Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 1805

> >
Город : Львов
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Информационные технологии
Резюме № 1805
Опубликовано: 20.01.2008 г.
Рубрика: Информационные технологии

Керівник ІТ / it manager / cio

Стартовый оклад: 16000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Львов
Образование: высшее
Дата рождения: 11.10.1968 г. (50 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 01.2007 по настоящее время (12 лет 6 мес.)
В компании: ФК 123 Кредит, Львов
Должность: ІТ Директор
Функциональные обязанности:
Керування департаментом, підрозділом програмісті платформа eclips (java ee), розробка та вдосконалення існуючих бізнес процесів, розвитком мережі, бюджетуванням, оптимізація затрат та підвищення ефективності роботи компанії. Подбор персоналу. Участь в управлінні та розробці стратегії розвитку компанії.


C 01.2006 по 01.2007 (1 год )
В компании: Міст-Експрес, Львов
Должность: ІТ Директор
Функциональные обязанности:
Керування персоналом біля 15 осіб у 26 областях, планування та розвиток мережі фірми, бізнес планування , розробка та впровадження нового ПЗ, організація глобальної мережі на обладнанні cisco. Подбор персоналу, постановка та контроль за планами. Впровадження нових технологій, участь в розробці стратегії компанії (в розділі ІТ).


C 01.2003 по 01.2006 (3 года )
В компании: УкрСиббанк, Львов
Должность: Заступник директора управління ІТ західного регіону
Функциональные обязанности:
Керування персоналом біля 40 осіб у 5 областях, планування та побудова мережі банку у західному регіоні, формування колективу, контроль за роботою та строками впровадження Програмного забезпечення, співпраця з постачальниками та провайдерами на місцях.


C 01.1997 по 01.2003 (6 лет )
В компании: Банк ПЕКАО, Луцк
Должность: Програміст / project manager
Функциональные обязанности:
Автор та співавтор 5 комплексних програмних розробок, які успішно впроваджені в Банку ПЕКАО (Україна) ТзОВ, та „УкрСиббанк” в т.ч.: програма для передачі електронних документів в системі НБУ, 1995р. система управління фінансовими операціями банку, побудована на базі даних interbase, 2000р. Аналітична система для проведення фінансово-економічного аналізу діяльності банків, 2003-06р. Операційний день банку та система управління, контролю та аналізу фінансових операцій банку, побудована на базі даних oracle, 2003р.; 2004-2006рр супровід та модернізація (розробка велась спільно із фірмою comp rzeszow sp.z o.o. (Польща))програма для обліку комп’ютерного обладнання – 2006р.


Образование
Учебное заведение: Тернопольская академія
Дата окончания: 1997-01-01
Факультет: Економіка
Специальность: Облік та Аудит

Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Мовами програмування: delphi, clipper, sql, pl/sql (oracle),t-sql(ms sql), java (факультативно); базами даних: oracle, interbase, clipper, mysql, ms sql 2005, ms reporting services,postgress; офісними програмами: microsoft word, excel, internet. Системами: microsoft windows, unix sun,active directory,dns,cisco. Знання та досвід: знання стандартів роботи ІТ-підрозділів (itil, itsm, etc); Керуванням системою розробки та контроля програмних продуктів та модулів. знання принципів побудови інформаційної безпеки; знання англійської ІТ термінології; досвід керування ІТ підрозділом крупної компанії; досвід впровадження ПЗ та оптимізації бізнес процесів; досвід побудови корпоративної мережі у великій компанії; досвід роботи із системою Клієнт-Банк та статзвітністю НБУ.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Автор та співавтор 5 комплексних програмних розробок, які успішно впроваджені в Банку ПЕКАО (Україна) ТзОВ, та „УкрСиббанк” в т.ч.: програма для передачі електронних документів в системі НБУ, 1995р. Система управління фінансовими операціями банку, побудована на базі даних interbase, 2000р. Аналітична система для проведення фінансово-економічного аналізу діяльності банків, 2003-06р. Операційний день банку та система управління, контролю та аналізу фінансових операцій банку, побудована на базі даних oracle, 2003р.; 2004..2006рр супровід та модернізація (розробка велась спільно із фірмою comp rzeszow sp.z o.o. (Польща)). Програма для обліку комп’ютерного обладнання – 2006р. Особистий внесок автора: розробка програми ОДБ (операційний день банку), в межах якої здійснено повну автоматизацію банківських операцій (бухгалтерських, управлінських, аналітичного та статистичного обліку) для валютно-казначейського, кредитного, економічного підрозділів, ОПЕРу та бухгалтерії банку. Розробка системи економічного системи аналізу.
Сведения: Комунікабельний, організований та пунктуальний; вміє організувати та працювати з колективом і в колективі, добре знання банківського законодавства. Вільне володіння українською та російською мовами, технічна англійська. Права категорії ”В” власне авто.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
otp bank работа в банках киева pzu украина кредитный эксперт работа в softserves работа в эльдорадо работа в wog работа новая почта вакансии райффайзен банк аваль начальник отделения киев отп банк вакансии банков финстаф пиреус банк фінстафф работа в новой линии страховой агент работа банк работа альфа банк киев работа банк вакансии работа в страховой компании работа в socar архив вакансий работа для страховщиков работа в кредобанк работа в эпицентр вакансии в финансах работа для банкиров работа в банке работа в укрсиббанке вакансии сбербанк вакансии банков начальник отделения работа в comfy резюме финансиста вакансии банков украины работа в финансах работа в укрэксимбанке работа для финансистов универсал банк работа работа в ощадбанке фінстаф банковские вакансии работа в банке работа в приватбанке работа в киеве работа otp bank резюме руководителей работа в страховании работа universal bank работа в рошен работа в таскомбанк работа в сбербанке вакансии в банках работа в райффайзен банк аваль работа в сильпо работа в пзу украина
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!