Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Выставки, конференции, семинары

Професійний Всеукраїнський конкурс «Економіст року — 2014»

  Запрошуємо взяти участь!

 
З 8 березня 2014 року стартує професійний Всеукраїнський конкурс «Економіст року — 2014». Організатори конкурсу: щомісячний журнал «Справочник экономиста» та професійний портал www.economist.net.ua  

До участі у конкурсі запрошуються фахівці з економіки, які мають досвід роботи від 3-х років, вищу економічну освіту і працюють на території України. Винятком є учасники, які претендують на номінацію «Перспективний економіст». Претендувати на номінацію «Перспективний економіст» можуть учасники без досвіду роботи, а також з неповною вищою освітою, в тому числі студенти ВНЗ економічних спеціальностей.


Здобуття звання «Економіст року — 2014» проходитиме з березня 2014 до жовтня 2014 року і складатиметься з 2-х турів та фіналу:
 

- тур І ─ 8 березня 2014 року — 31 квітня 2014 року (завдання з економічної теорії першого рівня);

- тур ІІ ─ 1 травня 2014 року — 30 червня 2014 року (завдання з економічної теорії підвищеного рівня);

- фінал ─ 1 липня 2014 року — 1 жовтня 2014 року (творче завдання).

   

Щоб стати учасником  конкурсу  «Економіст року - 2014» потрібно:

1) Пройти реєстрацію і виконати завдання, опубліковані на Сайті конкурсу www.economist.net.ua  чи в журналі «Справочник экономиста».

2) Розпочати участь на здобуття звання «Економіст року - 2014» можна з будь-якого туру, надіславши відповіді на попередні тури.

3) До участі у фіналі допускаються тільки ті кандидати, які виконали всі конкурсні завдання 2-х турів і набрали необхідну кількість балів за їх результатами.

4) Відповіді на завдання турів та фіналу надсилаються:

на e-mail: marketolog@mediapro.com.ua  (тема – «Економіст  року-2014») чи факсом: (44) 507-2227 (з поміткою – «відділ маркетингу»)

Детальні умови конкурсу, конкурсні завдання – у журналі «Справочник экономиста» та на сайті  www.economist.net.ua

Роз’яснення щодо участі:
тел.: (44) 507-2226, 568-5138, е-mail: marketolog@mediapro.com.ua

 
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в comfy работа в эпицентр вакансии сбербанк пиреус банк работа в страховой компании начальник отделения работа банк вакансии работа альфа банк киев резюме финансиста работа в страховании работа в таскомбанк работа в socar архив вакансий работа в укрсиббанке работа в пзу украина универсал банк работа работа в банке работа в рошен работа в банке работа в ощадбанке otp bank вакансии банков работа в сильпо вакансии в финансах работа для банкиров работа в финансах фінстафф отп банк работа для финансистов работа в softserves работа в wog работа universal bank вакансии банков банковские вакансии райффайзен банк аваль финстаф работа в кредобанк работа в приватбанке работа otp bank работа в банках киева страховой агент фінстаф работа для страховщиков работа в сбербанке работа банк резюме руководителей начальник отделения киев работа в эльдорадо работа в новой линии работа в киеве работа новая почта работа в укрэксимбанке кредитный эксперт вакансии банков украины вакансии в банках pzu украина
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!