По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 70228

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Финансовый мониторинг
Резюме № 70228
Опубликовано: 05.09.2019 г.
Рубрика: Финансовый мониторинг

Керівник служби фінансового моніторингу

Стартовый оклад: 40000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 10.03.1987 г. (32 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 11.2013 по настоящее время (6 лет 3 мес.)
В компании: Банк, Киев
Должность: Керівник служби фінансового моніторингу
Функциональные обязанности:
Розрозбка та актуалізація внутрішніх документів Банку з питань здійснення фінансового моніторингу; проведення лекційних та практичних занять (в т.ч. щодо міжнародного досвіду), консультування працівників банку, підготовка учбових матеріалів; написання технічних завдань, участь у налаштуванні/тестуванні АБС Б2; проведення аналізу зовнішньоекономічних контрактів клієнтів та підготовка висновків щодо можливості здійснення операцій за ними, приймання контрактів на обслуговування; проведення аналізу фінансових операцій; вивчення фінансової діяльності клієнтів; проведення моніторингу ризиків клієнтів; супроводження роботи з санкційними списками; проведення OSINT розслідувань; підготовка щомісячної / щоквартальної / щорічної звітності та статистичної звітності з питань фінансового моніторингу (2F/2H/2K/2B/D0); взаємодія з НБУ/ДСФМУ та комерційними банками, підготовка відповідей та запитів, заповнення KYC опитувальників; проведення зібрань Комітету з питань здійснення фінансового моніторингу; проведення перевірок структурних підрозділів Банку щодо виконання ними вимог законодаства з питань здійснення фінансового моніторингу; участь в імплементації FATCA;тощо.


C 03.2013 по 11.2013 (8 мес.)
В компании: Банк, Киев
Должность: Головний фахівець Відділу фінансового моніторингу / комплаєнс-контролю
Функциональные обязанности:
Розробка та постійне поновлення внутрішніх документів банку з питань здійснення фінансового моніторингу; перевірка та узгодження внутрішніх документів (правил, програм, інструкцій, технологічних карт) Банку; написання роз'яснень до нормативноправових актів та законодавства України. аналіз фінансових операцій клієнтів; вивчення фінансової діяльності клієнтів; налаштування програмного забезпечення банку з питань фінансового моніторингу (АБС "Б2"); CAMPs (compliance assessment mapping and planning); адміністрація конфліктів інтересів.


C 11.2011 по 03.2013 (1 год 4 мес.)
В компании: Банк, Киев
Должность: Провідний спеціаліст Сектору фінансового моніторингу
Функциональные обязанности:
Розробка та постійне поновлення внутрішніх документів банку з питань здійснення фінансового моніторингу; проведення лекційних та практичних занять (в т.ч. щодо міжнародного досвіду), консультування працівників банку; налаштування програмного забезпечення банку з питань фінансового моніторингу (АБС "Б2"); контроль за проведенням ідентифікації та вивченням клієнтів; аналіз ризику використання послуг банку для легалізації кримінальних доходів/фінансування тероризму; моніторинг ризику клієнтів; аналіз фінансових операцій клієнтів; вивчення фінансової діяльності клієнтів; проведення та контроль за проведенням обов'язкового та внутрішнього фінансового моніторингу; взаємодія із ДСФМУ (файли типу A, C, M, U), НБУ; наявні знання щодо взаємодії з органами виконавчої влади відповідно до КПКУ N 4651VI від 102012 р.; підготовка звітності (щомісячної, щоквартальної, щорічної) та узгодження статистичної звітності (200 і 201); перевірка та узгодження внутрішніх документів (правил, програм, інструкцій, технологічних карт) Банку; написання роз'яснень до нормативноправових актів та законодавства України.


C 11.2009 по 11.2011 (2 года )
В компании: Банк, Киев
Должность: Старший економіст Відділу фінансового моніторингу
Функциональные обязанности:
Участь у розробці та постійному поновленні внутрішніх документів банку з питань здійснення фінансового моніторингу; реалізація положень Програми навчання та підвищення кваліфікації працівників банку; консультування працівників банку; налаштування програмного забезпечення банку з питань фінансового моніторингу (АБС "Б2"); контроль за здійсненням ідентифікації та вивченням клієнтів банку; аналіз фінансових операцій клієнтів; вивчення фінансової діяльності клієнтів; проведення та контроль за проведенням обов'язкового та внутрішнього фінансового моніторингу.


