Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрексімбанк визнано найкращим банком з обслуговування юридичних осіб

Державна фінустанова стала переможцем рейтингу «50 провідних банків України» за напрямом обслуговування юридичних осіб

У щорічному дослідженні «50 провідних банків України», опублікованому днями організацією «Фінансовий клуб» спільно з виданням «Бизнес», Укрексімбанк визнано переможцем номінації «Обслуговування юридичних осіб». При розрахунку рейтингу використовувались такі критерії, як середньозважена відсоткова ставка, вартість та час відкриття поточного рахунку, кількість відкритих рахунків юросіб, комфортність обслуговування та наявність унікальних сервісів тощо.

«Розуміючи свою відповідальність та вагому роль у розвитку реального сектору національної економіки, ми продовжуємо здійснювати фінансову підтримку наших клієнтів з пріоритетних для країни галузей, у тому числі за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Вікторія Руда. – Ми залишаємося лідером на ринку, адже клієнти при виборі обслуговуючого банку також, безперечно, зважають на надійність, стабільність та репутацію державної фінустанови».

У загальному рейтингу провідних банків країни, складеному в рамках цього дослідження, Укрексімбанк покращив позиції порівняно з минулим роком, здобувши шосте місце (у рейтингу за підсумками 2013 року банк посідав 10 місце). Банк також посів провідні позиції в інших номінаціях рейтингу, зокрема «Кредити малому та середньому бізнесу», «Зарплатні проекти», «Інтернет-банкінг», «Автокредит». Член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська увійшла до п’ятірки топ-менеджерів у номінації «Найкращий роздрібний банкір».

«У майбутньому на ринку відбудеться ще низка корегувань, але цей рейтинг показує й учасникам банківського ринку, й користувачам фінансових послуг, на які банки слід орієнтуватися та звертати увагу», – відзначив член наглядової ради дослідження «50 провідних банків України», Голова Ради Незалежної асоціації банків України Роман Шпек.




Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в укрэксимбанке работа в comfy работа альфа банк киев работа банк вакансии вакансии в банках работа в банке работа в банке страховой агент работа в сбербанке работа в wog райффайзен банк аваль работа в киеве фінстаф работа в эпицентр работа в softserves работа otp bank работа в банках киева вакансии банков работа в страховании работа в финансах пиреус банк работа в кредобанк работа в приватбанке работа в новой линии начальник отделения киев архив вакансий кредитный эксперт работа в пзу украина работа в страховой компании работа банк работа для финансистов вакансии банков финстаф вакансии сбербанк работа в укрсиббанке работа в рошен фінстафф резюме финансиста pzu украина работа в socar резюме руководителей работа в таскомбанк работа для страховщиков работа в эльдорадо вакансии банков украины работа в ощадбанке банковские вакансии работа в сильпо работа universal bank отп банк работа новая почта otp bank работа для банкиров универсал банк работа вакансии в финансах начальник отделения
   
   



  На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!