Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Организация и развитие продаж
Автотранспортное страхование
Страхование имущества
Страхование жизни
Медицинское страхование
Корпоративное страхование
Страхование рисков
Андеррайтинг
Актуарные расчеты
Перестрахование
Урегулирование убытков
Аварийный комисcар
Работа с агентами
Страховой агент
Развитие региональной сети
Финансовo-экономический отдел
Операционное сопровождение
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Разработка продуктов и методология
Управление персоналом
Служба безопасности
Делопроизводство
Административно-хозяйственная часть
Филиалы и отделения СК (руководители)
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 37864

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в страховании
Подкатегория: Юридическая служба
Резюме № 37864
Опубликовано: 24.04.2013 г.
Рубрика: Юридическая служба

Юрисконсульт

Стартовый оклад: 6000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 17.12.1985 г. (33 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 08.2012 по настоящее время (6 лет 10 мес.)
В компании: Приватне акціонерне товариство «Українська транспортна страхова компанія «UTICO», Киев
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Ведення та контроль претензійної роботи, досудове врегулювання спорів (сприяння забезпеченню виконання договірних зобов'язань, захисту і відновленню порушених майнових прав та інтересів підприємства, підготовка та направлення претензій до юридичних та фізичних осіб, підготовка пакету документів для отримання відшкодування в порядку регресу, складання угод про взаємозалік однорідних вимог між страховиками, складання угод між кредитором та боржником про розстрочку платежів по виплаті страхового відшкодування). Договірна діяльність, розробка, аналіз та складання юридичних висновків стосовно угод та договорів пов’язаних з господарською діяльністю підприємства (договори про надання агентських послуг, договори страхування, доручення, розтермінування платежів та ін., договори оренди (суборенди), купівліпродажу земельних ділянок різного цільового призначення та будівель для здійснення господарської діяльності підприємства, договори оренди, купівліпродажу автомобілів та ін.). Корпоративна робота (складання проектів наказів та розпоряджень керівництва підприємства, ведення протоколів загальних зборів акціонерів, засідання наглядової ради та правління підприємства у якості секретаря, внутрішній документообіг, розгляд, аналіз, узагальнення результатів претензійнопозовної роботи, підготовка висновків, пропозицій щодо поліпшення претензійнопозовної роботи). Судова практика (складання позовних заяв до фізичних та юридичних осіб, ведення та контроль руху справи у суді, участь у судових засіданнях у місцевих загальних, господарських та адміністративних судах, складання апеляційних скарг та участь у судових засіданнях у відповідних апеляційних судах, складання запитів, клопотань, заяв, відзивів тощо). Виконавче провадження взаємодія з державними виконавцями та контроль їх діяльності на всіх стадіях виконавчого провадження, оскарження дій або бездіяльності державних виконавців (на стадіях арешту рухомого та нерухомого майна та його реалізації). Співпраця з Всеукраїнським депозитарієм цінних паперів (адміністративні, облікові та інформаційні операції). Взаємодія з державними та контролюючими органами (складання відповідей на запити Нацкомфінпослуг, АМКУ, МТСБУ стосовно діяльності підприємства). Взаємодія з фізичними та юридичними особами боржниками (складання запитів, відповідей на заяви та скарги, ведення листування тощо). Моніторинг законодавства (аналіз законопроектів та чинного законодавства на наявність змін). Інша діяльність пов’язана з виконанням обов’язків покладених на юрисконсульта юридичного департаменту.


C 04.2012 по 07.2012 (3 мес.)
В компании: ПАТ «Банк Форум», Киев
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Претензійнопозовна робота Представництво банку в судах першої та апеляційної інстанції Супровід справ на всіх стадіях виконавчого провадження Представництво інтересів компанії в державних установах Підготовка юридичних висновків, щодо можливого стягнення Аналіз кредитних договорів різної складності Підготовка супровідної документації (листи, вимоги, повідомлення та інше)


C 10.2010 по 04.2012 (1 год 6 мес.)
В компании: Апеляційнный суд АР Крим, Симферополь
Должность: Помічник судді Апеляційного суду АР Крим
Функциональные обязанности:
Підготовка проектів вироків, постанов, рішень, ухвал у цивільному та кримінальному судочинстві (земельні, трудові , сімейні, житлові спори, тощо) Попередня перевірка справ, що надійшли на розгляд суддідоповідачу (правильність та достатність наданих документів, необхідність витребування додаткових матеріалів, оформлення процесуальних документів у справі, строки, повноваження захисника та представників) Моніторинг законодавства. Складання проектів відповідей на заяви, скарги, клопотання.


Образование
Учебное заведение: Одесская Национальная Юридическая Академия
Дата окончания: 2008-06-01
Факультет: Экономико-правовой
Специальность: Юрист

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Microsoft Office (Word, Excel, Internet Explorer, Outlook); володіння правовою базою даних Ліга Закон

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Комунікабельність, вміння вести переговори, спілкуватися з людьми і домовлятися; наполегливість, відповідальність, порядність, креативність; постійне самовдосконалення, зацікавленість в професійному розвитку; готовий до відряджень.
Сведения: Посвідчення водія категорії В. Сімейний стан: Неодружений, дітей не маю. Військова служба: Полк спеціального призначення «Тигр», Внутрішні Війська України.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Спорт ( велосипедний спорт, футбол)

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии банков работа банк работа в сильпо начальник отделения архив вакансий работа банк вакансии pzu украина резюме руководителей вакансии райффайзен банк аваль работа в райффайзен банк аваль работа для банкиров вакансии в финансах страховой агент работа в softserves работа в укрсиббанке работа в wog фінстафф работа в страховой компании работа в укрэксимбанке работа otp bank otp bank работа в рошен вакансии в банках работа в ощадбанке работа в эльдорадо работа в банке работа в страховании резюме финансиста работа в финансах кредитный эксперт работа новая почта работа в приватбанке начальник отделения киев банковские вакансии фінстаф работа для страховщиков работа для финансистов работа в кредобанк универсал банк работа работа в пзу украина вакансии сбербанк работа в киеве работа в эпицентр работа в socar работа в новой линии пиреус банк отп банк вакансии банков украины работа universal bank вакансии банков работа альфа банк киев работа в сбербанке финстаф работа в таскомбанк работа в comfy работа в банке работа в банках киева
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!