Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКРГАЗБАНК став лідером на ринку кредитування бізнесу

За підсумками 2018 року УКРГАЗБАНК очолив рейтинг банків з найбільшим приростом кредитного портфелю корпоративного бізнесу. Таку інформацію оприлюднили у НБУ.

Так, завдяки реалізації нових енергоефективних проектів, розширенню бази надійних позичальників і зваженій кредитній політиці Банку за звітній період кредитний портфель юридичних осіб УКРГАЗБАНКУ збільшилися на 10,5 млрд грн до майже 42, 4 млрд грн. Це на 33% більше, аніж у попередньому році.  

Крім того, збільшилася і клієнтська база Банку. Так, у 2018 році УКРГАЗБАНК залучив до обслуговування на 990 клієнтів більше – всього 5936 клієнтів.

Загалом, протягом 2018 року УКРГАЗБАНК суттєво посилив свої позиції на фінансовому ринку України за обсягами банківських операцій та розміром портфелів за рахунок підвищення якості обслуговування корпоративних клієнтів. Обслуговування корпоративних клієнтів здійснюється персональними менеджерами, закріпленими за кожним клієнтом, що надає можливість визначити потреби його бізнесу, запропонувати індивідуальні рішення та продукти, вирішувати будь-які питання, пов’язані з його обслуговуванням в Банку та досягти взаємовигідної співпраці.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в softserves фінстафф работа в финансах работа в эпицентр кредитный эксперт начальник отделения резюме руководителей работа в страховой компании работа в эльдорадо работа в пзу украина работа в приватбанке работа в страховании работа банк работа в comfy работа в укрсиббанке работа universal bank вакансии банков украины работа в банке работа банк вакансии работа в райффайзен банк аваль работа в банке отп банк работа в таскомбанк финстаф работа для финансистов вакансии в банках работа в сильпо банковские вакансии работа для банкиров страховой агент работа в новой линии архив вакансий работа в сбербанке работа в ощадбанке работа новая почта начальник отделения киев работа в socar вакансии сбербанк вакансии банков работа в кредобанк работа в рошен работа альфа банк киев работа в wog работа для страховщиков работа в укрэксимбанке пиреус банк вакансии в финансах pzu украина вакансии райффайзен банк аваль работа в киеве универсал банк работа фінстаф работа в банках киева otp bank работа otp bank вакансии банков резюме финансиста
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!