Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

PZU збільшує виплати по КАСКО та платить швидше

За підсумками 6 міс. 2013 року PZU на 6% збільшила об'єм виплат за договорами КАСКО. Сума компенсованих збитків за цей період складає понад 27 млн. грн.

Щоденно в компанії проводилися виплати за близько 30 справами, а середній термін врегулювання у порівнянні з І півріччям 2012 року зменшився з 24 до 21 дня. 

20% клієнтів отримали виплати протягом 3-х днів. У 8% випадках від моменту першого звернення клієнта до виплати йому компенсації минуло не більше 24 годин. 

У 85% справ збитки не перевищували 10 тис. грн.,  що дозволяло клієнтам користуватися опцією "КАСКО без ДАІ". А найбільша виплата на суму майже 270 тис. грн. була зроблена власнику автомобіля Ford Cargo, що потрапив у ДТП за участю двох авто. 

Кількість збитків, які було врегульовано безпосередньо на СТО (без візита до страхової) у  І півріччі 2013 року збільшилося на 6%. 17% клієнтів, що звернулися за компенсацією в PZU, мали можливість пройти процедуру врегулювання за спрощенною схемою. У таких містах як Київ та Харків, доля спрощеного врегулювання є більш суттєвою - 32% та 36% відповідно.

У подальших планах PZU - зробити співпрацю з компанією ще більш зручною та виконувати свої зобов'язання перед клієнтами ще оперативніше. Дякуємо за довіру.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в банке работа банк работа в банках киева фінстафф резюме финансиста работа для страховщиков работа банк вакансии pzu украина работа в comfy работа universal bank резюме руководителей работа в wog работа в таскомбанк работа в softserves работа в эпицентр вакансии банков украины работа альфа банк киев работа в банке пиреус банк работа в socar работа в финансах банковские вакансии работа в кредобанк работа в укрэксимбанке otp bank вакансии банков работа в рошен райффайзен банк аваль работа в сильпо вакансии сбербанк универсал банк работа работа в ощадбанке работа в пзу украина начальник отделения киев работа в страховой компании финстаф работа в приватбанке архив вакансий работа для банкиров работа в эльдорадо вакансии в банках вакансии в финансах работа в новой линии начальник отделения работа в сбербанке работа otp bank работа в киеве отп банк вакансии банков работа новая почта кредитный эксперт страховой агент работа в страховании работа в укрсиббанке фінстаф работа для финансистов
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!