Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Commerzbank відзначив високий рівень платежів Укрексімбанку

Якість міжнародних розрахунків Укрексімбанку відповідає найвищим стандартам

Провідна фінансова установа світу – Commerzbank (Німеччина) – відзначила Укрексімбанк нагородою STP Award 2014 за відмінну якість здійснення комерційних та міжбанківських платежів.

Налагоджена система кореспондентських відносин з широкою мережею іноземних банків дозволяє Укрексімбанку здійснювати клієнтські платежі найбільш оптимальними маршрутами, що позитивно впливає на їхню вартість, швидкість та точність.

«З нашими основними банками-кореспондентами, такими як Commerzbank, ми постійно взаємодіємо для удосконалення технологічних процесів, забезпечення обробки й проведення міжнародних трансакцій на найвищому рівні, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Ольга Алєксєєва. – Цього року партнери черговий раз відзначили нас за якісну роботу та взаємовигідну співпрацю. Оновлено дизайн нагороди, але незмінно високою залишається якість платежів Укрексімбанку».

Commerzbank є провідним міжнародним комерційним банком з філіями та офісами у понад 50 країнах. Банк щорічно відзначає премією STP Award фінансові установи, які демонструють виняткову якість розрахунків, а також відповідають найвищим світовим стандартам автоматичної обробки міжнародних платежів у євро.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  райффайзен банк аваль работа в ощадбанке работа в укрсиббанке работа в страховой компании финстаф работа в финансах работа в таскомбанк работа в новой линии работа для финансистов вакансии сбербанк работа в страховании пиреус банк архив вакансий работа в укрэксимбанке работа в банке работа в comfy кредитный эксперт работа для банкиров вакансии банков работа в банке страховой агент работа otp bank работа в эпицентр работа в сильпо вакансии банков работа в пзу украина резюме финансиста универсал банк работа банковские вакансии работа universal bank работа в кредобанк работа в приватбанке работа банк вакансии работа в wog отп банк работа для страховщиков работа в банках киева вакансии банков украины otp bank работа в сбербанке работа альфа банк киев работа в softserves работа новая почта вакансии в финансах фінстаф резюме руководителей работа в эльдорадо pzu украина работа банк фінстафф начальник отделения работа в киеве работа в рошен начальник отделения киев вакансии в банках работа в socar
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!