Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрінбанк посів 24-е місце у топ-50 провідних банків України

ПАТ «Укрінбанк» посів 24-е місце у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», що проводить Аналітична група «Фінансовий клуб» за підтримки газети «Бізнес». ПАТ «Укрінбанк», на відміну від значної кількості вітчизняних банків, у сучасних складних економічних умовах показав прибуток у 8,19 млн. грн.

За рейтингами окремих банківських послуг, «Укрінбанк» посів 9-е місце у номінації «Автокредит», а також 17-е місце серед банків-лідерів за кількістю pos-терміналів із обсягом у 673 термінали.

За даними Національного банку України на 01.01.2015 року, ПАТ «Укрінбанк» займає 31-е місце за розміром активів та 26-е місце за величиною власного капіталу, що свідчить про добру капіталізацію та фінансову стійкість банку.

Додатково: при розрахунку даного рейтингу враховували наступні показники: розмір статутного капіталу; обсяг коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб; обсяг наданих кредитів; прибуток (збиток) у 2014 році; показник VaR; кількість населених пунктів, у яких представлені відділення банку; кількість відділень банку; кількість зон самообслуговування формату «24/7»; кількість власних банкоматів; кількість підключених pos-терміналів; сума балів, отриманих банком за участь у кожному з 13 рейтингів окремих напрямків банківських послуг.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  фінстафф начальник отделения киев работа в финансах финстаф работа в рошен вакансии банков украины работа в эпицентр работа в таскомбанк вакансии сбербанк вакансии банков работа в wog работа в киеве отп банк работа в укрэксимбанке вакансии в финансах работа в ощадбанке райффайзен банк аваль работа в сбербанке работа universal bank вакансии в банках работа для банкиров универсал банк работа работа в страховании кредитный эксперт вакансии банков работа в пзу украина архив вакансий otp bank резюме финансиста пиреус банк банковские вакансии работа в банке начальник отделения фінстаф работа в новой линии работа в банках киева работа в страховой компании работа альфа банк киев работа в приватбанке работа в socar pzu украина работа в comfy работа в эльдорадо работа в softserves работа в сильпо работа otp bank работа банк вакансии резюме руководителей работа в банке работа для страховщиков работа новая почта работа в кредобанк работа в укрсиббанке работа банк работа для финансистов страховой агент
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!