Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрінбанк посів 24-е місце у топ-50 провідних банків України

ПАТ «Укрінбанк» посів 24-е місце у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», що проводить Аналітична група «Фінансовий клуб» за підтримки газети «Бізнес». ПАТ «Укрінбанк», на відміну від значної кількості вітчизняних банків, у сучасних складних економічних умовах показав прибуток у 8,19 млн. грн.

За рейтингами окремих банківських послуг, «Укрінбанк» посів 9-е місце у номінації «Автокредит», а також 17-е місце серед банків-лідерів за кількістю pos-терміналів із обсягом у 673 термінали.

За даними Національного банку України на 01.01.2015 року, ПАТ «Укрінбанк» займає 31-е місце за розміром активів та 26-е місце за величиною власного капіталу, що свідчить про добру капіталізацію та фінансову стійкість банку.

Додатково: при розрахунку даного рейтингу враховували наступні показники: розмір статутного капіталу; обсяг коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб; обсяг наданих кредитів; прибуток (збиток) у 2014 році; показник VaR; кількість населених пунктів, у яких представлені відділення банку; кількість відділень банку; кількість зон самообслуговування формату «24/7»; кількість власних банкоматів; кількість підключених pos-терміналів; сума балів, отриманих банком за участь у кожному з 13 рейтингів окремих напрямків банківських послуг.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в банке начальник отделения киев страховой агент работа в финансах работа в socar работа новая почта работа в укрэксимбанке вакансии сбербанк работа для финансистов работа в страховой компании работа для страховщиков работа в киеве работа в кредобанк банковские вакансии фінстафф райффайзен банк аваль работа в ощадбанке резюме руководителей фінстаф работа в банках киева вакансии в финансах кредитный эксперт отп банк работа для банкиров работа в softserves вакансии банков работа банк вакансии работа в приватбанке работа в рошен универсал банк работа работа в банке работа в comfy работа банк начальник отделения работа в сильпо работа в новой линии пиреус банк работа в пзу украина работа в wog резюме финансиста работа universal bank работа otp bank работа в сбербанке архив вакансий финстаф вакансии банков украины работа в страховании работа в таскомбанк вакансии банков pzu украина otp bank работа в эльдорадо работа альфа банк киев работа в укрсиббанке работа в эпицентр вакансии в банках
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!