Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКРГАЗБАНК став лідером на ринку кредитування бізнесу

За підсумками 2018 року УКРГАЗБАНК очолив рейтинг банків з найбільшим приростом кредитного портфелю корпоративного бізнесу. Таку інформацію оприлюднили у НБУ.

Так, завдяки реалізації нових енергоефективних проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці Банку за звітній період кредитний портфель юридичних осіб УКРГАЗБАНКУ збільшилися на 10,5 млрд грн до майже 42, 4 млрд грн. Це на 33% більше, аніж у попередньому році.  

Крім того, збільшилася і клієнтська база Банку. Так, у 2018 році УКРГАЗБАНК залучив до обслуговування на 990 клієнтів більше – всього 5936 клієнтів.

Загалом, протягом 2018 року УКРГАЗБАНК суттєво посилив свої позиції на фінансовому ринку України за обсягами банківських операцій та розміром портфелів за рахунок підвищення якості обслуговування корпоративних клієнтів. Обслуговування корпоративних клієнтів здійснюється персональними менеджерами, закріпленими за кожним клієнтом, що надає можливість визначити потреби його бізнесу, запропонувати індивідуальні рішення та продукти, вирішувати будь-які питання, пов’язані з його обслуговуванням в Банку та досягти взаємовигідної співпраці.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  otp bank работа в финансах работа в эпицентр начальник отделения киев работа новая почта работа в райффайзен банк аваль работа в socar работа в сбербанке работа в страховой компании работа в приватбанке работа в укрэксимбанке работа в киеве работа в softserves пиреус банк фінстафф работа в пзу украина работа otp bank вакансии банков архив вакансий работа в банках киева работа для банкиров резюме финансиста работа в сильпо работа банк работа в кредобанк начальник отделения работа в укрсиббанке pzu украина универсал банк работа работа в рошен вакансии в банках работа для страховщиков работа в банке страховой агент вакансии райффайзен банк аваль фінстаф вакансии сбербанк вакансии в финансах финстаф вакансии банков украины работа в эльдорадо работа в ощадбанке вакансии банков банковские вакансии кредитный эксперт работа в банке работа в страховании работа для финансистов работа в таскомбанк отп банк работа в новой линии работа в comfy работа universal bank резюме руководителей работа в wog работа банк вакансии работа альфа банк киев
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!