Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Commerzbank відзначив високий рівень платежів Укрексімбанку

Якість міжнародних розрахунків Укрексімбанку відповідає найвищим стандартам

Провідна фінансова установа світу – Commerzbank (Німеччина) – відзначила Укрексімбанк нагородою STP Award 2014 за відмінну якість здійснення комерційних та міжбанківських платежів.

Налагоджена система кореспондентських відносин з широкою мережею іноземних банків дозволяє Укрексімбанку здійснювати клієнтські платежі найбільш оптимальними маршрутами, що позитивно впливає на їхню вартість, швидкість та точність.

«З нашими основними банками-кореспондентами, такими як Commerzbank, ми постійно взаємодіємо для удосконалення технологічних процесів, забезпечення обробки й проведення міжнародних трансакцій на найвищому рівні, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Ольга Алєксєєва. – Цього року партнери черговий раз відзначили нас за якісну роботу та взаємовигідну співпрацю. Оновлено дизайн нагороди, але незмінно високою залишається якість платежів Укрексімбанку».

Commerzbank є провідним міжнародним комерційним банком з філіями та офісами у понад 50 країнах. Банк щорічно відзначає премією STP Award фінансові установи, які демонструють виняткову якість розрахунків, а також відповідають найвищим світовим стандартам автоматичної обробки міжнародних платежів у євро.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в socar вакансии банков работа в укрэксимбанке работа в киеве работа в comfy работа в страховании работа банк вакансии резюме финансиста банковские вакансии работа в новой линии otp bank работа для страховщиков работа в таскомбанк работа банк вакансии банков украины работа в банках киева универсал банк работа вакансии сбербанк вакансии в банках работа в wog работа в ощадбанке вакансии банков работа в кредобанк резюме руководителей фінстафф работа альфа банк киев начальник отделения киев райффайзен банк аваль страховой агент кредитный эксперт работа в softserves работа новая почта pzu украина работа в финансах работа в банке отп банк пиреус банк работа в сбербанке работа в сильпо работа в эпицентр работа universal bank работа в эльдорадо начальник отделения архив вакансий работа для финансистов работа для банкиров работа в приватбанке работа в укрсиббанке работа otp bank работа в пзу украина работа в рошен вакансии в финансах работа в страховой компании работа в банке фінстаф финстаф
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!