Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 24566

> >
Город : Хмельницкий
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Средний и малый бизнес
Резюме № 24566
Опубликовано: 16.08.2012 г.
Рубрика: Средний и малый бизнес

Начальник / заместитель начальника сектора / отдела / управления МСБ / эксперт международного бизнеса

Стартовый оклад: 5000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Хмельницкий
Образование: высшее
Дата рождения: 05.01.1981 г. (39 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 12.2010 по 12.2011 (1 год )
В компании: PJSC Swedbank (АТ «Сведбанк» (публічне), Хмельницкий
Должность: Експерт з бізнес-аналізу
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів корпоративного та малого і середнього бізнесу на кредитування та інші продукти банку. Проведення презентацій по зарплатним проектам на підприємствах міста та області. Фінансово-економічний аналіз клієнта (юридичної особи), складання бізнес-заявки позичальника на англійській мові з подальшим захистом на комітеті. Розрахунок фінансових показників, вся методологія на англійській мові. Проведення review, моніторингу, переоцінки вартості застави. Розрахунок резерву МСФО, IFRS. Налагодження співпраці з державним відділом з питань розвитку підприємництва, реєстрації та ліцензуванні суб’єктів підприємництва та іншими державними структурами щодо просування послуг банку.


C 10.2010 по 12.2010 (2 мес.)
В компании: ПАТ "ІмексБанк", Хмельницкий
Должность: Головний спеціаліст
Функциональные обязанности:
Залучення та ведення переговорів з потенційними клієнтами. Проведення презентацій послуг банку. Відкриття відділення банку з початку до кінця, взаємодія з владними органами. Погодження з Головним Офісом індивідуальних умов для клієнтів інших банків при переході до нашого. Досягнення: Відкриття нового відділення з «нуля». Мною було знайдене найкраще місце, з моєю допомогою виграно тендер на користь банку, погодження відкриття з ГО та багато іншого. Мною було залучено ряд нових клієнтів МСБ.


C 06.2007 по 05.2010 (2 года 11 мес.)
В компании: ВАТ КБ "Надра", Хмельницкий
Должность: Старший радник директора по роботі з малим і середнім бізнесом
Функциональные обязанности:
Прийняття рішення по кредитах/кредитних лініях/овердрафтах/кредитних картках, рішень про реструктуризацію боргу по заявкам, що надходили з відділень банку (ліміт повноважень 150 000 грн), погодження індивідуальних умов по депозитах, поточних рахунках, кредитах, та ін. в головному Офісі в м. Києві, аналіз системності виконання планів (чи системно виконується чи разово виконалось і далі нічого не буде), аналіз проблематики кредитного портфелю, контроль за виконанням відділеннями поставлених завдань, знаходження оптимального варіанту щодо виконання конкретного завдання, виявлення причин невиконання якогось конкретного показника і пошук шляхів щодо його вирішення, підбір на роботу, проведення співбесід і навчання персоналу, надання попередніх висновків по заявках юридичних і фізичних осіб щодо можливості отримання кредитних коштів, участь у нарадах як з Директором Регіонального управління так і в Головному Офісі в Києві як по поточній роботі так і презентації нових продуктів, зустріч з VIP клієнтами щодо пропозиції послуг банку, пошук потенційних клієнтів Банку. Робота з проблемною заборгованістю (аналіз ефективності роботи менеджерів в даному напрямку). Досягнення: за моєї роботи Регіональне управління зайняло друге місце серед Регіональних Управлінь в системі Надра по Україні по розміру кредитного портфелю. відновлення позитивної динаміки росту по «мертвих» показниках впровадження в роботу нової системи продажу банківських продуктів, яку приніс новий бренд Надра Банку; визначення проблем щодо невиконання доведених показників працівниками підконтрольних мені відділень в банку (особистий фактор) та пошук шляхів до їх ефективного вирішення.


C 10.2006 по 05.2007 (7 мес.)
В компании: ВАТ КБ "Надра", Хмельницкий
Должность: Радник директора по роботі з малим і середнім бізнесом
Функциональные обязанности:
Прийняття рішення по видачі кредитів/кредитних ліній/кредитних. Контроль персоналу щодо виконання показників. Навчання персоналу, шляхом проведення семінарів у м.Хмельницькому, а також виїзду по районам області по слідуючих продуктах - автокредитування, агро універсал, кредитування комерційного автотранспорту, експрес-кредитування, мікро-кредитування, овердрафти, кредитні лінії, кредитні картки, поточні рахунки, депозити, депозитні лінії, обслуговування поточних рахунків та навчання по методиці проведення аналізу платіжоспроможності клієнта (юридична особа, приватний підприємець і фізична особа). Робота з проблемною заборгованістю (оперативний пошук недобросовісних клієнтів, проведення з ними переговорів, претензійно позовна робота). Досягнення: збільшив кількість продажів банківських продуктів, збільшив кількість клієнтської бази Банку, якісне навчання працівників.


