Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 1805
> >
Город : Львів
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Інформаційні технології
Резюме № 1805
Опубліковано: 20.01.2008 р.
Рубрика: Інформаційні технології

Керівник ІТ / it manager / cio

Стартова зарплата: 16000 грн.
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Львів
Освіта: вища
Дата народження: 11.10.1968 г. (55 років )
Стать: Чоловіча
Сімейний стан: Перебуваю в шлюбі, є діти
Досвід роботи
C 01.2007 по теперішній час (17 років 5 міс.)
В компанії: ФК 123 Кредит, Львів
Посада: ІТ Директор
Функціональні обов'язки:
Керування департаментом, підрозділом програмісті платформа eclips (java ee), розробка та вдосконалення існуючих бізнес процесів, розвитком мережі, бюджетуванням, оптимізація затрат та підвищення ефективності роботи компанії. Подбор персоналу. Участь в управлінні та розробці стратегії розвитку компанії.


C 01.2006 по 01.2007 (1 рік )
В компанії: Міст-Експрес, Львів
Посада: ІТ Директор
Функціональні обов'язки:
Керування персоналом біля 15 осіб у 26 областях, планування та розвиток мережі фірми, бізнес планування , розробка та впровадження нового ПЗ, організація глобальної мережі на обладнанні cisco. Подбор персоналу, постановка та контроль за планами. Впровадження нових технологій, участь в розробці стратегії компанії (в розділі ІТ).


C 01.2003 по 01.2006 (3 роки )
В компанії: УкрСиббанк, Львів
Посада: Заступник директора управління ІТ західного регіону
Функціональні обов'язки:
Керування персоналом біля 40 осіб у 5 областях, планування та побудова мережі банку у західному регіоні, формування колективу, контроль за роботою та строками впровадження Програмного забезпечення, співпраця з постачальниками та провайдерами на місцях.


C 01.1997 по 01.2003 (6 років )
В компанії: Банк ПЕКАО, Луцьк
Посада: Програміст / project manager
Функціональні обов'язки:
Автор та співавтор 5 комплексних програмних розробок, які успішно впроваджені в Банку ПЕКАО (Україна) ТзОВ, та „УкрСиббанк” в т.ч.: програма для передачі електронних документів в системі НБУ, 1995р. система управління фінансовими операціями банку, побудована на базі даних interbase, 2000р. Аналітична система для проведення фінансово-економічного аналізу діяльності банків, 2003-06р. Операційний день банку та система управління, контролю та аналізу фінансових операцій банку, побудована на базі даних oracle, 2003р.; 2004-2006рр супровід та модернізація (розробка велась спільно із фірмою comp rzeszow sp.z o.o. (Польща))програма для обліку комп’ютерного обладнання – 2006р.


Освіта
Навчальний заклад: Тернопольская академія
Дата закінчення: 1997-01-01
Факультет: Економіка
Спеціальність: Облік та Аудит

Рівень володіння комп'ютером: експерт
Комп'ютерні навички: Мовами програмування: delphi, clipper, sql, pl/sql (oracle),t-sql(ms sql), java (факультативно); базами даних: oracle, interbase, clipper, mysql, ms sql 2005, ms reporting services,postgress; офісними програмами: microsoft word, excel, internet. Системами: microsoft windows, unix sun,active directory,dns,cisco. Знання та досвід: знання стандартів роботи ІТ-підрозділів (itil, itsm, etc); Керуванням системою розробки та контроля програмних продуктів та модулів. знання принципів побудови інформаційної безпеки; знання англійської ІТ термінології; досвід керування ІТ підрозділом крупної компанії; досвід впровадження ПЗ та оптимізації бізнес процесів; досвід побудови корпоративної мережі у великій компанії; досвід роботи із системою Клієнт-Банк та статзвітністю НБУ.

Додаткова інформація
Найбільш важливі досягнення в житті та кар'єрі:
Автор та співавтор 5 комплексних програмних розробок, які успішно впроваджені в Банку ПЕКАО (Україна) ТзОВ, та „УкрСиббанк” в т.ч.: програма для передачі електронних документів в системі НБУ, 1995р. Система управління фінансовими операціями банку, побудована на базі даних interbase, 2000р. Аналітична система для проведення фінансово-економічного аналізу діяльності банків, 2003-06р. Операційний день банку та система управління, контролю та аналізу фінансових операцій банку, побудована на базі даних oracle, 2003р.; 2004..2006рр супровід та модернізація (розробка велась спільно із фірмою comp rzeszow sp.z o.o. (Польща)). Програма для обліку комп’ютерного обладнання – 2006р. Особистий внесок автора: розробка програми ОДБ (операційний день банку), в межах якої здійснено повну автоматизацію банківських операцій (бухгалтерських, управлінських, аналітичного та статистичного обліку) для валютно-казначейського, кредитного, економічного підрозділів, ОПЕРу та бухгалтерії банку. Розробка системи економічного системи аналізу.
Відомості: Комунікабельний, організований та пунктуальний; вміє організувати та працювати з колективом і в колективі, добре знання банківського законодавства. Вільне володіння українською та російською мовами, технічна англійська. Права категорії ”В” власне авто.
Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
ужгород измаил полтава сумы херсон краматорск львов бердичев мфо україна славянск черновцы ивано-франковск умань александрия кредит онлайн на карту без отказа срочно шостка хмельницкий павлоград нові мфо україна кредит під 0 кривой рог каменское никополь чернигов рейтинг кредитов луцк юрист кассир все мфо бровары мукачево кропивницкий кредит без довідки про доходи аналитик каменец-подольский бахмут житомир ровно черкассы запорожье прилуки борисполь невідомі мфо україни операционист винница мариуполь николаев днепр касир экономист смела бухгалтер гроші в борг терміново харьков изюм кременчуг яготин киев одесса кредит онлайн на карту юрисконсульт бердянск маловідомі мфо україни нові мфо миргород кредит без справки о доходах белая церковь энергодар деньги в долг мелитополь северодонецк тернополь всі мфо
+ Додати

 
 
 
 
 
 
 
Посилання
банковские вакансии работа в банке киев рейтинг кредитов онлайн список rss работа в банке кредит готівкою київ кредит онлайн на картку без відмови терміново мфо без лицензии альфа банк киев микрозайм без отказа архив вакансий мфо, которые дают всем вакансии в финансах кредит наличными киев Нові МФО України база мфо украины вакансии в банках вакансии банков альфа банк кредит онлайн на карту без отказа малоизвестные мфо спортбанк кредитный лимит спортбанк вакансии банков украины кредит под 0 процентов Новые МФО Украины займ на карту с автоматическим одобрением гроші в борг все мфо украины кредит готівкою без довідки про доходи отзывы спортбанк позика на картку з автоматичним схваленням работа в финансах деньги в долг срочно работа в страховании кредит під 0 відсотків кредит спортбанк карта спортбанк неизвестные мфо точки выдачи спортбанк кредит наличными без справки о доходах невідомі мфо маловідомі мфо всі мфо україни
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты