Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Выставки, конференции, семинары

Професійний Всеукраїнський конкурс «Економіст року — 2014»

  Запрошуємо взяти участь!

 
З 8 березня 2014 року стартує професійний Всеукраїнський конкурс «Економіст року — 2014». Організатори конкурсу: щомісячний журнал «Справочник экономиста» та професійний портал www.economist.net.ua  

До участі у конкурсі запрошуються фахівці з економіки, які мають досвід роботи від 3-х років, вищу економічну освіту і працюють на території України. Винятком є учасники, які претендують на номінацію «Перспективний економіст». Претендувати на номінацію «Перспективний економіст» можуть учасники без досвіду роботи, а також з неповною вищою освітою, в тому числі студенти ВНЗ економічних спеціальностей.


Здобуття звання «Економіст року — 2014» проходитиме з березня 2014 до жовтня 2014 року і складатиметься з 2-х турів та фіналу:
 

- тур І ─ 8 березня 2014 року — 31 квітня 2014 року (завдання з економічної теорії першого рівня);

- тур ІІ ─ 1 травня 2014 року — 30 червня 2014 року (завдання з економічної теорії підвищеного рівня);

- фінал ─ 1 липня 2014 року — 1 жовтня 2014 року (творче завдання).

   

Щоб стати учасником  конкурсу  «Економіст року - 2014» потрібно:

1) Пройти реєстрацію і виконати завдання, опубліковані на Сайті конкурсу www.economist.net.ua  чи в журналі «Справочник экономиста».

2) Розпочати участь на здобуття звання «Економіст року - 2014» можна з будь-якого туру, надіславши відповіді на попередні тури.

3) До участі у фіналі допускаються тільки ті кандидати, які виконали всі конкурсні завдання 2-х турів і набрали необхідну кількість балів за їх результатами.

4) Відповіді на завдання турів та фіналу надсилаються:

на e-mail: marketolog@mediapro.com.ua  (тема – «Економіст  року-2014») чи факсом: (44) 507-2227 (з поміткою – «відділ маркетингу»)

Детальні умови конкурсу, конкурсні завдання – у журналі «Справочник экономиста» та на сайті  www.economist.net.ua

Роз’яснення щодо участі:
тел.: (44) 507-2226, 568-5138, е-mail: marketolog@mediapro.com.ua

 
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа для страховщиков работа в пзу украина кредитный эксперт вакансии в банках работа в финансах работа в страховой компании вакансии сбербанк банковские вакансии работа в приватбанке фінстаф otp bank резюме финансиста начальник отделения работа в эпицентр отп банк архив вакансий универсал банк работа работа альфа банк киев работа в банке работа в рошен работа в страховании работа в softserves работа в ощадбанке работа для финансистов работа новая почта работа в укрсиббанке работа в эльдорадо райффайзен банк аваль работа universal bank работа банк pzu украина работа в укрэксимбанке работа для банкиров вакансии банков вакансии в финансах работа в сильпо работа в новой линии финстаф вакансии банков украины работа в socar страховой агент вакансии банков работа банк вакансии работа в кредобанк работа в comfy пиреус банк работа в банке фінстафф работа в таскомбанк резюме руководителей начальник отделения киев работа в сбербанке работа в киеве работа в банках киева работа otp bank работа в wog
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!