Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Организация и развитие продаж
Автотранспортное страхование
Страхование имущества
Страхование жизни
Медицинское страхование
Корпоративное страхование
Страхование рисков
Андеррайтинг
Актуарные расчеты
Перестрахование
Урегулирование убытков
Аварийный комисcар
Работа с агентами
Страховой агент
Развитие региональной сети
Финансовo-экономический отдел
Операционное сопровождение
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Разработка продуктов и методология
Управление персоналом
Служба безопасности
Делопроизводство
Административно-хозяйственная часть
Филиалы и отделения СК (руководители)
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 37864

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в страховании
Подкатегория: Юридическая служба
Резюме № 37864
Опубликовано: 24.04.2013 г.
Рубрика: Юридическая служба

Юрисконсульт

Стартовый оклад: 6000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 17.12.1985 г. (33 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 08.2012 по настоящее время (6 лет 7 мес.)
В компании: Приватне акціонерне товариство «Українська транспортна страхова компанія «UTICO», Киев
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Ведення та контроль претензійної роботи, досудове врегулювання спорів (сприяння забезпеченню виконання договірних зобов'язань, захисту і відновленню порушених майнових прав та інтересів підприємства, підготовка та направлення претензій до юридичних та фізичних осіб, підготовка пакету документів для отримання відшкодування в порядку регресу, складання угод про взаємозалік однорідних вимог між страховиками, складання угод між кредитором та боржником про розстрочку платежів по виплаті страхового відшкодування). Договірна діяльність, розробка, аналіз та складання юридичних висновків стосовно угод та договорів пов’язаних з господарською діяльністю підприємства (договори про надання агентських послуг, договори страхування, доручення, розтермінування платежів та ін., договори оренди (суборенди), купівліпродажу земельних ділянок різного цільового призначення та будівель для здійснення господарської діяльності підприємства, договори оренди, купівліпродажу автомобілів та ін.). Корпоративна робота (складання проектів наказів та розпоряджень керівництва підприємства, ведення протоколів загальних зборів акціонерів, засідання наглядової ради та правління підприємства у якості секретаря, внутрішній документообіг, розгляд, аналіз, узагальнення результатів претензійнопозовної роботи, підготовка висновків, пропозицій щодо поліпшення претензійнопозовної роботи). Судова практика (складання позовних заяв до фізичних та юридичних осіб, ведення та контроль руху справи у суді, участь у судових засіданнях у місцевих загальних, господарських та адміністративних судах, складання апеляційних скарг та участь у судових засіданнях у відповідних апеляційних судах, складання запитів, клопотань, заяв, відзивів тощо). Виконавче провадження взаємодія з державними виконавцями та контроль їх діяльності на всіх стадіях виконавчого провадження, оскарження дій або бездіяльності державних виконавців (на стадіях арешту рухомого та нерухомого майна та його реалізації). Співпраця з Всеукраїнським депозитарієм цінних паперів (адміністративні, облікові та інформаційні операції). Взаємодія з державними та контролюючими органами (складання відповідей на запити Нацкомфінпослуг, АМКУ, МТСБУ стосовно діяльності підприємства). Взаємодія з фізичними та юридичними особами боржниками (складання запитів, відповідей на заяви та скарги, ведення листування тощо). Моніторинг законодавства (аналіз законопроектів та чинного законодавства на наявність змін). Інша діяльність пов’язана з виконанням обов’язків покладених на юрисконсульта юридичного департаменту.


C 04.2012 по 07.2012 (3 мес.)
В компании: ПАТ «Банк Форум», Киев
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Претензійнопозовна робота Представництво банку в судах першої та апеляційної інстанції Супровід справ на всіх стадіях виконавчого провадження Представництво інтересів компанії в державних установах Підготовка юридичних висновків, щодо можливого стягнення Аналіз кредитних договорів різної складності Підготовка супровідної документації (листи, вимоги, повідомлення та інше)


C 10.2010 по 04.2012 (1 год 6 мес.)
В компании: Апеляційнный суд АР Крим, Симферополь
Должность: Помічник судді Апеляційного суду АР Крим
Функциональные обязанности:
Підготовка проектів вироків, постанов, рішень, ухвал у цивільному та кримінальному судочинстві (земельні, трудові , сімейні, житлові спори, тощо) Попередня перевірка справ, що надійшли на розгляд суддідоповідачу (правильність та достатність наданих документів, необхідність витребування додаткових матеріалів, оформлення процесуальних документів у справі, строки, повноваження захисника та представників) Моніторинг законодавства. Складання проектів відповідей на заяви, скарги, клопотання.


Образование
Учебное заведение: Одесская Национальная Юридическая Академия
Дата окончания: 2008-06-01
Факультет: Экономико-правовой
Специальность: Юрист

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Microsoft Office (Word, Excel, Internet Explorer, Outlook); володіння правовою базою даних Ліга Закон

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Комунікабельність, вміння вести переговори, спілкуватися з людьми і домовлятися; наполегливість, відповідальність, порядність, креативність; постійне самовдосконалення, зацікавленість в професійному розвитку; готовий до відряджень.
Сведения: Посвідчення водія категорії В. Сімейний стан: Неодружений, дітей не маю. Військова служба: Полк спеціального призначення «Тигр», Внутрішні Війська України.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Спорт ( велосипедний спорт, футбол)

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии банков работа в финансах работа в страховании работа в softserves работа в эльдорадо финстаф работа банк вакансии работа в новой линии работа в киеве работа в банке вакансии райффайзен банк аваль вакансии банков украины работа universal bank работа в пзу украина архив вакансий работа в сильпо кредитный эксперт вакансии сбербанк вакансии в банках пиреус банк фінстафф pzu украина универсал банк работа начальник отделения киев работа в укрсиббанке работа для банкиров работа в comfy работа в таскомбанк вакансии банков фінстаф резюме финансиста работа в банках киева работа в укрэксимбанке работа для страховщиков работа в сбербанке отп банк работа в эпицентр работа в райффайзен банк аваль страховой агент работа в кредобанк работа банк резюме руководителей работа в ощадбанке работа в приватбанке работа в рошен работа в страховой компании работа для финансистов работа otp bank работа в socar банковские вакансии работа новая почта работа в wog otp bank работа в банке работа альфа банк киев начальник отделения вакансии в финансах
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!