Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

ПАТ Укрінбанк та ТСО України співпрацюватимуть

ПАТ «Укрінбанк» та Товариство сприяння оборони України підписали Угоду про співпрацю, яка передбачає надання взаємовигідних умов та послуг.

Зокрема, учням 15-ти автошкіл Київської організації ТСО України, які готують водіїв усіх категорій (А, В, С, Д, Е), у тому числі для збройних сил України, «Укрінбанком» надаватимуться кредити шляхом встановлення овердрафтів на карткові рахунки позичальників.

За словами директора департаменту обслуговування клієнтів Світлани Шневської, «Укрінбанк завжди намагається максимально задовольнити потреби клієнтів щодо банківських послуг, використовуючи гнучку систему знижок. Для ТСОУ, окрім іншого, ми пропонуємо особисті картки за спеціальною ціною, які дозволяють повертати частину коштів, витрачених у торговельній мережі. Завдяки таким карткам, для працівників системи ТСОУ - особливі умови при купівлі палива у будь-якій мережі заправок. Також за спеціальними тарифами здійснюватиметься прийом платежів як комерційних, так і спонсорських».

Окрім цього, представники «Укрінбанку» та ТСОУ домовились про реалізацію соціальних проектів, що підуть на користь не лише організаціям, а й Україні як державі.

« У ПАТ «УКРІНБАНК» обслуговується понад 18 тис. фізичних осіб, які є потенційними споживачами послуг з навчання ТСО України, учасниками заходів, які проходять під егідою нашої організації. Сподіваємось, що співпраця між Банком та ТСОУ стане продуктивною по всіх напрямках», - таку думку висловив Перший заступник Голови Правління ТСО України Арут Папоян.

19.06.2015, 52 перегляди.Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в эльдорадо работа в пзу украина работа в укрэксимбанке работа в банках киева pzu украина работа в новой линии вакансии банков украины работа в эпицентр вакансии банков работа в ощадбанке начальник отделения киев работа для финансистов работа в рошен работа otp bank работа в страховании работа в comfy пиреус банк вакансии банков вакансии в финансах работа в приватбанке работа в банке работа для страховщиков универсал банк работа работа банк банковские вакансии работа в socar вакансии в банках резюме руководителей работа в wog работа в укрсиббанке резюме финансиста работа в банке фінстафф фінстаф работа в таскомбанк работа в сбербанке otp bank работа в кредобанк начальник отделения работа в страховой компании архив вакансий работа в softserves кредитный эксперт работа universal bank отп банк работа альфа банк киев работа банк вакансии райффайзен банк аваль работа новая почта вакансии сбербанк работа в сильпо страховой агент работа в киеве финстаф работа для банкиров работа в финансах
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!