Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

PZU збільшує виплати по КАСКО та платить швидше

За підсумками 6 міс. 2013 року PZU на 6% збільшила об'єм виплат за договорами КАСКО. Сума компенсованих збитків за цей період складає понад 27 млн. грн.

Щоденно в компанії проводилися виплати за близько 30 справами, а середній термін врегулювання у порівнянні з І півріччям 2012 року зменшився з 24 до 21 дня. 

20% клієнтів отримали виплати протягом 3-х днів. У 8% випадках від моменту першого звернення клієнта до виплати йому компенсації минуло не більше 24 годин. 

У 85% справ збитки не перевищували 10 тис. грн.,  що дозволяло клієнтам користуватися опцією "КАСКО без ДАІ". А найбільша виплата на суму майже 270 тис. грн. була зроблена власнику автомобіля Ford Cargo, що потрапив у ДТП за участю двох авто. 

Кількість збитків, які було врегульовано безпосередньо на СТО (без візита до страхової) у  І півріччі 2013 року збільшилося на 6%. 17% клієнтів, що звернулися за компенсацією в PZU, мали можливість пройти процедуру врегулювання за спрощенною схемою. У таких містах як Київ та Харків, доля спрощеного врегулювання є більш суттєвою - 32% та 36% відповідно.

У подальших планах PZU - зробити співпрацю з компанією ще більш зручною та виконувати свої зобов'язання перед клієнтами ще оперативніше. Дякуємо за довіру.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в пзу украина работа в новой линии работа в рошен резюме руководителей работа в приватбанке работа в банке работа для страховщиков работа в эльдорадо работа для банкиров работа в страховой компании работа для финансистов начальник отделения киев банковские вакансии работа в таскомбанк фінстаф универсал банк работа работа в финансах работа в банках киева работа в сильпо отп банк работа в socar вакансии в финансах работа банк работа otp bank фінстафф работа universal bank работа в эпицентр работа в страховании вакансии банков вакансии в банках райффайзен банк аваль работа в softserves начальник отделения архив вакансий работа в киеве работа в кредобанк работа в wog otp bank работа в сбербанке работа в ощадбанке пиреус банк вакансии банков работа в comfy кредитный эксперт работа новая почта финстаф работа в укрэксимбанке работа альфа банк киев работа в банке pzu украина вакансии сбербанк работа в укрсиббанке страховой агент работа банк вакансии вакансии банков украины резюме финансиста
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!