Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКРГАЗБАНК став лідером на ринку кредитування бізнесу

За підсумками 2018 року УКРГАЗБАНК очолив рейтинг банків з найбільшим приростом кредитного портфелю корпоративного бізнесу. Таку інформацію оприлюднили у НБУ.

Так, завдяки реалізації нових енергоефективних проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці Банку за звітній період кредитний портфель юридичних осіб УКРГАЗБАНКУ збільшилися на 10,5 млрд грн до майже 42, 4 млрд грн. Це на 33% більше, аніж у попередньому році.  

Крім того, збільшилася і клієнтська база Банку. Так, у 2018 році УКРГАЗБАНК залучив до обслуговування на 990 клієнтів більше – всього 5936 клієнтів.

Загалом, протягом 2018 року УКРГАЗБАНК суттєво посилив свої позиції на фінансовому ринку України за обсягами банківських операцій та розміром портфелів за рахунок підвищення якості обслуговування корпоративних клієнтів. Обслуговування корпоративних клієнтів здійснюється персональними менеджерами, закріпленими за кожним клієнтом, що надає можливість визначити потреби його бізнесу, запропонувати індивідуальні рішення та продукти, вирішувати будь-які питання, пов’язані з його обслуговуванням в Банку та досягти взаємовигідної співпраці.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа universal bank работа в эльдорадо резюме руководителей работа для финансистов работа в новой линии работа в кредобанк otp bank пиреус банк работа в укрэксимбанке банковские вакансии работа в socar вакансии банков украины работа в банках киева начальник отделения работа в таскомбанк вакансии банков финстаф работа в softserves резюме финансиста работа в банке pzu украина фінстаф работа банк работа в сбербанке кредитный эксперт отп банк универсал банк работа архив вакансий вакансии райффайзен банк аваль работа в киеве работа альфа банк киев фінстафф работа в страховании вакансии сбербанк начальник отделения киев вакансии банков вакансии в банках вакансии в финансах работа в comfy работа для банкиров работа в пзу украина работа в приватбанке работа в укрсиббанке страховой агент работа в райффайзен банк аваль работа в страховой компании работа в сильпо работа в wog работа otp bank работа в эпицентр работа в рошен работа в финансах работа в банке работа в ощадбанке работа банк вакансии работа для страховщиков работа новая почта
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!