Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Банковские новости

The PBN Company Уукраїна розпочала роботу з Universal Bank

Мiжнародна консалтингова компанiя The PBN Company виграла тендер на надання послуг з фiнансових комунiкацiй та корпоративного позицiонування Universal Bank, який є одним iз 25 найбiльших українських банкiв за розмiром капiталу та входить до мiжнародної фiнансової групи Eurobank EFG Grouр.

Згiдно договору, The PBN Company працюватиме консультантом Universal Bank зi стратегiчних та фiнансових комунiкацiй та вiдповiдатиме за зв'язки зi ЗМI. Євгенiя Смаженна (eugenia.smazhenna@pbnco.com) виконуватиме обов'язки прес-секретаря банку.

"Ми вирiшили залучити проактивного мiжнародного консультанта з досвiдом у сферi фiнансових комунiкацiй та високими стандартами роботи", - сказала Марiя Желудкова, керiвник вiддiлу зв'язкiв з громадськiстю Universal Bank.

"Universal Bank є активним банком, який швидко розвивається та продовжує змiцнювати свої позицiї на українському ринку, пропонуючи досконалi iнновацiйнi продукти. Ми радi, що вмiння та досвiд нашої команди справили враження на банк та допомогли визначитися з вибором довгострокового партнера", - зазначив Мирон Василик, старший вiце-президент та керуючий партнер The PBN Company в Українi.

ПАТ "Унiверсал Банк" входить до групи Eurobank EFG Group, яка є європейською банкiвською органiзацiєю iз загальними активами групи 84,5 млрд. євро. Кiлькiсть спiвробiтникiв групи налiчує 23 000 чоловiк. Група пропонує свої продукти та послуги як у своїй мережi з чисельнiстю 1 600 вiддiлень та точок продажiв, так i в альтернативних каналах поширення.

Група банкiв Eurobank EFG Group представлена в Грецiї, Болгарiї, Сербiї, Румунiї, Туреччинi, Польщi, Українi, Великобританiї, Люксембурзi та на Кiпрi. Група є членом мiжнародної органiзацiї EFG Grouр, яка представлена у 40 країнах свiту.

The PBN Company - провiдний свiтовий гравець на ринку стратегiчних та фiнансових комунiкацiй, а також консультування з питань взаємодiї з органами державної влади. У 2007 роцi впливове галузеве видання The Holmes Report визнало PBN кращою комунiкацiйною агенцiєю у Схiднiй Європi.

Протягом останнiх рокiв компанiя PBN випускає збiрку Пионеры IPO, яка мiстить оглядову iнформацiю про первинне розмiщення акцiй та результати дiяльностi всiх компанiй з країн СНД, якi проходили лiстинг. Огляд можна знайти в Iнтернетi за адресою www.pbnco.com та на термiналi Bloomberg Professional пiд тiкером PBNC.

Нещодавно компанiя PBN запустила власний корпоративний блог пiд назвою CrisisCrunch (crisiscrunch.pbndc.com) - це блог, який охоплює економiчнi та фiнансовi питання країн СНД, пов'язанi з фiнансовою та економiчною кризою, з додатковою iнформацiєю та аналiзом останнiх подiй, що вiдбуваються в країнах присутностi компанiї PBN.

PBN належить до групи компанiй WPP (володiє 49% акцiй), глобального лiдера в галузi комунiкацiй та маркетингу, та має офiси в Алма-Атi, Вашинґтонi, Києвi, Лондонi та Москвi. Серед клiєнтiв PBN у СНД - такi компанiї, як Alfa Bank, "Альянс Банк" (Казахстан), Baltic Beverages Holdings, "Банк Санкт-Петербург", "Базовий елемент", BP, Chagala Group, "Сiтi груп", "Дойче Банк", Dragon Capital, Enel, Ferrexpo, Ferrero, "Газпром нефть", IDS Group, ING Bank, LG Electronics, Merrill Lynch, Microsoft, Motorola, "М.ВИДЕО", ММК, Nord Stream, Pepsi, Philip Morris, PricewaterhouseCoopers, група компанiй РОЛЬФ, "Роснефть", "Сбербанк Розсип", UkrEximBank та Unilever.

По материалам: UABanker.net


Читать также:

 • Работа в компаниях
  + Добавить
   
   
   
   
   
   
  Ссылки
  работа в страховании работа в ощадбанке работа в таскомбанк вакансии банков работа в эпицентр работа в сбербанке работа в softserves работа в новой линии работа в кредобанк работа в банке работа в банке резюме финансиста банковские вакансии работа otp bank вакансии банков вакансии в финансах кредитный эксперт работа в финансах страховой агент универсал банк работа работа в рошен начальник отделения киев otp bank работа новая почта работа банк вакансии работа в укрсиббанке работа в эльдорадо работа в страховой компании работа в банках киева архив вакансий вакансии в банках работа банк работа альфа банк киев работа для страховщиков работа в wog работа в сильпо pzu украина резюме руководителей работа в приватбанке фінстафф пиреус банк работа в пзу украина работа для финансистов работа в киеве вакансии сбербанк работа в comfy вакансии банков украины работа universal bank работа для банкиров отп банк работа в укрэксимбанке работа в socar фінстаф начальник отделения финстаф райффайзен банк аваль
   
     На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
  Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
  Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

  Узнайте о новых вакансиях первыми.

  Подписывайтесь!