Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 18266
> >
Город : Львов
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Развитие филиальной сети
Резюме № 18266
Опубликовано: 06.04.2011 г.
Рубрика: Развитие филиальной сети

Регіональний менеджер / керівник проекту / напрямку / керівник з розвитку регіональної мережі

Стартовый оклад: 8000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Львов
Образование: высшее
Дата рождения: 31.03.1982 г. (39 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 01.2008 по 05.2009 (1 год 4 мес.)
В компании: ВАТ “Платинум Банк”, Львов
Должность: Начальник сектору продаж Львівської області (47 чоловік в підпорядкуванні)
Функциональные обязанности:
Департамент споживчого кредитування. Розвиток банківської мережі торгових точок. Пошук та заключення договорів про співпрацю з основними партнерами. Контроль над пошуком, установкою, супроводженням функціонуванням, переносом та ліквідацією пунктів видачі споживчих кредитів. Створення структури області та систематичне розширення партнерської та клієнтської бази. Створив та ввів в дію каскад управління через старших менеджерів з розподілом між ними функціональних обов”язків та території, що успішно стало використовуватись по всіх представництвах компанії. Розробка введення та контроль над маршрутизацією та звітністю. Підбір персоналу. Контроль роботи персоналу. Виконання планових показників. Ввів методику перехресних продаж (споживчий кредит, готівковий кредит, пластикова карта, страховка). Аналіз ринку, конкурентів. Збільшення об”ємів та якості продаж банківських послуг. Виведення Львівської області в ТОП 10 кращих областей України по фінансових показниках компанії. Статистика: Прийняв на роботу 102 менеджера, збільшив штат на 41 працівника. Відкрив 90% пунктів обслуговування клієнтів від їх загальної кількості у Львівській області. Збільшив об"єм продаж за рік майже в 10 раз.


C 03.2007 по 01.2008 (10 мес.)
В компании: ТОВ “Фаворит Капітал”(Фінансова компанія, торгова марка “family credit”), Львов
Должность: Директор Львівського департаменту обласного розвитку
Функциональные обязанности:
Департамент споживчого кредитування. Побудова стратегії розвитку, організація та загальний контроль за роботою департаменту в межах підпорядкованих областей (Львівська та Волинська область). Контроль за розвитком мережі та продажами на ввіреній території. Забезпечення виконання планових показників по приросту кредитного портфелю. Контроль за якістю кредитного портфелю на рівні планових показників. Робота з простроченою заборгованістю. Розвиток банківської мережі торгових точок. Підбір персоналу. Контроль та організація роботи персоналу. Організація навчання та стажування нового персоналу. Підключення національних та регіональних мереж. Заключено договора з крупними стратегічними партнерами. Побудова аналітики і звітності. Контроль над документообігом. Взаємодія з іншими департаментами та ГО. Адміністративна робота. Виконання функціональних обов”язків директора департаменту, згідно посадової інструкції. Паралельно курував та відкривав дідділення у Волинській області і контролював роботу і фінансові показники двох областей.


C 05.2005 по 03.2007 (1 год 10 мес.)
В компании: ЗАТ “Догмат Україна” (Фінансова компанія, торгова марка “Єврокредит”), Львов
Должность: Координатор області Львівського відділення Управління регіональної мережі дистрибуції Департаменту продажу
Функциональные обязанности:
Споживче кредитування. В обов’язки входило управління роботою консультантів, спеціалістів з продажу, контроль за торговими точками. Ведення переговорів з потенційними партнерами. Створення та введення в дію мотиваційних програм для персоналу та партнерів. Знаходження нових каналів продажу. Виконання поставлених цілей по продажам у Львівському представництві. Постановка цілей для підпорядкованого персоналу та контроль за їх виконанням. Формування звітності по проведеній роботі. Проведення навчань та тренінгів для персоналу. А також маркетингове дослідження ринку конкуренції та аналітична робота по відведеній території.Статистика: побудовано 100 % мережі торгових точок у Львівській області з нуля. Знайдено, відібрано, навчено та сформовано професійну, активну команду менеджерів зі споживчого кредитування та спеціалістів з продажу. Виведено продажі по роздрібу у Львівській області вище рівня продаж по ВІП партнерах та стратегічних мережах у Львові.


