Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Агентство S&P підвищило рейтинг італійської групи Інтеза Санпаоло, до якої належить ПРАВЕКС БАНК

31 жовтня 2017 року провідна італійська група Інтеза Санпаоло оголосила, що впливове міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's Financial Services (скорочено - S&P) підвищило довгостроковий рейтинг Інтеза Санпаоло до ‘BBB’ (раніше був ‘BBB-’), а також її короткостроковий рейтинг до ‘A-2’ (раніше був ‘A-3’), прогноз «Стабільний».
Підвищення рейтингів стало наслідком покращення суверенного рейтингу Італії, який було піднято до ‘BBB/A-2’ зі «Стабільним» прогнозом, про що було оголошено рейтинговим агентством S&P 27 жовтня 2017 року.
Рейтингове агентство S&P наряду з Moody's та Fitch Ratings входить до «великої трійки» найвпливовіших міжнародних рейтингових агентств, що займається аналітичними дослідженнями фінансових ринків. Компанія відома як засновник та редактор американського фондового індексу S&P 500. З 2016 року називається S&P Global Ratings.
Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 жовтня 2017 року її ринкова вартість складає 48.3 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 12.3 млн. клієнтів у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,7 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 26 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  пиреус банк работа в приватбанке работа новая почта работа в comfy кредитный эксперт вакансии в финансах вакансии банков украины работа в новой линии работа в wog otp bank отп банк начальник отделения киев работа в socar работа в сильпо работа в ощадбанке работа в киеве финстаф pzu украина вакансии в банках работа universal bank вакансии банков работа в банке универсал банк работа работа в страховой компании фінстафф работа в финансах работа в softserves работа для банкиров работа otp bank работа в укрэксимбанке работа в укрсиббанке работа банк работа в таскомбанк начальник отделения работа в кредобанк резюме финансиста работа в пзу украина работа в банках киева работа в сбербанке работа в эльдорадо работа в эпицентр работа в рошен работа для страховщиков резюме руководителей работа в банке страховой агент райффайзен банк аваль работа банк вакансии вакансии банков работа для финансистов работа альфа банк киев архив вакансий вакансии сбербанк банковские вакансии работа в страховании фінстаф
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!