Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКРГАЗБАНК першим в Україні приєднався до SME Finance Forum

УКРГАЗБАНК став новим учасником SME Finance Forum – форуму, що об’єднує понад 150 фінансових установ та технологічних компаній задля розвитку малого та середнього бізнесу. Наразі ЕКО-банк – це перший та поки єдиний представник від України.

«200 мільйонів підприємств у всьому світі потребують фінансування, аби інвестувати, рости та створювати нові робочі місця. Ми пишаємося тим, що УКРГАЗБАНК долучився до нашої мережі, аби працювати над розширенням доступу до фінансування для МСБ», - поділився Метью Гамсер, генеральний директор форуму.

SME Finance Forum був створений у 2012 році платформою GPFI (The Global Partnership for Financial Inclusion)  для досліджень та впровадження найкращих практик у сприянні фінансування МСБ. Крім того, одним із партнерів-виконавців форуму є Міжнародна фінансова корпорація (IFC)  – партнер і ЕКО-банку.

Участь у SME Finance Forum, що спрямована на посилення фінансування малого та середнього бізнесу, допоможе ЕКО-банку у зміцненні своїх ключових позицій та компетенцій, а також дозволить розширити мережу зв’язків з іншими державними та приватними організаціями, що працюють у сфері МСБ.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в кредобанк работа банк вакансии pzu украина работа universal bank работа в рошен вакансии сбербанк работа в страховании пиреус банк работа в socar вакансии райффайзен банк аваль архив вакансий вакансии в банках работа в райффайзен банк аваль работа в эльдорадо работа в wog отп банк работа для финансистов начальник отделения киев работа в эпицентр работа банк фінстаф работа в страховой компании работа в сильпо вакансии в финансах работа в softserves страховой агент работа в укрэксимбанке работа для банкиров работа в comfy работа в финансах работа в сбербанке работа в киеве резюме руководителей работа в банках киева фінстафф вакансии банков начальник отделения универсал банк работа otp bank резюме финансиста работа новая почта работа otp bank работа в банке работа в банке работа в новой линии финстаф работа в укрсиббанке вакансии банков украины работа для страховщиков работа в пзу украина работа в таскомбанк вакансии банков работа альфа банк киев банковские вакансии кредитный эксперт работа в ощадбанке работа в приватбанке
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!