Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Агентство S&P підвищило рейтинг італійської групи Інтеза Санпаоло, до якої належить ПРАВЕКС БАНК

Провідна італійська група Інтеза Санпаоло оголосила, що впливове міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's Financial Services (скорочено - S&P) підвищило довгостроковий рейтинг Інтеза Санпаоло до ‘BBB’ (раніше був ‘BBB-’), а також її короткостроковий рейтинг до ‘A-2’ (раніше був ‘A-3’), прогноз «Стабільний».
Підвищення рейтингів стало наслідком покращення суверенного рейтингу Італії, який було піднято до ‘BBB/A-2’ зі «Стабільним» прогнозом, про що було оголошено рейтинговим агентством S&P 27 жовтня 2017 року.
Рейтингове агентство S&P наряду з Moody's та Fitch Ratings входить до «великої трійки» найвпливовіших міжнародних рейтингових агентств, що займається аналітичними дослідженнями фінансових ринків. Компанія відома як засновник та редактор американського фондового індексу S&P 500. З 2016 року називається S&P Global Ratings.
Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 жовтня 2017 року її ринкова вартість складає 48.3 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 12.3 млн. клієнтів у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,7 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 26 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в socar работа в укрсиббанке фінстафф вакансии банков работа в приватбанке работа в финансах вакансии райффайзен банк аваль работа в comfy работа в банке вакансии банков страховой агент финстаф работа в рошен резюме руководителей работа в банках киева работа альфа банк киев работа новая почта работа в страховании работа в райффайзен банк аваль работа в wog работа в таскомбанк работа в укрэксимбанке работа в ощадбанке otp bank работа для банкиров начальник отделения вакансии в финансах архив вакансий работа в эпицентр работа в пзу украина работа universal bank резюме финансиста работа в сильпо вакансии сбербанк вакансии в банках работа банк работа в кредобанк работа в softserves работа в эльдорадо работа для финансистов работа для страховщиков начальник отделения киев работа в сбербанке работа в киеве отп банк кредитный эксперт работа otp bank пиреус банк работа в новой линии вакансии банков украины работа в страховой компании банковские вакансии фінстаф универсал банк работа работа банк вакансии работа в банке pzu украина
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!