Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

ПАТ Укрінбанк та ТСО України співпрацюватимуть

ПАТ «Укрінбанк» та Товариство сприяння оборони України підписали Угоду про співпрацю, яка передбачає надання взаємовигідних умов та послуг.

Зокрема, учням 15-ти автошкіл Київської організації ТСО України, які готують водіїв усіх категорій (А, В, С, Д, Е), у тому числі для збройних сил України, «Укрінбанком» надаватимуться кредити шляхом встановлення овердрафтів на карткові рахунки позичальників.

За словами директора департаменту обслуговування клієнтів Світлани Шневської, «Укрінбанк завжди намагається максимально задовольнити потреби клієнтів щодо банківських послуг, використовуючи гнучку систему знижок. Для ТСОУ, окрім іншого, ми пропонуємо особисті картки за спеціальною ціною, які дозволяють повертати частину коштів, витрачених у торговельній мережі. Завдяки таким карткам, для працівників системи ТСОУ - особливі умови при купівлі палива у будь-якій мережі заправок. Також за спеціальними тарифами здійснюватиметься прийом платежів як комерційних, так і спонсорських».

Окрім цього, представники «Укрінбанку» та ТСОУ домовились про реалізацію соціальних проектів, що підуть на користь не лише організаціям, а й Україні як державі.

« У ПАТ «УКРІНБАНК» обслуговується понад 18 тис. фізичних осіб, які є потенційними споживачами послуг з навчання ТСО України, учасниками заходів, які проходять під егідою нашої організації. Сподіваємось, що співпраця між Банком та ТСОУ стане продуктивною по всіх напрямках», - таку думку висловив Перший заступник Голови Правління ТСО України Арут Папоян.

19.06.2015, 52 перегляди.Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  фінстафф работа в softserves работа в comfy работа в wog резюме руководителей кредитный эксперт работа в ощадбанке вакансии банков работа банк вакансии работа в банке работа otp bank работа в рошен страховой агент работа новая почта вакансии в финансах вакансии банков украины работа в укрсиббанке работа для страховщиков работа в страховой компании начальник отделения киев вакансии банков работа в кредобанк работа в банке работа в укрэксимбанке работа universal bank работа в киеве вакансии в банках работа банк работа в страховании работа в socar pzu украина работа для финансистов работа в сбербанке работа в приватбанке работа в новой линии райффайзен банк аваль начальник отделения фінстаф работа в финансах работа альфа банк киев работа в сильпо работа в эпицентр архив вакансий работа для банкиров работа в пзу украина отп банк универсал банк работа вакансии сбербанк otp bank финстаф работа в таскомбанк пиреус банк банковские вакансии работа в банках киева работа в эльдорадо резюме финансиста
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!