Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрексімбанк став партнером форуму «Будуємо бізнес нової країни разом» в Одесі

Державна фінустанова підтвердила пріоритетність подальшої підтримки сектору малого та середнього бізнесу

Укрексімбанк долучився до проведення форуму «Будуємо бізнес нової країни разом. Дні малого та середнього бізнесу в регіонах України», який відбувся 3 червня в Одесі. На форумі за участю організацій «Українська Бізнес Асоціація», «Міжнародний Центр Реформ», «Український Інвестиційний Діалог», з широким представництвом громадських діячів, підприємців та журналістів розглядалися найактуальніші питання ведення бізнесу.

Однією з головних подій заходу стало обговорення досвіду впровадження реальних реформ у Грузії, позитивні результати яких можуть бути використані в Україні. Доповідачем за цією темою став віце-спікер парламенту Грузії Георгі Барамідзе. Також темами дискусій стали дерегуляція та захист бізнесу, взаємодія з органами влади, доступ до фінансових ресурсів, можливості зовнішньоекономічної співпраці, наукові напрацювання у цій сфері тощо.

Одним із ключових питань форуму став розгляд можливостей отримання малим та середнім бізнесом фінансової підтримки та якісного банківського супроводження. Начальник Управління малого та середнього бізнесу АТ «Укрексімбанк» Владлен Дєдков та керуючий філією державної фінустанови у м. Одесі Олександр Звєряков відповіли на численні запитання підприємців та журналістів й повідомили, що банк розглядає МСБ як один з пріоритетних напрямів, продовжує надавати активну підтримку як шляхом класичного кредитування, так і за рахунок широкого спектру унікальних програм з можливістю використання різних фінансових інструментів.

«Ми ставимо перед собою завдання сприяти відродженню та розвитку промислового, технічного, інтелектуального потенціалу у сфері малого та середнього бізнесу й збільшувати частку цього сектору у ВВП країни як активного рушія соціально-економічних процесів, – відзначила член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська. – Банк представлений у всіх регіонах України, і значна частина заяв на отримання кредиту розглядається колегіальними органами на місцях, що суттєво впливає на швидкість кредитних процедур. Зокрема, цього року понад третину звернень підприємців розглянуто кредитними комісіями філій банку відповідно до делегованих ним повноважень».

Сьогодні Укрексімбанк продовжує надавати підприємцям фінансування оборотного капіталу, інвестиційні кредити, впроваджувати міжнародні програми з торговельного фінансування та підвищення енергоефективності, проводити документарні операції, здійснювати розрахунково-касове обслуговування, торговий та інтернет-еквайринг, лізингові послуги тощо.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в эльдорадо начальник отделения киев работа в ощадбанке архив вакансий работа в новой линии вакансии в финансах работа universal bank фінстаф работа в укрэксимбанке работа в сильпо работа в softserves вакансии банков украины работа в приватбанке работа в страховании работа в пзу украина резюме руководителей работа новая почта работа в comfy работа в банках киева работа в эпицентр начальник отделения райффайзен банк аваль пиреус банк работа в страховой компании работа банк работа в банке работа в финансах otp bank работа в кредобанк работа альфа банк киев вакансии банков работа для финансистов работа в wog вакансии в банках работа в socar работа в сбербанке работа для банкиров работа банк вакансии работа для страховщиков вакансии сбербанк pzu украина резюме финансиста работа otp bank работа в таскомбанк работа в киеве вакансии банков фінстафф банковские вакансии кредитный эксперт финстаф отп банк работа в рошен работа в укрсиббанке универсал банк работа страховой агент работа в банке
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!