Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Commerzbank відзначив високий рівень платежів Укрексімбанку

Якість міжнародних розрахунків Укрексімбанку відповідає найвищим стандартам

Провідна фінансова установа світу – Commerzbank (Німеччина) – відзначила Укрексімбанк нагородою STP Award 2014 за відмінну якість здійснення комерційних та міжбанківських платежів.

Налагоджена система кореспондентських відносин з широкою мережею іноземних банків дозволяє Укрексімбанку здійснювати клієнтські платежі найбільш оптимальними маршрутами, що позитивно впливає на їхню вартість, швидкість та точність.

«З нашими основними банками-кореспондентами, такими як Commerzbank, ми постійно взаємодіємо для удосконалення технологічних процесів, забезпечення обробки й проведення міжнародних трансакцій на найвищому рівні, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Ольга Алєксєєва. – Цього року партнери черговий раз відзначили нас за якісну роботу та взаємовигідну співпрацю. Оновлено дизайн нагороди, але незмінно високою залишається якість платежів Укрексімбанку».

Commerzbank є провідним міжнародним комерційним банком з філіями та офісами у понад 50 країнах. Банк щорічно відзначає премією STP Award фінансові установи, які демонструють виняткову якість розрахунків, а також відповідають найвищим світовим стандартам автоматичної обробки міжнародних платежів у євро.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  отп банк работа в банке работа в socar работа в сильпо вакансии банков райффайзен банк аваль работа в финансах работа в wog вакансии в банках работа в ощадбанке работа в банке резюме руководителей вакансии банков украины универсал банк работа работа в рошен работа банк работа в пзу украина работа для финансистов работа в укрсиббанке фінстафф работа в укрэксимбанке страховой агент работа в банках киева вакансии в финансах работа в киеве работа в эльдорадо работа в страховании работа в новой линии работа в comfy работа в таскомбанк банковские вакансии финстаф работа для банкиров начальник отделения pzu украина otp bank вакансии сбербанк фінстаф работа otp bank кредитный эксперт работа в кредобанк резюме финансиста работа альфа банк киев работа в сбербанке работа новая почта работа universal bank работа в приватбанке вакансии банков работа в эпицентр начальник отделения киев архив вакансий работа для страховщиков пиреус банк работа в страховой компании работа в softserves работа банк вакансии
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!