Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Commerzbank відзначив високий рівень платежів Укрексімбанку

Якість міжнародних розрахунків Укрексімбанку відповідає найвищим стандартам

Провідна фінансова установа світу – Commerzbank (Німеччина) – відзначила Укрексімбанк нагородою STP Award 2014 за відмінну якість здійснення комерційних та міжбанківських платежів.

Налагоджена система кореспондентських відносин з широкою мережею іноземних банків дозволяє Укрексімбанку здійснювати клієнтські платежі найбільш оптимальними маршрутами, що позитивно впливає на їхню вартість, швидкість та точність.

«З нашими основними банками-кореспондентами, такими як Commerzbank, ми постійно взаємодіємо для удосконалення технологічних процесів, забезпечення обробки й проведення міжнародних трансакцій на найвищому рівні, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Ольга Алєксєєва. – Цього року партнери черговий раз відзначили нас за якісну роботу та взаємовигідну співпрацю. Оновлено дизайн нагороди, але незмінно високою залишається якість платежів Укрексімбанку».

Commerzbank є провідним міжнародним комерційним банком з філіями та офісами у понад 50 країнах. Банк щорічно відзначає премією STP Award фінансові установи, які демонструють виняткову якість розрахунків, а також відповідають найвищим світовим стандартам автоматичної обробки міжнародних платежів у євро.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа банк вакансии работа в сбербанке вакансии банков украины райффайзен банк аваль вакансии сбербанк универсал банк работа работа альфа банк киев работа в страховой компании отп банк работа в рошен финстаф работа в приватбанке работа в финансах pzu украина работа в банке работа для банкиров архив вакансий начальник отделения киев работа в comfy страховой агент банковские вакансии пиреус банк работа в таскомбанк работа в сильпо работа в пзу украина начальник отделения резюме финансиста вакансии в финансах вакансии банков работа в страховании вакансии банков работа новая почта работа universal bank работа otp bank работа для финансистов работа в киеве работа в банке работа в ощадбанке otp bank работа в эльдорадо работа в socar фінстаф вакансии в банках работа в укрсиббанке работа в кредобанк работа в укрэксимбанке работа в эпицентр работа для страховщиков работа в softserves работа в wog фінстафф резюме руководителей работа в новой линии работа в банках киева кредитный эксперт работа банк
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!