C 03.2004 по 05.2005 (1 год 2 мес.)
В компании: ЗАТ “Догмат Україна” , Львов
Должность: Головний спеціаліст з продажу Львівського відділення
Функциональные обязанности:
Окрім обов’язків спеціаліста з продажу, координував роботу спеціалістів та консультантів, розподіляв поставлену ціль на групу та контролював їх виконання. Встановлення позитивних ділових стосунків з існуючими та постійне залучення нових партнерів та клієнтів. Постійне та систематичне розширення партнерської бази. Ведення переговорів, укладання договорів про співпрацю з юридичними та фізичними особами з метою оформлення кредиту для їх покупців. Мерчендайзинг. Ведення щотижневої звітності. Виконання поставлених планів. Ведення документообігу. Підтримання належного рівня продаж на існуючих та пошук нових ефективних точок продажу продукту компанії.


Образование
Учебное заведение: ЛНУ ім.І.Франка
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Фізичний
Специальность: Радіофізика та електроніка

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Ефективні переговори
Компания: ЗАТ "Догмат Україна", ВАТ "Платинум Банк"
Город: Львов,Киев Период: 2-а дня Дата: 01.04.2005

Название курса/тренинга: Етапи продаж
Компания: ЗАТ "Догмат Україна"
Город: Киев Период: 2-а дня Дата: 01.11.2004

Название курса/тренинга: Тайм менеджмент
Компания: ЗАТ "Догмат Україна"
Город: Львов Период: 1 день Дата: 01.09.2005

Название курса/тренинга: Тактика планування
Компания: ВАТ "Платинум Банк"
Город: Львів Период: 2-а дня Дата: 01.11.2008

Название курса/тренинга: Менеджмент в управлінні персоналом
Компания: ВАТ "Платинум Банк"
Город: Київ Период: 16 год Дата: 01.11.2008

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Word, excel, internet

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Неодноразове створення успішної команди та системи яка здатна працювати якісно, професійно і на мою думку одне з головних досягнень - автономно.
Сведения: У період з Серпня 2008 по Січень 2009 був засновником проекту moneyhouse. Фірма займалась консалтингом у сфері кредитування, страхування і інвестицій у ПІФи. Закрив бізнес у зв'язку із банківською кризою. Відповідно маю досвід підприємницбкої діяльності і start-up бізнесу. Максимальна кількість персоналу у підпорядкуванні – 94 людини. Є права та власне авто. Готовий до відряджень.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Спорт: тренажерний зал, басейн. Хобби: парашут, авто, подорожі, більярд, боулінг.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
андеррайтер запорожье яготин касир черкассы умань мукачево прилуки александрия все мфо кассир миргород аналитик бахмут юрисконсульт деньги в долг борисполь кредит без справки о доходах хмельницкий краматорск мариуполь каменец-подольский кременчуг белая церковь киев тернополь сумы полтава ужгород никополь житомир экономист бровары ивано-франковск северодонецк бердичев маркетолог луцк бердянск измаил изюм кропивницкий кредит онлайн на карту без отказа срочно чернигов шостка операционист каменское львов павлоград харьков смела днепр мелитополь николаев энергодар винница славянск юрист супервайзер бухгалтер херсон ровно кривой рог одесса черновцы
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа universal bank работа в финансах кредит готівкою без довідки про доходи вакансии банков универсал банк работа неизвестные мфо кредит онлайн на карту без отказа Новые МФО Украины вакансии в банках кредитный лимит спортбанк отзывы спортбанк вакансии банков украины работа отп банк точки выдачи спортбанк кредит наличными без справки о доходах работа в страховании работа в ощадбанке спортбанк мфо без лицензии маловідомі мфо работа в укрсиббанке мфо, которые дают всем работа в приватбанке резюме финансиста микрозайм без отказа малоизвестные мфо все мфо украины всі мфо україни работа в райффайзен банк работа в банке киев деньги в долг срочно рейтинг кредитов онлайн вакансии в финансах база мфо украины работа в укрэксимбанке банковские вакансии альфа банк киев кредит под 0 процентов займ на карту с автоматическим одобрением резюме руководителей карта спортбанк архив вакансий работа в таскомбанк альфа банк работа в банке кредит спортбанк работа в кредобанк работа в страховой компании
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты