Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Commerzbank відзначив високий рівень платежів Укрексімбанку

Якість міжнародних розрахунків Укрексімбанку відповідає найвищим стандартам

Провідна фінансова установа світу – Commerzbank (Німеччина) – відзначила Укрексімбанк нагородою STP Award 2014 за відмінну якість здійснення комерційних та міжбанківських платежів.

Налагоджена система кореспондентських відносин з широкою мережею іноземних банків дозволяє Укрексімбанку здійснювати клієнтські платежі найбільш оптимальними маршрутами, що позитивно впливає на їхню вартість, швидкість та точність.

«З нашими основними банками-кореспондентами, такими як Commerzbank, ми постійно взаємодіємо для удосконалення технологічних процесів, забезпечення обробки й проведення міжнародних трансакцій на найвищому рівні, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Ольга Алєксєєва. – Цього року партнери черговий раз відзначили нас за якісну роботу та взаємовигідну співпрацю. Оновлено дизайн нагороди, але незмінно високою залишається якість платежів Укрексімбанку».

Commerzbank є провідним міжнародним комерційним банком з філіями та офісами у понад 50 країнах. Банк щорічно відзначає премією STP Award фінансові установи, які демонструють виняткову якість розрахунків, а також відповідають найвищим світовим стандартам автоматичної обробки міжнародних платежів у євро.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в socar работа в пзу украина работа в финансах начальник отделения финстаф райффайзен банк аваль банковские вакансии работа в страховании кредитный эксперт работа в ощадбанке пиреус банк вакансии банков украины резюме финансиста работа universal bank вакансии банков начальник отделения киев фінстафф отп банк работа в эпицентр работа в wog работа в укрсиббанке pzu украина работа в приватбанке работа новая почта работа в киеве вакансии в финансах работа в сбербанке универсал банк работа работа банк работа альфа банк киев фінстаф работа в softserves вакансии в банках работа для финансистов работа в comfy работа в укрэксимбанке работа в таскомбанк работа в страховой компании работа в банке вакансии сбербанк вакансии банков архив вакансий работа для банкиров страховой агент резюме руководителей работа в эльдорадо работа в рошен работа otp bank работа в банке otp bank работа банк вакансии работа для страховщиков работа в сильпо работа в кредобанк работа в новой линии работа в банках киева
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!