Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Новий візуальний імідж для нового початку

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» презентував оновлений логотип та корпоративний стиль Банку.

ПРАВЕКС БАНК є членом Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), найбільшої банківської групи Єврозони, яка є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії та присутня в усьому світі. Оновлення бренду встановлює візуальне представлення Банку як частини Групи.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року та обслуговує українських клієнтів впродовж 25 років. Банк надає повний спектр банківських послуг фізичним особам, корпоративним та інституційним клієнтам.

ПРАВЕКС БАНК став частиною Інтези Санпаоло (Intesa Sanpaolo) у 2008 році.

Новий логотип, який є важливою частиною оновлення, символізує процес змін, який приводить ПРАВЕКС БАНК у відповідність з іміджом інших дочірніх банків Intesa Sanpaolo та корпоративною ідентичністю Групи. Новий логотип символізує цілком новий динамічний корпоративний стиль Банку як частини Intesa Sanpaolo.

Новий логотип нагадує логотип Intesa Sanpaolo та розроблений на основі шрифту Траян, написання літер на основі візуального зображення Колони Траяна, що є стилізованим зображенням римського акведука, символу стабільності та розвитку, а також життя та добробуту, єднання різних культур та народів.

ПРАВЕКС БАНК втілюватиме ці цінності через нову можливість та новий початок. Відділення матимуть не тільки новий логотип, а й нові маркетингові матеріали, що відповідають новому стилю Банку.

Візуальні зміни символізують більш глибокі внутрішні зміни в діяльності Банку. Українські клієнти отримають покращений досвід обслуговування європейського рівня і їм буде запропоновано нові послуги.

2017 рік став для ПРАВЕКС БАНКу «роком підготовки» для повної перебудови Банку з метою подальшого перезапуску бізнесу з 2018 року належним, розсудливим та сталим шляхом з основним наголосом на:

 • Новому іміджі та бренді;
 • Новому плануванні приміщень відділень та посиленні роботи консультантів з продажів;
 • Новій моделі роздрібного бізнесу з впровадженням додаткових продуктів та відновленні кредитування у 2018 році;
 • Новій структурі корпоративного бізнесу з наголосом на роботі з міжнародними та місцевими корпоративним клієнтами.

Корпоративний бізнес зосередить свою роботу на кредитуванні, залученні депозитів та наданні всіх необхідних послуг таким категоріям клієнтів:

 • міжнародні корпорації, що будуть залучені завдяки сильним зв’язкам Intesa Sanpaolo в галузі корпоративного та інвестиційного банкінгу у світі,
 • вибрані національні першокласні компанії, які займають провідні позиції,
 • вибрані фінансові установи.
 • Роздрібний бізнес зазнає особливого впливу від перезапуску у зв’язку з відновленням роздрібного кредитування та оновленням мережі відділень. Кредитування розпочнеться у 2018 році та буде сконцентроване на кредитних картках та автокредитах, додаючи нові кредитні продукти до лінійки продуктів в найближчому майбутньому.

Роздрібний бізнес сконцентрується не тільки на кредитуванні, але й робитиме особливий наголос на збільшенні обсягів продажу продукту FAMIGLIA, комплексного продукту, в рамках якого клієнту та його родині пропонуються численні послуги та переваги: картка, поточний рахунок, страхування, послуга «особистий асистент», знижки на оренду індивідуальних скриньок тощо.

«Ми об’єднуємо наші зусилля для досягнення спільної мети - створення надійної та доступної банківської системи, яка б відповідала найвищим стандартам та задовольняла потреби всіх категорій клієнтів»,- зазначив Голова Спостережної Ради ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» Еціо Салваі.

Інформація для довідки:

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно вдосконалює свою роботу, підвищує стандарти надання банківських послуг і стає кращим для своїх клієнтів та партнерів.

Інтеза Санпаоло входить до числа найбільших банківських груп у Єврозоні і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії: роздрібному, корпоративному та управлінню приватним капіталом. В Італії Група обслуговує 12,6 мільйонів клієнтів через мережу з 4800 розподілених по всій країні відділень, її ринкова частка складає не менше, ніж 12% у більшості регіонів Італії.

Інтеза Санпаоло представлена в країнах Центральної та Східної Європи, а також в країнах Близького Сходу та Північної Африки, приблизно 1100 відділеннями та 7,6 мільйонами клієнтів, які належать до дочірніх компаній Групи, що здійснюють комерційну банківську діяльність в 12 країнах. Крім того, міжнародна мережа фахівців з підтримки корпоративних клієнтів представлена у 26 країнах, зокрема на Близькому Сході, у Північній Африці та у тих областях, де італійські компанії проявляють найбільшу активність.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа для финансистов начальник отделения работа в укрсиббанке работа в softserves работа в банке фінстаф резюме руководителей работа в укрэксимбанке вакансии в финансах начальник отделения киев финстаф райффайзен банк аваль работа в сбербанке работа в wog работа в socar работа в таскомбанк фінстафф работа для страховщиков вакансии банков вакансии банков украины работа в страховании работа для банкиров работа в страховой компании работа в приватбанке банковские вакансии работа новая почта отп банк pzu украина вакансии банков работа банк кредитный эксперт работа в новой линии работа в банке работа otp bank работа universal bank работа в кредобанк работа в сильпо otp bank работа в финансах архив вакансий работа в эльдорадо пиреус банк работа в comfy резюме финансиста страховой агент работа альфа банк киев работа в киеве работа в пзу украина вакансии в банках работа банк вакансии работа в рошен работа в банках киева работа в ощадбанке универсал банк работа вакансии сбербанк работа в эпицентр
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!