Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Наглядова рада PZU SA обрала Правління на новий строк повноважень

Наглядова рада PZU SA за поданням голови Правління Анджея Клесика прийняла сьогодні рішення про склад Правління PZU SA на черговий строк повноважень.

За рішенням Наглядової ради до складу Правління PZU SA увійшли наступні особи, на яких було покладено обов’язки членів Правління PZU SA:

 • Пшемислав Домбровський, відповідальний за фінанси Групи PZU;
 • Даріуш Кшевіна, відповідальний за сегмент корпоративних клієнтів;
 • Томаш Тарковський, відповідальний за сегмент врегулювання збитків і виплат;
 • Рафал Гродзіцький, відповідальний за страхові операції і діяльність за кордоном.

Члена Правління, відповідального за інвестиції, буде обрано незабаром.

- Я радий, що за рішенням Наглядової Ради досконала команда менеджерів, яка змінює і осучаснює PZU, продовжуватиме роботу над реалізацією стратегії PZU 3.0. Склад нового Правління великою мірою збігається з попереднім складом, що я розцінюю як вираз довіри до керівництва компанії і того, наскільки цінуються зусилля, які докладаються для трансформації PZU. Щиро вітаю колишніх колег. PZU– це амбіційний проект – сказав Анджей Клесик, голова Правління PZU.

Члени Правління обираються на спільний строк повноважень, який починається з наступного дня після проведення чергових Загальних зборів акціонерів Товариства, на яких затверджується фінансовий звіт за 2014 рік, за умови затвердження цього звіту і підтвердження виконання членами Правління PZU SA своїх обов’язків за останній фінансовий рік. Строк повноважень охоплює три послідовні повні фінансові роки. Першим повним фінансовим роком строку повноважень є 2016 рік.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  банковские вакансии пиреус банк работа в банке работа в страховой компании работа в эльдорадо вакансии в финансах работа для страховщиков работа в новой линии фінстаф вакансии банков начальник отделения киев вакансии банков украины работа новая почта райффайзен банк аваль работа в страховании работа в приватбанке работа банк вакансии работа для финансистов работа в ощадбанке вакансии банков резюме финансиста работа в кредобанк работа в укрэксимбанке работа в таскомбанк кредитный эксперт работа в рошен архив вакансий работа в пзу украина работа для банкиров otp bank фінстафф работа в сильпо работа в банке работа в финансах вакансии сбербанк резюме руководителей работа в comfy работа в банках киева работа в киеве отп банк страховой агент работа в socar работа universal bank работа в сбербанке работа в эпицентр работа альфа банк киев работа в wog универсал банк работа работа otp bank начальник отделения вакансии в банках работа в укрсиббанке финстаф работа в softserves pzu украина работа банк
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!