На початок вересня Ощадбанк зареєстрував депозитний портфель, загальна сума якого становить понад 80 мільярдів гривень в еквіваленті в усіх валютах. Це свідчить про те, що Ощадбанк перевершив інші українські банки за обсягом залучених фізичних осіб, навіть у період повномасштабної війни.
Найбільший приріст спостерігається в депозитах в національній валюті. Протягом цього року обсяг цього портфеля збільшився на 27,5%, що складає 12 мільярдів гривень.
Збільшення депозитного портфеля Ощадбанку можна пояснити впровадженням нових вкладів, таких як "Моя перемога" та "Мій захисник". Загалом, на цих двох вкладах було розміщено 7,8 мільярда гривень та 13,2 мільярда гривень відповідно.
Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку, підкреслив, що стабільна робота мережі відділень та дистанційних каналів обслуговування справедливою мірою сприяла тому, що банк став лідером за розміром довгострокових вкладів, доручених йому фізичними особами. Банк пишається цим довір'ям та зобов'язу.