Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 21158

> >
Город : Тернополь
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 21158
Опубликовано: 31.01.2013 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Директор відділення

Стартовый оклад: 4000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Тернополь
Образование: высшее
Дата рождения: 08.03.1985 г. (34 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 10.2012 по настоящее время (6 лет 7 мес.)
В компании: ІП АІС, Тернополь
Должность: Старший менеджер зі збуту автотранспорту
Функциональные обязанности:
продаж автомобілів; продаж супуутнього товару до авто; складання та формування договорів к/п, довідокрахунків;розприділення бюджетної резолюції (реклама); формування та підтримка в актуальному стані бази даних існуючих і потенційних клієнтів, збір та аналіз даних про конкурентів; контроль за розрахунками із клієнтами та оформлення документів, пов'язаних із продажем;


C 10.2010 по 09.2012 (1 год 11 мес.)
В компании: СтарТер, Тернополь
Должность: Підприємницька діяльність
Функциональные обязанности:
Оптова та роздрібна торгівля запчастинами для автомобілів; пошук потенційних клієнтів; торгівля автозапчастинами через інтернет простір, магазин; планування нових поставок; ведення переговорів з поставщиками (на покращення умов співпраці); аналіз продажів і якості обслуговування клієнтів; формування асортименту і цін.


C 10.2008 по 10.2010 (2 года )
В компании: ВАТ АКБ КАПІТАЛ, Тернополь
Должность: Начальник відділення
Функциональные обязанности:
Відкриття та розвиток відділення з "нуля"; підбір та навчання персоналу; активний пошук та залучення клієнтів; обслуговування фізичних та юридичних осіб; прямий продаж банківських продуктів; аналіз платоспроможності позичальника; робота з проблемною заборгованістю; поточний контроль виконання процедур фінансового моніторингу та валютного контролю операцій відділення на підставі первинних розпорядчих/розрахункових документів фізичних осіб.


C 05.2007 по 10.2008 (1 год 5 мес.)
В компании: SWEDBANK (ТАС КомерцБанк) , Тернополь
Должность: Головний спеціаліст відділу обліку операцій приватних клієнтів
Функциональные обязанности:
Контроль за повнотою та правильністю документарного підтвердження здійснюваних операцій відповідно до вимог нормативно-правових актів НБУ та внутрішніх нормативних документів Банку. Контроль лімітів за активними операціями відділення. Проведення розрахунків за операціями відділення. Забезпечення схоронності первинних документів відділення. Контроль виконання процедур фінансового та валютного контролю операцій відділення. Контроль за належним виконанням умов договорів. Послідуючий контроль відкриття, закриття та ведення рахунків фізичних осіб відповідно до вимог чинного законодавства України, нормативно-правових актів НБУ та внутрішніх нормативних документів Банку. Поточний контроль операцій видачі кредитів фізичним особам. Поточний контроль за здійсненням операцій з клієнтами відділення у межах лімітів, встановлених відповідними рішеннями уповноважених колегіальних органів чи посадових осіб банку, та у порядку, визначеному внутрішньобанківськими процедурами. Послідуючий контроль наявності всіх необхідних документів для відкриття поточних, депозитних рахунків та поточний контроль наявності всіх необхідних документів для надання кредитів фізичним особам згідно вимог нормативно-правових актів НБУ та внутрішніх нормативних документів Банку. Контроль правильності введеної інформації в АБС з даними первинних розпорядчих документів та документів, які ідентифікують клієнта - фізичну особу (послідуючий - на відкриття поточних, депозитних рахунків, поточний - за кредитними операціями). Контроль відкритих рахунків, призначених для обслуговування операцій відділення, на предмет відповідності затвердженому плану аналітичних рахунків. Контроль за формуванням юридичних, кредитних справ клієнтів - фізичних осіб. Контроль за виконанням умов договорів та термінів виконання операцій. Контроль касових документів за вкладними, кредитними та валютно-обмінними операціями фізичних осіб протягом операційного/післяопераційного часу (прибуткові - послідуючий контроль, видаткові - поточний контроль). Поточний контроль виконання процедур фінансового моніторингу та валютного контролю операцій відділення на підставі первинних розпорядчих/розрахункових документів фізичних осіб, прийнятих протягом операційного часу Поточний контроль правильності оформлення розрахункових документів по безготівковим операціям (перерахування коштів з поточних/вкладних рахунків) клієнтів - фізичних осіб відділення. Контроль відповідних баз даних про стан кредитного портфелю відділення Підготовка заключення про видачу кредиту, аналіз фінансового стану Клієнта, складання протоколу на кредитний комітет (іпотека).


C 08.2006 по 05.2007 (9 мес.)
В компании: Дельта банк, Тернополь
Должность: Кредитний Інспектор/касир
Функциональные обязанности:
-надання консультацій, що до банківських продуктів; -ідентифікація позичальника; -активний продаж банківських продуктів; -формування кредитної справи; -складання реєстрів; -робота з проблемною заборгованістю; -участь у складанні статистичних даних.


Образование
Учебное заведение: ТНЕУ
Дата окончания: 2007-05-01
Факультет: ФКІТ
Специальность: ПЗАС

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Вільно володію офісним програмним забезпеченням і швидко навчаюся (нового).

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
банковские вакансии вакансии банков вакансии райффайзен банк аваль фінстафф работа в эпицентр otp bank работа новая почта работа в эльдорадо работа банк работа банк вакансии вакансии банков работа в softserves работа в новой линии фінстаф работа в страховании pzu украина работа в кредобанк резюме финансиста работа в укрсиббанке работа в wog работа universal bank начальник отделения киев работа в сбербанке работа в рошен отп банк работа в банках киева работа для банкиров вакансии банков украины работа альфа банк киев работа в сильпо работа в приватбанке работа в киеве вакансии сбербанк вакансии в банках вакансии в финансах работа для страховщиков работа в comfy пиреус банк работа в ощадбанке работа в страховой компании работа в райффайзен банк аваль работа в пзу украина работа в укрэксимбанке начальник отделения работа в банке архив вакансий работа для финансистов работа в банке работа в таскомбанк работа otp bank кредитный эксперт резюме руководителей универсал банк работа работа в финансах финстаф работа в socar страховой агент
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!