банк работа работа для банкиров работа universal bank работа в ощадбанке резюме финансиста вакансии в финансах работа в приватбанке работа в страховой компании работа в эпицентр резюме руководителей вакансии банков pzu украина работа в socar работа в страховании работа в киеве работа в softserves работа в wog работа новая почта страховой агент архив вакансий райффайзен банк аваль работа в укрсиббанке работа в сильпо работа банк работа для страховщиков работа в сбербанке финстаф пиреус банк работа в финансах
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!