Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Commerzbank відзначив високий рівень платежів Укрексімбанку

Якість міжнародних розрахунків Укрексімбанку відповідає найвищим стандартам

Провідна фінансова установа світу – Commerzbank (Німеччина) – відзначила Укрексімбанк нагородою STP Award 2014 за відмінну якість здійснення комерційних та міжбанківських платежів.

Налагоджена система кореспондентських відносин з широкою мережею іноземних банків дозволяє Укрексімбанку здійснювати клієнтські платежі найбільш оптимальними маршрутами, що позитивно впливає на їхню вартість, швидкість та точність.

«З нашими основними банками-кореспондентами, такими як Commerzbank, ми постійно взаємодіємо для удосконалення технологічних процесів, забезпечення обробки й проведення міжнародних трансакцій на найвищому рівні, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Ольга Алєксєєва. – Цього року партнери черговий раз відзначили нас за якісну роботу та взаємовигідну співпрацю. Оновлено дизайн нагороди, але незмінно високою залишається якість платежів Укрексімбанку».

Commerzbank є провідним міжнародним комерційним банком з філіями та офісами у понад 50 країнах. Банк щорічно відзначає премією STP Award фінансові установи, які демонструють виняткову якість розрахунків, а також відповідають найвищим світовим стандартам автоматичної обробки міжнародних платежів у євро.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  отп банк работа в банке работа в кредобанк райффайзен банк аваль вакансии банков универсал банк работа работа для банкиров начальник отделения работа в эльдорадо вакансии в финансах работа в страховой компании страховой агент работа в socar работа в wog фінстаф резюме руководителей работа для финансистов работа в киеве кредитный эксперт работа в таскомбанк работа для страховщиков работа банк пиреус банк работа в comfy работа otp bank работа в ощадбанке работа в укрсиббанке фінстафф работа в приватбанке работа в пзу украина вакансии в банках работа universal bank вакансии банков украины otp bank работа новая почта начальник отделения киев работа в банках киева вакансии банков работа в финансах резюме финансиста работа в укрэксимбанке работа в сильпо работа в softserves работа в эпицентр банковские вакансии работа в сбербанке работа в рошен pzu украина работа в банке работа банк вакансии вакансии сбербанк работа альфа банк киев финстаф работа в страховании архив вакансий работа в новой линии
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!