Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

Креді Агріколь Банк продовжує демонструвати відмінні результати у 2018 році

Креді Агріколь Банк посилив власний капітал на 682 млн грн завдяки збільшенню своїх резервів 

Чистий прибуток Креді Агріколь Банку за перше півріччя 2018 року сягнув розміру 789 млн грн, що на 219 млн грн або 38% більше, порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Такий результат підтверджує правильність обраної бізнес-стратегії та здатність до стабільного розвитку.

«Креді Агріколь Банк зберігає позитивну динаміку розвитку бізнесу. Ми отримали відмінні фінансові результати у першому півріччі попри несприятливі тенденції, пов’язані зі звуженням ринкових спредів, відчутним тиском з боку витрат на персонал, а також зі зростанням амортизаційних витрат, зумовлених збільшенням інвестицій банку у подальший розвиток своїх ключових напрямів діяльності. У цьому році банк продовжує інвестувати у власну трансформацію, розвиток цифрових послуг та інновації. У першому півріччі 2018 року, навіть за суттєвого зростання витрат, Креді Агріколь Банк отримав найвищий чистий прибуток за всю історію своєї діяльності», – коментує Режіс Лефевр, член Правління, Фінансовий Директор Креді Агріколь Банку.

Портфель працюючих кредитів (за вирахуванням резервів) продемонстрував невпинне зростання на 20% або 3,2 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Водночас Креді Агріколь Банк значно покращив якість кредитного портфеля – кредитні резерви скоротилися на 35% або 1,1 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року. На кінець червня 2018 року коефіцієнт покриття проблемних кредитів зріс на 5% та сягнув 97,0% порівняно з кінцем 1 півріччя 2017 року.

Портфель депозитів Креді Агріколь Банку на кінець першого півріччя 2018 року становив 27 млрд грн, що на 11% або 2,7 млрд грн більше, ніж на кінець червня 2017 року. Зростання депозитного портфеля відбулося у всіх бізнес-лініях, головним чином, за рахунок валютного портфеля. Депозити клієнтів забезпечують банку комфортний рівень ліквідності як у гривні, так і в іноземній валюті. Надлишок ліквідності в іноземній валюті становить еквівалент 75% депозитів клієнтів на кінець червня 2018 року. Наявний буфер ліквідності у гривні розміщено у високоліквідних інструментах НБУ та Міністерства фінансів України (депозитні сертифікати та ОВДП).

Позиція капіталу банку залишається сильною: коефіцієнт платоспроможності банку (H2) на кінець червня 2018 року становив 17,6% (мінімальний необхідний рівень становить 10%). Такий рівень дохідності дозволяє банку виплатити дивіденди акціонерам, а також посилити власний капітал за рахунок нерозподіленого прибутку. Єдиний акціонер банку вирішив (Рішення від 7 червня 2018 року) залишити у банку 682 млн грн із 1,110 млн грн загального чистого прибутку за 2017 рік.

Креді Агріколь Банк планує посилити кредитуванням своїх клієнтів і відповідно забезпечити сильнішу підтримку зростання економіки України, що підтверджується нещодавнім рішенням акціонера залишити в Україні більше 60% прибутку Креді Агріколь Банку за 2017 рік.

За результатами першого півріччя чистий банківський дохід склав 1,596 млн грн, що на 21% або 281 млн грн більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Банк продемонстрував зростання усіх складових чистого банківського доходу, що підтверджує ефективність бізнес-моделі та відображає послідовну реалізацію стратегії банку.

Операційні витрати банку зросли на 23% або 120 млн грн проти 1 півріччя 2017 року. Витрати на утримання персоналу зросли на 26% внаслідок нормалізації ситуації та відкладеного ефекту високої інфляції минулих років. В той же час Креді Агріколь Банк інвестує у свій розвиток (мережу, цифрові технології, ІТ безпеку та інфраструктуру), що призводить до підвищення амортизаційних витрат.

Вартість ризику у першому півріччі 2018 року була позитивною. Цей показник суттєво покращився порівняно з аналогічним періодом минулого року (+3 млн грн у 1 півріччі 2018 року проти -100 млн грн у 1 півріччі 2017 року). Позитивні зміни є результатом активної роботи з проблемними кредитами та зваженої політики управління ризиками.

Співвідношення витрат до доходів Креді Агріколь Банку залишається одним із найнижчих серед українських універсальних банків і не погіршується за умов значних інвестицій.

Чистий прибуток за перше півріччя 2018 року становить 789 мільйонів гривень, що на 38% або 219 млн грн перевищує результат за 1 півріччя 2017 року.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в рошен работа для страховщиков резюме финансиста вакансии банков работа в кредобанк пиреус банк страховой агент вакансии в финансах работа в банках киева работа в comfy работа в сбербанке работа в таскомбанк банковские вакансии работа в укрсиббанке фінстаф работа в страховании вакансии банков работа otp bank работа в укрэксимбанке работа в приватбанке финстаф райффайзен банк аваль работа в socar работа в новой линии работа для банкиров работа в ощадбанке работа в сильпо работа в банке работа в softserves работа в эпицентр работа в пзу украина работа в wog otp bank работа банк работа альфа банк киев архив вакансий работа в эльдорадо фінстафф работа в банке работа в финансах работа в киеве вакансии банков украины работа банк вакансии начальник отделения киев отп банк вакансии в банках начальник отделения работа universal bank универсал банк работа pzu украина вакансии сбербанк работа новая почта резюме руководителей кредитный эксперт работа для финансистов работа в страховой компании
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!