Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Наглядова рада PZU SA обрала Правління на новий строк повноважень

Наглядова рада PZU SA за поданням голови Правління Анджея Клесика прийняла сьогодні рішення про склад Правління PZU SA на черговий строк повноважень.

За рішенням Наглядової ради до складу Правління PZU SA увійшли наступні особи, на яких було покладено обов’язки членів Правління PZU SA:

 • Пшемислав Домбровський, відповідальний за фінанси Групи PZU;
 • Даріуш Кшевіна, відповідальний за сегмент корпоративних клієнтів;
 • Томаш Тарковський, відповідальний за сегмент врегулювання збитків і виплат;
 • Рафал Гродзіцький, відповідальний за страхові операції і діяльність за кордоном.

Члена Правління, відповідального за інвестиції, буде обрано незабаром.

- Я радий, що за рішенням Наглядової Ради досконала команда менеджерів, яка змінює і осучаснює PZU, продовжуватиме роботу над реалізацією стратегії PZU 3.0. Склад нового Правління великою мірою збігається з попереднім складом, що я розцінюю як вираз довіри до керівництва компанії і того, наскільки цінуються зусилля, які докладаються для трансформації PZU. Щиро вітаю колишніх колег. PZU– це амбіційний проект – сказав Анджей Клесик, голова Правління PZU.

Члени Правління обираються на спільний строк повноважень, який починається з наступного дня після проведення чергових Загальних зборів акціонерів Товариства, на яких затверджується фінансовий звіт за 2014 рік, за умови затвердження цього звіту і підтвердження виконання членами Правління PZU SA своїх обов’язків за останній фінансовий рік. Строк повноважень охоплює три послідовні повні фінансові роки. Першим повним фінансовим роком строку повноважень є 2016 рік.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  универсал банк работа кредитный эксперт работа в ощадбанке работа universal bank работа в страховой компании вакансии сбербанк начальник отделения резюме финансиста работа в comfy работа в банке работа в кредобанк вакансии в банках работа в сильпо работа банк вакансии в финансах работа в укрэксимбанке работа альфа банк киев работа новая почта работа банк вакансии райффайзен банк аваль pzu украина работа в wog работа в банках киева работа в новой линии работа в пзу украина фінстаф работа в эльдорадо работа otp bank вакансии банков работа в эпицентр вакансии банков украины страховой агент работа в страховании работа в softserves пиреус банк банковские вакансии работа в таскомбанк отп банк фінстафф работа для финансистов резюме руководителей работа для банкиров работа для страховщиков работа в финансах работа в сбербанке работа в приватбанке работа в рошен архив вакансий работа в банке работа в киеве работа в укрсиббанке начальник отделения киев вакансии банков финстаф otp bank работа в socar
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!