Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрексімбанк визнано найкращим банком з обслуговування юридичних осіб

Державна фінустанова стала переможцем рейтингу «50 провідних банків України» за напрямом обслуговування юридичних осіб

У щорічному дослідженні «50 провідних банків України», опублікованому днями організацією «Фінансовий клуб» спільно з виданням «Бизнес», Укрексімбанк визнано переможцем номінації «Обслуговування юридичних осіб». При розрахунку рейтингу використовувались такі критерії, як середньозважена відсоткова ставка, вартість та час відкриття поточного рахунку, кількість відкритих рахунків юросіб, комфортність обслуговування та наявність унікальних сервісів тощо.

«Розуміючи свою відповідальність та вагому роль у розвитку реального сектору національної економіки, ми продовжуємо здійснювати фінансову підтримку наших клієнтів з пріоритетних для країни галузей, у тому числі за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Вікторія Руда. – Ми залишаємося лідером на ринку, адже клієнти при виборі обслуговуючого банку також, безперечно, зважають на надійність, стабільність та репутацію державної фінустанови».

У загальному рейтингу провідних банків країни, складеному в рамках цього дослідження, Укрексімбанк покращив позиції порівняно з минулим роком, здобувши шосте місце (у рейтингу за підсумками 2013 року банк посідав 10 місце). Банк також посів провідні позиції в інших номінаціях рейтингу, зокрема «Кредити малому та середньому бізнесу», «Зарплатні проекти», «Інтернет-банкінг», «Автокредит». Член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська увійшла до п’ятірки топ-менеджерів у номінації «Найкращий роздрібний банкір».

«У майбутньому на ринку відбудеться ще низка корегувань, але цей рейтинг показує й учасникам банківського ринку, й користувачам фінансових послуг, на які банки слід орієнтуватися та звертати увагу», – відзначив член наглядової ради дослідження «50 провідних банків України», Голова Ради Незалежної асоціації банків України Роман Шпек.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  резюме финансиста работа в банке фінстафф вакансии банков работа в рошен работа в банке otp bank вакансии в финансах работа банк вакансии банков украины фінстаф работа в эпицентр работа в comfy универсал банк работа пиреус банк начальник отделения страховой агент начальник отделения киев работа альфа банк киев работа в финансах работа банк вакансии работа в кредобанк работа в страховании кредитный эксперт работа в softserves работа для банкиров банковские вакансии отп банк работа в банках киева работа для финансистов вакансии в банках работа в страховой компании работа в таскомбанк райффайзен банк аваль резюме руководителей работа в новой линии финстаф работа в пзу украина работа в ощадбанке работа в укрэксимбанке работа в сбербанке работа в эльдорадо работа для страховщиков работа universal bank вакансии банков вакансии сбербанк работа в укрсиббанке работа в сильпо архив вакансий pzu украина работа otp bank работа в socar работа в приватбанке работа новая почта работа в wog работа в киеве
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!