Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

PZU збільшує виплати по КАСКО та платить швидше

За підсумками 6 міс. 2013 року PZU на 6% збільшила об'єм виплат за договорами КАСКО. Сума компенсованих збитків за цей період складає понад 27 млн. грн.

Щоденно в компанії проводилися виплати за близько 30 справами, а середній термін врегулювання у порівнянні з І півріччям 2012 року зменшився з 24 до 21 дня. 

20% клієнтів отримали виплати протягом 3-х днів. У 8% випадках від моменту першого звернення клієнта до виплати йому компенсації минуло не більше 24 годин. 

У 85% справ збитки не перевищували 10 тис. грн.,  що дозволяло клієнтам користуватися опцією "КАСКО без ДАІ". А найбільша виплата на суму майже 270 тис. грн. була зроблена власнику автомобіля Ford Cargo, що потрапив у ДТП за участю двох авто. 

Кількість збитків, які було врегульовано безпосередньо на СТО (без візита до страхової) у  І півріччі 2013 року збільшилося на 6%. 17% клієнтів, що звернулися за компенсацією в PZU, мали можливість пройти процедуру врегулювання за спрощенною схемою. У таких містах як Київ та Харків, доля спрощеного врегулювання є більш суттєвою - 32% та 36% відповідно.

У подальших планах PZU - зробити співпрацю з компанією ще більш зручною та виконувати свої зобов'язання перед клієнтами ще оперативніше. Дякуємо за довіру.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в финансах резюме руководителей работа в socar работа альфа банк киев начальник отделения киев вакансии банков украины работа в эльдорадо вакансии банков пиреус банк фінстаф работа банк вакансии работа новая почта страховой агент фінстафф pzu украина работа universal bank начальник отделения универсал банк работа работа для финансистов otp bank работа в киеве работа в страховой компании работа для страховщиков работа в таскомбанк работа в банке работа в wog отп банк райффайзен банк аваль работа в softserves работа в эпицентр работа в приватбанке резюме финансиста архив вакансий вакансии в финансах работа в укрэксимбанке работа в сильпо работа в ощадбанке работа otp bank работа в банке вакансии сбербанк работа в банках киева работа в новой линии работа банк вакансии в банках банковские вакансии финстаф работа в кредобанк работа в рошен работа в страховании работа в сбербанке работа в comfy работа для банкиров работа в укрсиббанке вакансии банков работа в пзу украина кредитный эксперт
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!