Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

ПАТ Укрінбанк та ТСО України співпрацюватимуть

ПАТ «Укрінбанк» та Товариство сприяння оборони України підписали Угоду про співпрацю, яка передбачає надання взаємовигідних умов та послуг.

Зокрема, учням 15-ти автошкіл Київської організації ТСО України, які готують водіїв усіх категорій (А, В, С, Д, Е), у тому числі для збройних сил України, «Укрінбанком» надаватимуться кредити шляхом встановлення овердрафтів на карткові рахунки позичальників.

За словами директора департаменту обслуговування клієнтів Світлани Шневської, «Укрінбанк завжди намагається максимально задовольнити потреби клієнтів щодо банківських послуг, використовуючи гнучку систему знижок. Для ТСОУ, окрім іншого, ми пропонуємо особисті картки за спеціальною ціною, які дозволяють повертати частину коштів, витрачених у торговельній мережі. Завдяки таким карткам, для працівників системи ТСОУ - особливі умови при купівлі палива у будь-якій мережі заправок. Також за спеціальними тарифами здійснюватиметься прийом платежів як комерційних, так і спонсорських».

Окрім цього, представники «Укрінбанку» та ТСОУ домовились про реалізацію соціальних проектів, що підуть на користь не лише організаціям, а й Україні як державі.

« У ПАТ «УКРІНБАНК» обслуговується понад 18 тис. фізичних осіб, які є потенційними споживачами послуг з навчання ТСО України, учасниками заходів, які проходять під егідою нашої організації. Сподіваємось, що співпраця між Банком та ТСОУ стане продуктивною по всіх напрямках», - таку думку висловив Перший заступник Голови Правління ТСО України Арут Папоян.

19.06.2015, 52 перегляди.Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа для финансистов резюме руководителей работа в comfy страховой агент работа банк работа в эпицентр вакансии в финансах начальник отделения вакансии банков фінстафф otp bank работа в сильпо пиреус банк резюме финансиста работа universal bank работа в укрсиббанке вакансии банков украины фінстаф работа в страховой компании работа в softserves работа в укрэксимбанке работа в приватбанке вакансии банков работа альфа банк киев кредитный эксперт работа для банкиров работа в банках киева отп банк работа для страховщиков работа новая почта работа в wog работа в таскомбанк работа в банке универсал банк работа работа otp bank работа в рошен pzu украина банковские вакансии работа в кредобанк работа в socar работа в финансах работа в сбербанке работа в страховании работа в новой линии райффайзен банк аваль начальник отделения киев работа в эльдорадо работа в банке работа в пзу украина финстаф работа в киеве вакансии сбербанк архив вакансий работа банк вакансии вакансии в банках работа в ощадбанке
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!