Рубрикатор
Вакансії    Резюме

 Банки
Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Банківські новини

Ощад з 1 листопада прийматиме заявки по програмі від уряду Німеччини

З 1 листопада 2023 року Ощадбанк розпочинає приймати заявки на участь у другому етапі програми грантової підтримки, наданої урядом Німеччини, яка спрямована на надання кредитів мікро-, малим та середнім підприємствам. Українські компанії знову матимуть можливість отримати гранти від Ощадбанку, які покриють до 30% вартості їхніх інвестиційних проектів.

Спеціальною увагою для фінансування в цій програмі є види господарської діяльності, такі як харчова та текстильна промисловість, переробка та експорт української продукції.


Додатково, програма також фокусується на підприємствах, які переїжджають або ведуть бізнес на територіях, що були релоковані, а також на деокупованих областях. Компанії можуть отримати фінансування в розмірі до 30 000 євро, переведеного в гривневий еквівалент. Гранти будуть надані для часткової компенсації інвестиційних витрат в розмірі до 30% вартості їхніх проєктів.

Участь у грантовій програмі відкрита для підприємств, що мають до 250 співробітників та річний дохід не більше ніж 10 мільйонів євро, які не отримували міжнародну технічну допомогу після 1 лютого 2022 року та не мають боргів перед державним бюджетом. Важливим є також наявність позитивної кредитної історії.

Проект "Доступ до фінансування та підтримка стійкості Малого та Середнього Бізнесу в Україні - Фаза II" призначений для підвищення конкурентоспроможності та стійкості малих та середніх підприємств в Україні. Цей проект фінансується урядом Німеччини в рамках програми міжнародного співробітництва ReACT4UA (Resilience/Recovery – Accession – Competitiveness – Trade) і реалізується за участю німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Deutsche Sparkassenstiftung für internationale Kooperation (DSIK) та Фонду розвитку підприємництва (ФРП).

«Наша реалізована модель підтримки українського бізнесу успішно пройшла перший етап грантової програми та отримала високу оцінку. Ми щиро вдячні уряду Німеччини за їхню підтримку українських підприємців під час цього періоду повномасштабної війни. У другій фазі проєкту значно збільшено інвестиційний бюджет, який тепер складає 5,6 мільйонів євро. Це буде важливим внеском у розвиток переробної промисловості в Україні. Особлива увага буде приділятися підприємствам на деокупованих територіях.

Наш досвід та близький контакт з клієнтами у регіонах дуже важливі для успішної реалізації цього грантового проєкту та сприятиме його позитивному впливу на регіональні економічні програми», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, яка відповідальна за мікро-, малий та середній бізнес.

Ощадбанк успішно впровадив перший етап проєкту в період з березня по травень 2023 року. У результаті цього періоду було фінансовано приблизно 70 бізнес-проєктів на загальну суму 185 мільйонів гривень, включаючи грантову складову у розмірі 29,5 мільйонів гривень, надану німецьким урядом.

Бізнес-клієнти, які потребують консультації з питань грантової підтримки, можуть звернутися до контакт-центру Ощадбанку за номером: 0 800 219 800




Читать также:

  • Робота в компаніях

       Швидкий перехід
    миргород кредит онлайн на карту без отказа срочно гроші в борг терміново аналитик мелитополь смела днепр винница умань бровары бердичев тернополь житомир северодонецк деньги в долг на карту сумы полтава рейтинг кредитов кривой рог мфо україна энергодар белая церковь кропивницкий львов измаил никополь кредит під 0 юрист операционист деньги в долг запорожье бахмут киев юрисконсульт кассир нові мфо україна нові мфо ивано-франковск борисполь невідомі мфо україни ужгород одесса краматорск чернигов херсон луцк всі мфо николаев кредит онлайн на карту все мфо славянск прилуки кредит без довідки про доходи яготин мариуполь павлоград черновцы бердянск касир бухгалтер маловідомі мфо україни кредит під 0 відсотків на картку шостка кредит без справки о доходах александрия мукачево гроші в борг на картку ровно каменское кременчуг кредит под 0 изюм черкассы харьков хмельницкий каменец-подольский экономист
    + Додати

     
     
     
     
     
     
    Посилання
    неизвестные мфо позика на картку з автоматичним схваленням список rss малоизвестные мфо работа в финансах микрозайм без отказа кредит під 0 відсотків карта спортбанк база мфо украины кредит спортбанк мфо без лицензии кредит онлайн на картку без відмови терміново маловідомі мфо работа в страховании гроші в борг всі мфо україни кредит готівкою без довідки про доходи вакансии в банках займ на карту с автоматическим одобрением деньги в долг срочно вакансии в финансах кредитный лимит спортбанк Новые МФО Украины Нові МФО України точки выдачи спортбанк отзывы спортбанк кредит наличными без справки о доходах альфа банк киев все мфо украины кредит онлайн без отказа банковские вакансии мфо, которые дают всем архив вакансий невідомі мфо кредит готівкою київ спортбанк вакансии банков работа в банке киев кредит онлайн на карту без отказа вакансии банков украины работа в банке кредит под 0 процентов кредит наличными киев рейтинг кредитов онлайн альфа банк
     
     



    На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
    Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
    Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты