Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

ПАТКБ ПРАВЕКС- БАНК розширив географію обслуговування карток Національної платіжної системи ПРОСТІР

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК», банк італійської групи Інтеза Санпаоло, почав обслуговати картки Національної платіжної системи «Український платіжний простір» - «ПРОСТІР» у POS-терміналах Банку.

Відтепер, власники карток ПРОСТІР, емітованими українськими банками, можуть сплачувати за товари та послуги в торгових мережах, знімати готівку у POS-терміналах на всіх відділеннях Банку, а також обслуговуватися у банкоматній мережі Банку по всій Україні:https://www.pravex.com.ua/otdeleniya-i-bankomaty, яка налічує 206 банкоматів.

Про систему ПРОСТІР:

Національна платіжна система ПРОСТІР – це система роздрібних платежів, у якій розрахунки за товари та послуги, отримання готівки та інші операції з національною валютою здійснюються за допомогою електронних платіжних засобів, а саме платіжних карток ПРОСТІР.
 Платіжна система ПРОСТІР створена Національним банком України. Повна назва системи ПРОСТІР – Національна платіжна система «Український платіжний простір». До ребрендингу, проведеного у 2016 році, платіжна система ПРОСТІР мала назву Національна система масових електронних платежів (скорочено НСМЕП).

Довідка: 

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні.  Станом на  31 березня 2017 року її ринкова вартість складає 42,6 млрд.  євро. Група є  лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності  (роздрібний,  корпоративний сегменти та управління фінансами) та  обслуговує 11,1 млн.  клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова  частка Групи в більшості  італійських регіонів складає не менше 12%. Група  Інтеза Санпаоло також присутня  у Центральній та Східній Європі, в країнах  Близького Сходу та Північної Африки.  У цих регіонах розташовано близько 1  200 відділень, а в 12 країнах, де працюють  дочірні банки Групи, кількість  роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,8  млн. Більше того, міжнародна  мережа фахівців по роботі з корпоративними  клієнтами охоплює 28 країн,  зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті  регіони, де активно  працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію,  Росію, Китай та  Індію.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа новая почта начальник отделения киев работа в рошен фінстаф pzu украина работа в укрэксимбанке работа в укрсиббанке работа universal bank работа в пзу украина работа альфа банк киев вакансии банков работа в страховании работа в страховой компании отп банк финстаф работа в ощадбанке банковские вакансии otp bank работа для банкиров работа банк работа в wog райффайзен банк аваль страховой агент работа банк вакансии вакансии в финансах работа otp bank вакансии банков украины работа для финансистов пиреус банк работа в финансах работа в банках киева работа в сбербанке работа в таскомбанк работа в банке работа в кредобанк работа в comfy работа в softserves резюме руководителей вакансии в банках кредитный эксперт работа в сильпо начальник отделения работа для страховщиков резюме финансиста фінстафф архив вакансий работа в новой линии вакансии банков работа в эпицентр работа в киеве вакансии сбербанк работа в приватбанке работа в socar работа в эльдорадо работа в банке универсал банк работа
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!