Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрексімбанк став партнером форуму «Будуємо бізнес нової країни разом» в Одесі

Державна фінустанова підтвердила пріоритетність подальшої підтримки сектору малого та середнього бізнесу

Укрексімбанк долучився до проведення форуму «Будуємо бізнес нової країни разом. Дні малого та середнього бізнесу в регіонах України», який відбувся 3 червня в Одесі. На форумі за участю організацій «Українська Бізнес Асоціація», «Міжнародний Центр Реформ», «Український Інвестиційний Діалог», з широким представництвом громадських діячів, підприємців та журналістів розглядалися найактуальніші питання ведення бізнесу.

Однією з головних подій заходу стало обговорення досвіду впровадження реальних реформ у Грузії, позитивні результати яких можуть бути використані в Україні. Доповідачем за цією темою став віце-спікер парламенту Грузії Георгі Барамідзе. Також темами дискусій стали дерегуляція та захист бізнесу, взаємодія з органами влади, доступ до фінансових ресурсів, можливості зовнішньоекономічної співпраці, наукові напрацювання у цій сфері тощо.

Одним із ключових питань форуму став розгляд можливостей отримання малим та середнім бізнесом фінансової підтримки та якісного банківського супроводження. Начальник Управління малого та середнього бізнесу АТ «Укрексімбанк» Владлен Дєдков та керуючий філією державної фінустанови у м. Одесі Олександр Звєряков відповіли на численні запитання підприємців та журналістів й повідомили, що банк розглядає МСБ як один з пріоритетних напрямів, продовжує надавати активну підтримку як шляхом класичного кредитування, так і за рахунок широкого спектру унікальних програм з можливістю використання різних фінансових інструментів.

«Ми ставимо перед собою завдання сприяти відродженню та розвитку промислового, технічного, інтелектуального потенціалу у сфері малого та середнього бізнесу й збільшувати частку цього сектору у ВВП країни як активного рушія соціально-економічних процесів, – відзначила член Правління – заступник Голови Правління АТ «Укрексімбанк» Світлана Монастирська. – Банк представлений у всіх регіонах України, і значна частина заяв на отримання кредиту розглядається колегіальними органами на місцях, що суттєво впливає на швидкість кредитних процедур. Зокрема, цього року понад третину звернень підприємців розглянуто кредитними комісіями філій банку відповідно до делегованих ним повноважень».

Сьогодні Укрексімбанк продовжує надавати підприємцям фінансування оборотного капіталу, інвестиційні кредити, впроваджувати міжнародні програми з торговельного фінансування та підвищення енергоефективності, проводити документарні операції, здійснювати розрахунково-касове обслуговування, торговий та інтернет-еквайринг, лізингові послуги тощо.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в приватбанке работа в таскомбанк работа в страховании работа в сильпо работа в softserves пиреус банк pzu украина вакансии банков украины работа для банкиров работа в укрсиббанке работа банк райффайзен банк аваль универсал банк работа вакансии сбербанк работа в socar работа в wog работа в банке работа в укрэксимбанке вакансии в банках фінстафф работа в страховой компании работа в пзу украина работа в банке начальник отделения киев отп банк работа альфа банк киев вакансии в финансах работа universal bank работа в эпицентр резюме руководителей работа в рошен архив вакансий резюме финансиста вакансии банков работа в киеве otp bank банковские вакансии работа в сбербанке работа otp bank начальник отделения работа в кредобанк работа в ощадбанке работа в эльдорадо фінстаф работа в новой линии кредитный эксперт работа для финансистов финстаф страховой агент работа новая почта работа в финансах вакансии банков работа для страховщиков работа в банках киева работа в comfy работа банк вакансии
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!