C 11.2007 по 11.2009 (2 года )
В компании: Банк, Киев
Должность: Спеціаліст Відділу фінансового моніторингу/ Економіст БЕК-офісу / Оператор Контакт-центру
Функциональные обязанности:
Перевірка первинної документації; відкриття, супроводження та закриття поточних та депозитних рахунків фізичних та юридичних осіб в національній та іноземних валютах; бухгалтерський облік та супроводження операцій з оренди індивідуальних сейфів; бухгалтерський облік та контроль операцій, що здійснюються із застосуванням комп'ютернокасових систем та ведення касового журналу; контроль та супроводження клієнтських операцій з оплати комунальних послуг населення (через КП ГІОЦ); нарахування доходів та витрат банку за клієнтськими операціями; підготовка статистичної звітності; звід меморіальних документів дня.
Спеціаліст Відділу фінансового моніторингу: контроль за здійсненням ідентифікації та вивченням клієнтів банку; проведення навчання та підвищення кваліфікації працівників банку; проведення обов'язкового та внутрішнього фінансового моніторингу; підготовка щомісячної звітності та статистичної звітності (200 і 201).
Оператор Контактцентру: консультування фізичних та юридичних осіб щодо банківських послуг; робота із проблемною заборгованістю.


Образование
Учебное заведение: Національна університет Києво-Могилянська академія
Дата окончания: 2007-09-01
Факультет: Економічна теорія
Специальность: Економічная теорія

Учебное заведение: Національний Університет Харчових Технологій
Дата окончания: 2011-09-01
Факультет: Бухгалтерський облік та аудит
Специальность: Бухгалтерський облік та аудит

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Фінансовий моніторинг у банківській системі України
Компания: Державна служба фінансового моніторингу України
Город: Київ Период: 4 дні (72 години) Дата: 01.02.2018

Название курса/тренинга: Теорія та практика впровадження та дотримання вимог закону США про оподаткування іноземних рахунків (FATCA в банківських установах
Компания: НЦПБПУ
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.11.2017

Название курса/тренинга: Практичні питання впровадження на дотримання вимог закону США про оподаткування іноземних рахунків (FATCA) в банківських установах
Компания: НЦПБПУ
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.03.2017

Название курса/тренинга: Елементи внутрішньобанківської системи фінансового моніторингу, як загальнобанківської системи управління ризиками. Управління комплаєнс ризиками фінансового моніторингу. Дотримання банками санкцій та ембарго.
Компания: НЦПБПУ
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.04.2016

Название курса/тренинга: Окремі питання здійснення фінансового моніторингу у банківських установах України.
Компания: НЦПБПУ
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.04.2016

Название курса/тренинга: Організація системи фінансового моніторингу
Компания: НЦП
Город: Київ Период: 3 дні Дата: 01.04.2016

Название курса/тренинга: Аудит дотримання вимог законодавства України з питань фінансового моніторингу.
Компания: НЦПБП
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.09.2015

Название курса/тренинга: Особливості здійснення фінансового моніторингу в банку.
Компания: НБУ
Город: Київ Период: 1 день Дата: 01.03.2015

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: АБС Б2; SQL Navigator; AML Insighter; SMARAGD/Monitor; DocuWare; CIUDB; New stat; Far Manager; Клієнт-Банк (iFOBS); SIA Eagle; CAMP IT TOOL; SharePoint; MS Office; Ліга Закон; сліпий 10-пальцевий метод набору тексту (кирилиця та латиниця - ~500 симв./хв.) та інші.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
1) Наявний досвід з побудови внутрішньобанківської системи Банку з питань здійснення фінансового моніторингу з нуля (стартап) та з імплементації FATCA, а також із ліквідації СПФМ в частині фінансового моніторингу.2) Досвід роботи в банківській сфері 11 років (фінансовий моніторинг, в т.ч. за суміщенням, - 10 років; досвід роботи на керівних посадах - 5,5 років), досвід роботи з АБС "Б2" 11 років.3) 9 успішних інспекційних перевірок НБУ.
Сведения: Шкідливі звички відсутні.Права категорії В, власний автомобіль.Готовий до частих відряджень, переїзду в інше місто та/або за кордон.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в эпицентр работа в райффайзен банк аваль вакансии банков работа в сбербанке начальник отделения киев работа в ощадбанке банковские вакансии работа в банке работа альфа банк киев работа в новой линии страховой агент otp bank работа в страховании работа в кредобанк работа в финансах работа в сильпо работа в страховой компании резюме финансиста работа в укрэксимбанке архив вакансий работа в эльдорадо работа в таскомбанк работа в comfy начальник отделения вакансии банков вакансии райффайзен банк аваль работа в softserves кредитный эксперт вакансии сбербанк работа в socar работа в пзу украина работа банк вакансии вакансии в финансах работа банк работа для банкиров пиреус банк фінстафф работа в банке вакансии в банках отп банк работа в киеве финстаф работа в банках киева резюме руководителей работа новая почта работа для финансистов работа в рошен работа в укрсиббанке работа otp bank фінстаф работа в приватбанке работа universal bank работа в wog вакансии банков украины универсал банк работа работа для страховщиков pzu украина
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!