Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Universal Bank увійшов до ТОП-10 рейтингу надійності банків за підсумками 1 кварталу 2015 року

Вже вшосте з початку року Universal Bank входить до ТОП-рейтингів надійних банків, що складаються провідними виданнями та експертними групами, підтверджуючи репутацію надійного європейського банку на ринку України. Так, за підсумками 1 кв. 2015 року, за результатами оновленого комплексного оцінювання надійності великих та найбільших банків, що було здійснено виданням «Деньги»,  Universal Bank увійшов до ТОП-10 банків, покращивши свій попередній показник у даному рейтингу з 13ї до 9ї позиції.

При складанні рейтингу видання «Деньги» використовувало основні фінансові показники діяльності банків, але цього разу з більшою питомою вагою було враховано репутацію власників.

Також за підсумками четвертого щорічного дослідження «50 провідних банків України», що здійснювало аналітична група «Фінансовий клуб» спільно з Незалежною асоціацією банків України у 2015 році, Universal Bank посів 29-ту позицію. В рамках проекту були проаналізовані ключові показники діяльності банківських установ на підставі ексклюзивних даних, наданих аналітичній групі самими банками.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в киеве райффайзен банк аваль работа в банке вакансии банков работа для страховщиков работа universal bank вакансии банков работа в сбербанке кредитный эксперт начальник отделения киев работа в рошен резюме руководителей вакансии сбербанк архив вакансий работа новая почта работа в кредобанк работа в wog работа в socar универсал банк работа работа в укрэксимбанке вакансии в финансах работа банк вакансии в банках банковские вакансии работа в приватбанке пиреус банк работа банк вакансии работа в банке работа в финансах работа для финансистов вакансии банков украины резюме финансиста работа альфа банк киев работа в укрсиббанке работа в пзу украина работа в softserves страховой агент работа в эльдорадо работа в банках киева otp bank работа в новой линии работа в страховой компании отп банк работа в comfy работа в эпицентр работа для банкиров фінстафф pzu украина работа в страховании финстаф работа в таскомбанк начальник отделения работа в сильпо фінстаф работа otp bank работа в ощадбанке
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!