Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Альфа-Банк Україна виступив золотим спонсором Black Sea Economic Forum 2015

Альфа-Банк Україна підтримав проведення міжнародного економічного форуму Black Sea Economic Forum 2015, який проходить 8-10 жовтня в Одесі, виступивши золотим спонсором заходу. Робота форуму спрямована на розвиток портів, залізничних доріг, сільського господарства (особливо за допомогою іригації), енергетики, інформаційних технологій і туризму для Одеси та південної України, а також на питання розвитку фінансування цих напрямків.

Cтарший радник Альфа-Банку Україна Роман Шпек на відкритті форуму зазначив:
«Я представляю тут Альфа-Банк Україна, який є одним з головних спонсорів Black Sea Economic Forum 2015. Ми - український банк, який входить до міжнародної фінансової групи ABH Holdings SA Ми дуже високо цінуємо роль і значення Одеси в розвитку економіки і проведенні економічних реформ в Україні. Саме з метою підтримки економічного зростання України ми беремо участь у цьому форумі».

Відкриваючи форум, Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі підкреслив:
«У Одеси величезний потенціал. Одеса - вражаючий український бренд світового масштабу, і ми продовжимо реформи і розвиток цього регіону».

Радник губернатора Одеської області Олександр Боровик також додав:
«Одесу чекає великий економічний прорив, вона стане ключовим туристичним і транспортним хабом. Нова команда запускає пакет реформ, які дадуть змогу викорінити бюрократію та впровадити нову економічну політику в регіоні, Одеса стане відкритою і більш прозорою для бізнесу - і економічне зростання прийде».

Black Sea Economic Forum 2015 організований Чорноморської фундацією розвитку і Британсько-українською торговою палатою разом з Одеською обласною державною адміністрацією та за інформаційної підтримки Американської торгової палати, Австралійської торгової палати, Бізнес клубу «Бенелюкс», Канадсько-української торгової палати, Європейської бізнес асоціації, Бізнес ради «ЄС-Україна», Німецької бізнес делегації в Україні, Одеської торгової палати, Шведсько-українського бізнес клубу, Міжнародної турецько-української асоціації бізнесменів, Української торгово-промислової палати та бізнес ради «США-Україна».

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH перебувають в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрeй Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в таскомбанк работа для банкиров фінстаф резюме руководителей работа для страховщиков работа в ощадбанке работа в страховании вакансии банков отп банк работа в новой линии работа в кредобанк работа в укрсиббанке райффайзен банк аваль вакансии сбербанк работа в страховой компании начальник отделения работа в socar работа в эпицентр финстаф работа в эльдорадо работа для финансистов работа в пзу украина вакансии банков украины работа в банке otp bank работа новая почта работа в приватбанке pzu украина резюме финансиста работа в киеве работа otp bank работа в банке работа в укрэксимбанке работа universal bank работа в сильпо работа в финансах работа альфа банк киев работа в comfy пиреус банк страховой агент работа в wog универсал банк работа начальник отделения киев банковские вакансии работа банк архив вакансий фінстафф работа банк вакансии вакансии в банках работа в рошен работа в сбербанке вакансии банков работа в банках киева работа в softserves кредитный эксперт вакансии в финансах
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!