Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

ПАТ Укрінбанк та ТСО України співпрацюватимуть

ПАТ «Укрінбанк» та Товариство сприяння оборони України підписали Угоду про співпрацю, яка передбачає надання взаємовигідних умов та послуг.

Зокрема, учням 15-ти автошкіл Київської організації ТСО України, які готують водіїв усіх категорій (А, В, С, Д, Е), у тому числі для збройних сил України, «Укрінбанком» надаватимуться кредити шляхом встановлення овердрафтів на карткові рахунки позичальників.

За словами директора департаменту обслуговування клієнтів Світлани Шневської, «Укрінбанк завжди намагається максимально задовольнити потреби клієнтів щодо банківських послуг, використовуючи гнучку систему знижок. Для ТСОУ, окрім іншого, ми пропонуємо особисті картки за спеціальною ціною, які дозволяють повертати частину коштів, витрачених у торговельній мережі. Завдяки таким карткам, для працівників системи ТСОУ - особливі умови при купівлі палива у будь-якій мережі заправок. Також за спеціальними тарифами здійснюватиметься прийом платежів як комерційних, так і спонсорських».

Окрім цього, представники «Укрінбанку» та ТСОУ домовились про реалізацію соціальних проектів, що підуть на користь не лише організаціям, а й Україні як державі.

« У ПАТ «УКРІНБАНК» обслуговується понад 18 тис. фізичних осіб, які є потенційними споживачами послуг з навчання ТСО України, учасниками заходів, які проходять під егідою нашої організації. Сподіваємось, що співпраця між Банком та ТСОУ стане продуктивною по всіх напрямках», - таку думку висловив Перший заступник Голови Правління ТСО України Арут Папоян.

19.06.2015, 52 перегляди.Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  вакансии в финансах пиреус банк вакансии сбербанк работа в банке работа новая почта работа в киеве работа в сбербанке фінстаф банковские вакансии otp bank работа банк вакансии работа альфа банк киев работа в таскомбанк вакансии банков украины начальник отделения киев страховой агент работа в wog работа для банкиров работа в укрсиббанке отп банк работа в socar вакансии банков фінстафф работа в приватбанке резюме руководителей работа в comfy работа в финансах работа в эльдорадо финстаф работа в банках киева работа в новой линии pzu украина универсал банк работа работа в пзу украина работа в рошен работа в ощадбанке работа в softserves работа в эпицентр начальник отделения работа в укрэксимбанке работа в страховой компании работа в сильпо резюме финансиста работа otp bank работа банк работа в страховании вакансии в банках работа в кредобанк работа для страховщиков райффайзен банк аваль работа для финансистов архив вакансий вакансии банков кредитный эксперт работа в банке работа universal bank
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!