По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

УКРГАЗБАНК першим в Україні приєднався до SME Finance Forum

УКРГАЗБАНК став новим учасником SME Finance Forum – форуму, що об’єднує понад 150 фінансових установ та технологічних компаній задля розвитку малого та середнього бізнесу. Наразі ЕКО-банк – це перший та поки єдиний представник від України.

«200 мільйонів підприємств у всьому світі потребують фінансування, аби інвестувати, рости та створювати нові робочі місця. Ми пишаємося тим, що УКРГАЗБАНК долучився до нашої мережі, аби працювати над розширенням доступу до фінансування для МСБ», - поділився Метью Гамсер, генеральний директор форуму.

SME Finance Forum був створений у 2012 році платформою GPFI (The Global Partnership for Financial Inclusion)  для досліджень та впровадження найкращих практик у сприянні фінансування МСБ. Крім того, одним із партнерів-виконавців форуму є Міжнародна фінансова корпорація (IFC)  – партнер і ЕКО-банку.

Участь у SME Finance Forum, що спрямована на посилення фінансування малого та середнього бізнесу, допоможе ЕКО-банку у зміцненні своїх ключових позицій та компетенцій, а також дозволить розширити мережу зв’язків з іншими державними та приватними організаціями, що працюють у сфері МСБ.
Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в ощадбанке финстаф работа в страховании работа в пзу украина начальник отделения работа в comfy вакансии в финансах работа в wog работа для банкиров кредитный эксперт работа альфа банк киев работа в рошен работа в таскомбанк работа otp bank работа в банке вакансии банков работа в финансах пиреус банк работа в сбербанке работа в эльдорадо работа новая почта работа в укрсиббанке отп банк работа банк pzu украина вакансии банков резюме руководителей фінстафф работа в страховой компании вакансии райффайзен банк аваль работа в эпицентр работа в укрэксимбанке работа в socar работа в приватбанке работа для страховщиков работа universal bank начальник отделения киев страховой агент работа для финансистов вакансии сбербанк фінстаф работа банк вакансии работа в сильпо вакансии в банках резюме финансиста работа в киеве банковские вакансии otp bank универсал банк работа работа в новой линии архив вакансий работа в райффайзен банк аваль работа в банках киева работа в softserves вакансии банков украины работа в банке работа в кредобанк
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!