По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКРГАЗБАНК першим в Україні приєднався до SME Finance Forum

УКРГАЗБАНК став новим учасником SME Finance Forum – форуму, що об’єднує понад 150 фінансових установ та технологічних компаній задля розвитку малого та середнього бізнесу. Наразі ЕКО-банк – це перший та поки єдиний представник від України.

«200 мільйонів підприємств у всьому світі потребують фінансування, аби інвестувати, рости та створювати нові робочі місця. Ми пишаємося тим, що УКРГАЗБАНК долучився до нашої мережі, аби працювати над розширенням доступу до фінансування для МСБ», - поділився Метью Гамсер, генеральний директор форуму.

SME Finance Forum був створений у 2012 році платформою GPFI (The Global Partnership for Financial Inclusion)  для досліджень та впровадження найкращих практик у сприянні фінансування МСБ. Крім того, одним із партнерів-виконавців форуму є Міжнародна фінансова корпорація (IFC)  – партнер і ЕКО-банку.

Участь у SME Finance Forum, що спрямована на посилення фінансування малого та середнього бізнесу, допоможе ЕКО-банку у зміцненні своїх ключових позицій та компетенцій, а також дозволить розширити мережу зв’язків з іншими державними та приватними організаціями, що працюють у сфері МСБ.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в сбербанке работа в банках киева банковские вакансии работа в райффайзен банк аваль работа в страховании работа в эпицентр работа в киеве работа банк вакансии работа в банке работа в страховой компании работа в кредобанк работа для страховщиков работа новая почта работа в пзу украина начальник отделения киев работа в финансах работа в укрсиббанке резюме финансиста пиреус банк вакансии в финансах вакансии банков работа universal bank резюме руководителей вакансии сбербанк финстаф отп банк вакансии банков украины работа для банкиров работа в приватбанке вакансии в банках фінстаф работа в socar работа в comfy работа банк работа в эльдорадо otp bank вакансии банков работа в укрэксимбанке работа в банке pzu украина начальник отделения архив вакансий работа в новой линии кредитный эксперт работа для финансистов вакансии райффайзен банк аваль работа otp bank работа в рошен фінстафф работа в softserves работа в wog работа в ощадбанке работа альфа банк киев работа в таскомбанк работа в сильпо страховой агент универсал банк работа
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!