Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Наглядова рада PZU SA обрала Правління на новий строк повноважень

Наглядова рада PZU SA за поданням голови Правління Анджея Клесика прийняла сьогодні рішення про склад Правління PZU SA на черговий строк повноважень.

За рішенням Наглядової ради до складу Правління PZU SA увійшли наступні особи, на яких було покладено обов’язки членів Правління PZU SA:

 • Пшемислав Домбровський, відповідальний за фінанси Групи PZU;
 • Даріуш Кшевіна, відповідальний за сегмент корпоративних клієнтів;
 • Томаш Тарковський, відповідальний за сегмент врегулювання збитків і виплат;
 • Рафал Гродзіцький, відповідальний за страхові операції і діяльність за кордоном.

Члена Правління, відповідального за інвестиції, буде обрано незабаром.

- Я радий, що за рішенням Наглядової Ради досконала команда менеджерів, яка змінює і осучаснює PZU, продовжуватиме роботу над реалізацією стратегії PZU 3.0. Склад нового Правління великою мірою збігається з попереднім складом, що я розцінюю як вираз довіри до керівництва компанії і того, наскільки цінуються зусилля, які докладаються для трансформації PZU. Щиро вітаю колишніх колег. PZU– це амбіційний проект – сказав Анджей Клесик, голова Правління PZU.

Члени Правління обираються на спільний строк повноважень, який починається з наступного дня після проведення чергових Загальних зборів акціонерів Товариства, на яких затверджується фінансовий звіт за 2014 рік, за умови затвердження цього звіту і підтвердження виконання членами Правління PZU SA своїх обов’язків за останній фінансовий рік. Строк повноважень охоплює три послідовні повні фінансові роки. Першим повним фінансовим роком строку повноважень є 2016 рік.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  финстаф работа universal bank работа в ощадбанке универсал банк работа страховой агент вакансии в финансах работа в приватбанке архив вакансий работа в сбербанке пиреус банк райффайзен банк аваль банковские вакансии работа в рошен вакансии банков кредитный эксперт отп банк вакансии банков украины работа в socar pzu украина работа в кредобанк работа в банке работа в страховой компании вакансии в банках работа в эпицентр фінстаф работа в сильпо резюме руководителей работа в softserves работа в страховании вакансии сбербанк работа в таскомбанк начальник отделения работа новая почта otp bank работа otp bank работа альфа банк киев работа в банке резюме финансиста работа банк вакансии работа в пзу украина работа банк начальник отделения киев работа для финансистов работа в эльдорадо работа в новой линии работа для банкиров работа в киеве работа в банках киева работа в укрэксимбанке работа в финансах работа в comfy вакансии банков работа в укрсиббанке работа в wog фінстафф работа для страховщиков
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!