Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Укрінбанк посів 24-е місце у топ-50 провідних банків України

ПАТ «Укрінбанк» посів 24-е місце у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», що проводить Аналітична група «Фінансовий клуб» за підтримки газети «Бізнес». ПАТ «Укрінбанк», на відміну від значної кількості вітчизняних банків, у сучасних складних економічних умовах показав прибуток у 8,19 млн. грн.

За рейтингами окремих банківських послуг, «Укрінбанк» посів 9-е місце у номінації «Автокредит», а також 17-е місце серед банків-лідерів за кількістю pos-терміналів із обсягом у 673 термінали.

За даними Національного банку України на 01.01.2015 року, ПАТ «Укрінбанк» займає 31-е місце за розміром активів та 26-е місце за величиною власного капіталу, що свідчить про добру капіталізацію та фінансову стійкість банку.

Додатково: при розрахунку даного рейтингу враховували наступні показники: розмір статутного капіталу; обсяг коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб; обсяг наданих кредитів; прибуток (збиток) у 2014 році; показник VaR; кількість населених пунктів, у яких представлені відділення банку; кількість відділень банку; кількість зон самообслуговування формату «24/7»; кількість власних банкоматів; кількість підключених pos-терміналів; сума балів, отриманих банком за участь у кожному з 13 рейтингів окремих напрямків банківських послуг.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  вакансии в банках работа для финансистов фінстафф работа otp bank работа в банке работа в кредобанк работа в wog универсал банк работа работа в приватбанке резюме руководителей начальник отделения киев работа в socar пиреус банк работа в эльдорадо архив вакансий работа в ощадбанке otp bank pzu украина работа новая почта вакансии сбербанк работа в новой линии работа банк работа в таскомбанк работа в сильпо начальник отделения работа в пзу украина работа в страховании работа в банках киева работа для банкиров работа в рошен страховой агент работа альфа банк киев работа в укрэксимбанке работа в comfy работа в киеве работа в финансах работа для страховщиков работа в softserves вакансии банков резюме финансиста райффайзен банк аваль вакансии банков банковские вакансии работа в сбербанке вакансии в финансах вакансии банков украины работа universal bank отп банк работа в банке работа в эпицентр финстаф работа в укрсиббанке работа в страховой компании фінстаф работа банк вакансии кредитный эксперт
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!