Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрексімбанк визнано найкращим банком з обслуговування юридичних осіб

Державна фінустанова стала переможцем рейтингу «50 провідних банків України» за напрямом обслуговування юридичних осіб

У щорічному дослідженні «50 провідних банків України», опублікованому днями організацією «Фінансовий клуб» спільно з виданням «Бизнес», Укрексімбанк визнано переможцем номінації «Обслуговування юридичних осіб». При розрахунку рейтингу використовувались такі критерії, як середньозважена відсоткова ставка, вартість та час відкриття поточного рахунку, кількість відкритих рахунків юросіб, комфортність обслуговування та наявність унікальних сервісів тощо.

«Розуміючи свою відповідальність та вагому роль у розвитку реального сектору національної економіки, ми продовжуємо здійснювати фінансову підтримку наших клієнтів з пріоритетних для країни галузей, у тому числі за рахунок коштів міжнародних фінансових організацій, – відзначила член Правління АТ «Укрексімбанк» Вікторія Руда. – Ми залишаємося лідером на ринку, адже клієнти при виборі обслуговуючого банку також, безперечно, зважають на надійність, стабільність та репутацію державної фінустанови».

У загальному рейтингу провідних банків країни, складеному в рамках цього дослідження, Укрексімбанк покращив позиції порівняно з минулим роком, здобувши шосте місце (у рейтингу за підсумками 2013 року банк посідав 10 місце). Банк також посів провідні позиції в інших номінаціях рейтингу, зокрема «Кредити малому та середньому бізнесу», «Зарплатні проекти», «Інтернет-банкінг», «Автокредит». Член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська увійшла до п’ятірки топ-менеджерів у номінації «Найкращий роздрібний банкір».

«У майбутньому на ринку відбудеться ще низка корегувань, але цей рейтинг показує й учасникам банківського ринку, й користувачам фінансових послуг, на які банки слід орієнтуватися та звертати увагу», – відзначив член наглядової ради дослідження «50 провідних банків України», Голова Ради Незалежної асоціації банків України Роман Шпек.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  пиреус банк кредитный эксперт работа в socar работа в пзу украина работа в сбербанке работа для банкиров работа в эльдорадо pzu украина работа в укрэксимбанке райффайзен банк аваль работа в softserves работа в финансах начальник отделения киев работа в кредобанк фінстаф работа в таскомбанк отп банк вакансии в финансах банковские вакансии работа в новой линии работа в банке работа в рошен работа в comfy работа в банках киева работа в страховании работа в банке работа для страховщиков финстаф вакансии банков архив вакансий работа в эпицентр работа в укрсиббанке страховой агент работа в ощадбанке вакансии банков резюме финансиста начальник отделения вакансии банков украины работа в страховой компании вакансии в банках работа в сильпо работа в приватбанке работа банк работа для финансистов работа банк вакансии работа otp bank работа в киеве универсал банк работа фінстафф работа новая почта вакансии сбербанк резюме руководителей работа в wog otp bank работа universal bank работа альфа банк киев
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!