Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрексімбанк став партнером форуму «Будуємо бізнес нової країни разом» в Одесі

Державна фінустанова підтвердила пріоритетність подальшої підтримки сектору малого та середнього бізнесу

Укрексімбанк долучився до проведення форуму «Будуємо бізнес нової країни разом. Дні малого та середнього бізнесу в регіонах України», який відбувся 3 червня в Одесі. На форумі за участю організацій «Українська Бізнес Асоціація», «Міжнародний Центр Реформ», «Український Інвестиційний Діалог», з широким представництвом громадських діячів, підприємців та журналістів розглядалися найактуальніші питання ведення бізнесу.

Однією з головних подій заходу стало обговорення досвіду впровадження реальних реформ у Грузії, позитивні результати яких можуть бути використані в Україні. Доповідачем за цією темою став віце-спікер парламенту Грузії Георгі Барамідзе. Також темами дискусій стали дерегуляція та захист бізнесу, взаємодія з органами влади, доступ до фінансових ресурсів, можливості зовнішньоекономічної співпраці, наукові напрацювання у цій сфері тощо.

Одним із ключових питань форуму став розгляд можливостей отримання малим та середнім бізнесом фінансової підтримки та якісного банківського супроводження. Начальник Управління малого та середнього бізнесу АТ «Укрексімбанк» Владлен Дєдков та керуючий філією державної фінустанови у м. Одесі Олександр Звєряков відповіли на численні запитання підприємців та журналістів й повідомили, що банк розглядає МСБ як один з пріоритетних напрямів, продовжує надавати активну підтримку як шляхом класичного кредитування, так і за рахунок широкого спектру унікальних програм з можливістю використання різних фінансових інструментів.

«Ми ставимо перед собою завдання сприяти відродженню та розвитку промислового, технічного, інтелектуального потенціалу у сфері малого та середнього бізнесу й збільшувати частку цього сектору у ВВП країни як активного рушія соціально-економічних процесів, – відзначила член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська. – Банк представлений у всіх регіонах України, і значна частина заяв на отримання кредиту розглядається колегіальними органами на місцях, що суттєво впливає на швидкість кредитних процедур. Зокрема, цього року понад третину звернень підприємців розглянуто кредитними комісіями філій банку відповідно до делегованих ним повноважень».

Сьогодні Укрексімбанк продовжує надавати підприємцям фінансування оборотного капіталу, інвестиційні кредити, впроваджувати міжнародні програми з торговельного фінансування та підвищення енергоефективності, проводити документарні операції, здійснювати розрахунково-касове обслуговування, торговий та інтернет-еквайринг, лізингові послуги тощо.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  начальник отделения киев работа в сбербанке вакансии банков украины финстаф работа банк вакансии работа в таскомбанк работа universal bank вакансии банков отп банк otp bank работа в эпицентр работа в финансах пиреус банк работа в новой линии резюме руководителей работа для страховщиков работа для банкиров работа в кредобанк райффайзен банк аваль работа в сильпо вакансии сбербанк фінстафф архив вакансий работа новая почта работа в страховании работа банк работа в банке вакансии в финансах работа в банке фінстаф работа в рошен работа в страховой компании работа в wog работа в приватбанке работа в эльдорадо работа в укрсиббанке работа в softserves начальник отделения работа в ощадбанке работа в socar универсал банк работа резюме финансиста работа в укрэксимбанке работа в банках киева работа otp bank работа для финансистов банковские вакансии работа альфа банк киев кредитный эксперт работа в пзу украина работа в киеве вакансии банков вакансии в банках работа в comfy pzu украина страховой агент
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!