Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКРГАЗБАНК став лідером на ринку кредитування бізнесу

За підсумками 2018 року УКРГАЗБАНК очолив рейтинг банків з найбільшим приростом кредитного портфелю корпоративного бізнесу. Таку інформацію оприлюднили у НБУ.

Так, завдяки реалізації нових енергоефективних проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці Банку за звітній період кредитний портфель юридичних осіб УКРГАЗБАНКУ збільшилися на 10,5 млрд грн до майже 42, 4 млрд грн. Це на 33% більше, аніж у попередньому році.  

Крім того, збільшилася і клієнтська база Банку. Так, у 2018 році УКРГАЗБАНК залучив до обслуговування на 990 клієнтів більше – всього 5936 клієнтів.

Загалом, протягом 2018 року УКРГАЗБАНК суттєво посилив свої позиції на фінансовому ринку України за обсягами банківських операцій та розміром портфелів за рахунок підвищення якості обслуговування корпоративних клієнтів. Обслуговування корпоративних клієнтів здійснюється персональними менеджерами, закріпленими за кожним клієнтом, що надає можливість визначити потреби його бізнесу, запропонувати індивідуальні рішення та продукти, вирішувати будь-які питання, пов’язані з його обслуговуванням в Банку та досягти взаємовигідної співпраці.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа для страховщиков работа в softserves работа в киеве резюме финансиста работа для финансистов фінстафф работа в новой линии начальник отделения вакансии райффайзен банк аваль работа в банках киева работа в банке работа в эпицентр пиреус банк работа в укрсиббанке otp bank работа в банке работа в эльдорадо вакансии банков начальник отделения киев архив вакансий работа в wog вакансии банков украины работа в сильпо вакансии банков работа в comfy отп банк работа в кредобанк работа в таскомбанк работа в socar работа в пзу украина работа новая почта банковские вакансии универсал банк работа работа в райффайзен банк аваль вакансии в финансах вакансии в банках pzu украина резюме руководителей финстаф работа в укрэксимбанке работа в сбербанке работа в страховании работа банк вакансии фінстаф работа в финансах работа для банкиров работа в приватбанке работа otp bank работа банк работа universal bank страховой агент работа альфа банк киев работа в рошен работа в страховой компании вакансии сбербанк работа в ощадбанке кредитный эксперт
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!