Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКРГАЗБАНК став лідером на ринку кредитування бізнесу

За підсумками 2018 року УКРГАЗБАНК очолив рейтинг банків з найбільшим приростом кредитного портфелю корпоративного бізнесу. Таку інформацію оприлюднили у НБУ.

Так, завдяки реалізації нових енергоефективних проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці Банку за звітній період кредитний портфель юридичних осіб УКРГАЗБАНКУ збільшилися на 10,5 млрд грн до майже 42, 4 млрд грн. Це на 33% більше, аніж у попередньому році.  

Крім того, збільшилася і клієнтська база Банку. Так, у 2018 році УКРГАЗБАНК залучив до обслуговування на 990 клієнтів більше – всього 5936 клієнтів.

Загалом, протягом 2018 року УКРГАЗБАНК суттєво посилив свої позиції на фінансовому ринку України за обсягами банківських операцій та розміром портфелів за рахунок підвищення якості обслуговування корпоративних клієнтів. Обслуговування корпоративних клієнтів здійснюється персональними менеджерами, закріпленими за кожним клієнтом, що надає можливість визначити потреби його бізнесу, запропонувати індивідуальні рішення та продукти, вирішувати будь-які питання, пов’язані з його обслуговуванням в Банку та досягти взаємовигідної співпраці.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в страховой компании работа в таскомбанк финстаф работа в сильпо работа альфа банк киев работа в ощадбанке отп банк работа банк работа банк вакансии работа в райффайзен банк аваль работа в эльдорадо работа в приватбанке работа в укрсиббанке otp bank работа для финансистов резюме финансиста фінстаф работа otp bank вакансии банков украины работа для банкиров вакансии в банках работа для страховщиков резюме руководителей пиреус банк вакансии банков вакансии банков начальник отделения киев работа в страховании работа в эпицентр работа в киеве начальник отделения кредитный эксперт работа в рошен страховой агент pzu украина работа universal bank работа в comfy вакансии сбербанк работа в softserves вакансии в финансах работа в кредобанк работа в укрэксимбанке работа в банке вакансии райффайзен банк аваль работа в пзу украина работа в банках киева работа в wog работа новая почта работа в банке работа в новой линии работа в сбербанке банковские вакансии архив вакансий работа в socar работа в финансах фінстафф универсал банк работа
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!