По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКРГАЗБАНК став лідером на ринку кредитування бізнесу

За підсумками 2018 року УКРГАЗБАНК очолив рейтинг банків з найбільшим приростом кредитного портфелю корпоративного бізнесу. Таку інформацію оприлюднили у НБУ.

Так, завдяки реалізації нових енергоефективних проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці Банку за звітній період кредитний портфель юридичних осіб УКРГАЗБАНКУ збільшилися на 10,5 млрд грн до майже 42, 4 млрд грн. Це на 33% більше, аніж у попередньому році.  

Крім того, збільшилася і клієнтська база Банку. Так, у 2018 році УКРГАЗБАНК залучив до обслуговування на 990 клієнтів більше – всього 5936 клієнтів.

Загалом, протягом 2018 року УКРГАЗБАНК суттєво посилив свої позиції на фінансовому ринку України за обсягами банківських операцій та розміром портфелів за рахунок підвищення якості обслуговування корпоративних клієнтів. Обслуговування корпоративних клієнтів здійснюється персональними менеджерами, закріпленими за кожним клієнтом, що надає можливість визначити потреби його бізнесу, запропонувати індивідуальні рішення та продукти, вирішувати будь-які питання, пов’язані з його обслуговуванням в Банку та досягти взаємовигідної співпраці.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в сбербанке работа для страховщиков работа в киеве начальник отделения киев работа в эльдорадо финстаф резюме руководителей фінстаф работа в укрэксимбанке работа в страховании работа в таскомбанк работа в банках киева работа в приватбанке работа в ощадбанке страховой агент работа в сильпо работа банк работа в райффайзен банк аваль вакансии банков вакансии в банках otp bank кредитный эксперт работа в эпицентр работа новая почта резюме финансиста работа в кредобанк пиреус банк архив вакансий вакансии сбербанк работа в новой линии работа в страховой компании работа в socar pzu украина работа в wog работа в финансах работа в укрсиббанке работа альфа банк киев работа в банке универсал банк работа работа для финансистов работа universal bank банковские вакансии фінстафф работа в comfy работа в softserves работа в пзу украина вакансии банков украины работа в банке работа otp bank отп банк работа для банкиров работа в рошен вакансии в финансах вакансии банков начальник отделения работа банк вакансии вакансии райффайзен банк аваль
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!