Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Universal Bank увійшов до ТОП-10 рейтингу надійності банків за підсумками 1 кварталу 2015 року

Вже вшосте з початку року Universal Bank входить до ТОП-рейтингів надійних банків, що складаються провідними виданнями та експертними групами, підтверджуючи репутацію надійного європейського банку на ринку України. Так, за підсумками 1 кв. 2015 року, за результатами оновленого комплексного оцінювання надійності великих та найбільших банків, що було здійснено виданням «Деньги»,  Universal Bank увійшов до ТОП-10 банків, покращивши свій попередній показник у даному рейтингу з 13ї до 9ї позиції.

При складанні рейтингу видання «Деньги» використовувало основні фінансові показники діяльності банків, але цього разу з більшою питомою вагою було враховано репутацію власників.

Також за підсумками четвертого щорічного дослідження «50 провідних банків України», що здійснювало аналітична група «Фінансовий клуб» спільно з Незалежною асоціацією банків України у 2015 році, Universal Bank посів 29-ту позицію. В рамках проекту були проаналізовані ключові показники діяльності банківських установ на підставі ексклюзивних даних, наданих аналітичній групі самими банками.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  страховой агент работа в укрэксимбанке работа в киеве вакансии сбербанк работа для финансистов работа альфа банк киев работа в softserves работа в приватбанке работа новая почта работа в wog работа в socar pzu украина работа в банке работа в финансах вакансии банков работа в новой линии работа для страховщиков финстаф архив вакансий райффайзен банк аваль работа в сбербанке работа в укрсиббанке работа для банкиров работа банк вакансии начальник отделения киев работа банк кредитный эксперт отп банк работа в пзу украина универсал банк работа работа в страховании фінстаф вакансии банков украины otp bank резюме руководителей вакансии в банках работа в таскомбанк начальник отделения работа в comfy резюме финансиста работа universal bank фінстафф пиреус банк работа в банке работа в рошен работа в сильпо работа в страховой компании работа otp bank работа в эльдорадо банковские вакансии вакансии в финансах работа в кредобанк работа в ощадбанке вакансии банков работа в эпицентр работа в банках киева
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!