C 05.2004 по 09.2006 (2 года 4 мес.)
В компании: ВАТ КБ "Надра", Хмельницкий
Должность: Кредитний експерт
Функциональные обязанности:
Пошук потенційних клієнтів (як на активні так і на пасивні операції); вихід на ринки і магазини міста для презентацій послуг банку ; відвідування юридичних фірм для тієї ж презентації послуг банку; виїзд з клієнтом на місце бізнесу і місце проживання клієнта для аналізу платіжоспроможності ((складання резюме (ОПиУ, баланс, cash-flow)); складання його реальної картини бізнесу ; підготовка всіх документів для видачі кредиту; підготовка документів з подальшим оформленням договорів застави/іпотеки ; контроль цільового використання коштів; подальший моніторинг клієнта; ефективна робота з простроченими кредитами ; проведення роботи з потенційними клієнтами банку щодо розміщення грошових коштів на депозити в Надра Банк; відкриття і ведення поточних рахунків; відкриття пакетів послуг для фізичних осіб Досягнення : серед нашого відділу я здобув найвищий показник по продажу банківських продуктів. Мені довірили впровадження МСБ на нових відділеннях банку (навчання менеджерів, виїзд на фінансовий аналіз клієнта разом з ними, поточна робота)


Образование
Учебное заведение: Подільська Державна Аграрно-Технічна Академія
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Економічний
Специальность: Економіст-бухгалтер

Учебное заведение: Подільська Державна Аграрно-Технічна Академія
Дата окончания: 2003-07-01
Факультет: Механічний
Специальность: нженер-механік

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Тренінг: майстерність надання якісних банківських послуг суб’єктам малого і середнього бізнесу.
Компания: Компанією IPC (Internationale Projekt Consult GmbH,м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина, по лінії (ЄБРР) European Bank for Reconstruction and Development)
Город: Київ Период: 3 місяці Дата: 01.08.2004

Название курса/тренинга: Мистецтво вражати, основи продажів банківських продуктів, юридичні аспекти,впровадження нових продуктів, управлінські семінари
Компания: Європейські компанії, партнери Надра-Банку
Город: Київ, Алушта Период: В загальному 4 роки Дата: 01.10.2009

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Пакет MS Office, Internet, E-mail, банківські програми

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Найбільше досягнення, на мій погляд, моя кар'єра. Якщо би під час неї не демонструвати досягнення то карєрного росту не було б. Також досвід ведення переговорів з людьми, досвід адміністративно-управлінської роботи, побудова системи продажу, знання підбору кадрів, знання нормативів НБУ, досвід роботи з бухгалтерською звітністю юридичних осіб та Приватних Підприємців. Також їх юридичний супровід. Знання фінансових можливостей багатьох суб’єктів бізнесу, оскільки сам їздив на місце бізнесу і аналізував їх платіжоспроможність.Складання, аналіз кредитного резюме позичальника на англійській мові. Знання кредитних показників котрі використовуються в закордоних банках.
Сведения: Військовий квиток офіцера запасу Збройних Сил України. Посвідчення водія категорії «В», стаж водіння 9 років. Посвідчення на керування всіма видами тракторів. Наявність закордонного паспорту.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Захоплююсь гірськолижним спортом, зимове купання, футбол (капітан команди в академії під час навчання), автомобілями. Цікавлюсь міжнародною економікою, банківською системою в світі

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в эльдорадо вакансии банков работа в новой линии начальник отделения вакансии в банках работа в socar работа в райффайзен банк аваль работа в сильпо работа в wog работа в финансах фінстаф работа в банках киева работа в банке работа в ощадбанке резюме руководителей архив вакансий работа в киеве вакансии сбербанк онлайн кредит на банковскую карту работа для финансистов универсал банк работа работа в приватбанке работа для банкиров работа в softserves работа банк вакансии работа в рошен работа в эпицентр работа новая почта фінстафф работа otp bank вакансии банков pzu украина кредитный эксперт банковские вакансии работа банк отп банк otp bank работа в пзу украина работа в страховании работа для страховщиков работа в comfy вакансии банков украины работа в кредобанк работа в таскомбанк начальник отделения киев финстаф работа альфа банк киев работа universal bank резюме финансиста страховой агент работа в банке работа в страховой компании пиреус банк вакансии в финансах работа в сбербанке работа в укрэксимбанке работа в укрсиббанке
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!