Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 24566
> >
Город : Хмельницкий
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Средний и малый бизнес
Резюме № 24566
Опубликовано: 16.08.2012 г.
Рубрика: Средний и малый бизнес

Начальник / заместитель начальника сектора / отдела / управления МСБ / эксперт международного бизнеса

Стартовый оклад: 5000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Хмельницкий
Образование: высшее
Дата рождения: 05.01.1981 г. (40 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 12.2010 по 12.2011 (1 год )
В компании: PJSC Swedbank (АТ «Сведбанк» (публічне), Хмельницкий
Должность: Експерт з бізнес-аналізу
Функциональные обязанности:
Залучення клієнтів корпоративного та малого і середнього бізнесу на кредитування та інші продукти банку. Проведення презентацій по зарплатним проектам на підприємствах міста та області. Фінансово-економічний аналіз клієнта (юридичної особи), складання бізнес-заявки позичальника на англійській мові з подальшим захистом на комітеті. Розрахунок фінансових показників, вся методологія на англійській мові. Проведення review, моніторингу, переоцінки вартості застави. Розрахунок резерву МСФО, IFRS. Налагодження співпраці з державним відділом з питань розвитку підприємництва, реєстрації та ліцензуванні суб’єктів підприємництва та іншими державними структурами щодо просування послуг банку.


C 10.2010 по 12.2010 (2 мес.)
В компании: ПАТ "ІмексБанк", Хмельницкий
Должность: Головний спеціаліст
Функциональные обязанности:
Залучення та ведення переговорів з потенційними клієнтами. Проведення презентацій послуг банку. Відкриття відділення банку з початку до кінця, взаємодія з владними органами. Погодження з Головним Офісом індивідуальних умов для клієнтів інших банків при переході до нашого. Досягнення: Відкриття нового відділення з «нуля». Мною було знайдене найкраще місце, з моєю допомогою виграно тендер на користь банку, погодження відкриття з ГО та багато іншого. Мною було залучено ряд нових клієнтів МСБ.


C 06.2007 по 05.2010 (2 года 11 мес.)
В компании: ВАТ КБ "Надра", Хмельницкий
Должность: Старший радник директора по роботі з малим і середнім бізнесом
Функциональные обязанности:
Прийняття рішення по кредитах/кредитних лініях/овердрафтах/кредитних картках, рішень про реструктуризацію боргу по заявкам, що надходили з відділень банку (ліміт повноважень 150 000 грн), погодження індивідуальних умов по депозитах, поточних рахунках, кредитах, та ін. в головному Офісі в м. Києві, аналіз системності виконання планів (чи системно виконується чи разово виконалось і далі нічого не буде), аналіз проблематики кредитного портфелю, контроль за виконанням відділеннями поставлених завдань, знаходження оптимального варіанту щодо виконання конкретного завдання, виявлення причин невиконання якогось конкретного показника і пошук шляхів щодо його вирішення, підбір на роботу, проведення співбесід і навчання персоналу, надання попередніх висновків по заявках юридичних і фізичних осіб щодо можливості отримання кредитних коштів, участь у нарадах як з Директором Регіонального управління так і в Головному Офісі в Києві як по поточній роботі так і презентації нових продуктів, зустріч з VIP клієнтами щодо пропозиції послуг банку, пошук потенційних клієнтів Банку. Робота з проблемною заборгованістю (аналіз ефективності роботи менеджерів в даному напрямку). Досягнення: за моєї роботи Регіональне управління зайняло друге місце серед Регіональних Управлінь в системі Надра по Україні по розміру кредитного портфелю. відновлення позитивної динаміки росту по «мертвих» показниках впровадження в роботу нової системи продажу банківських продуктів, яку приніс новий бренд Надра Банку; визначення проблем щодо невиконання доведених показників працівниками підконтрольних мені відділень в банку (особистий фактор) та пошук шляхів до їх ефективного вирішення.


C 10.2006 по 05.2007 (7 мес.)
В компании: ВАТ КБ "Надра", Хмельницкий
Должность: Радник директора по роботі з малим і середнім бізнесом
Функциональные обязанности:
Прийняття рішення по видачі кредитів/кредитних ліній/кредитних. Контроль персоналу щодо виконання показників. Навчання персоналу, шляхом проведення семінарів у м.Хмельницькому, а також виїзду по районам області по слідуючих продуктах - автокредитування, агро універсал, кредитування комерційного автотранспорту, експрес-кредитування, мікро-кредитування, овердрафти, кредитні лінії, кредитні картки, поточні рахунки, депозити, депозитні лінії, обслуговування поточних рахунків та навчання по методиці проведення аналізу платіжоспроможності клієнта (юридична особа, приватний підприємець і фізична особа). Робота з проблемною заборгованістю (оперативний пошук недобросовісних клієнтів, проведення з ними переговорів, претензійно позовна робота). Досягнення: збільшив кількість продажів банківських продуктів, збільшив кількість клієнтської бази Банку, якісне навчання працівників.


C 05.2004 по 09.2006 (2 года 4 мес.)
В компании: ВАТ КБ "Надра", Хмельницкий
Должность: Кредитний експерт
Функциональные обязанности:
Пошук потенційних клієнтів (як на активні так і на пасивні операції); вихід на ринки і магазини міста для презентацій послуг банку ; відвідування юридичних фірм для тієї ж презентації послуг банку; виїзд з клієнтом на місце бізнесу і місце проживання клієнта для аналізу платіжоспроможності ((складання резюме (ОПиУ, баланс, cash-flow)); складання його реальної картини бізнесу ; підготовка всіх документів для видачі кредиту; підготовка документів з подальшим оформленням договорів застави/іпотеки ; контроль цільового використання коштів; подальший моніторинг клієнта; ефективна робота з простроченими кредитами ; проведення роботи з потенційними клієнтами банку щодо розміщення грошових коштів на депозити в Надра Банк; відкриття і ведення поточних рахунків; відкриття пакетів послуг для фізичних осіб Досягнення : серед нашого відділу я здобув найвищий показник по продажу банківських продуктів. Мені довірили впровадження МСБ на нових відділеннях банку (навчання менеджерів, виїзд на фінансовий аналіз клієнта разом з ними, поточна робота)


Образование
Учебное заведение: Подільська Державна Аграрно-Технічна Академія
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Економічний
Специальность: Економіст-бухгалтер

Учебное заведение: Подільська Державна Аграрно-Технічна Академія
Дата окончания: 2003-07-01
Факультет: Механічний
Специальность: нженер-механік

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Тренінг: майстерність надання якісних банківських послуг суб’єктам малого і середнього бізнесу.
Компания: Компанією IPC (Internationale Projekt Consult GmbH,м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина, по лінії (ЄБРР) European Bank for Reconstruction and Development)
Город: Київ Период: 3 місяці Дата: 01.08.2004

Название курса/тренинга: Мистецтво вражати, основи продажів банківських продуктів, юридичні аспекти,впровадження нових продуктів, управлінські семінари
Компания: Європейські компанії, партнери Надра-Банку
Город: Київ, Алушта Период: В загальному 4 роки Дата: 01.10.2009

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Пакет MS Office, Internet, E-mail, банківські програми

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Найбільше досягнення, на мій погляд, моя кар'єра. Якщо би під час неї не демонструвати досягнення то карєрного росту не було б. Також досвід ведення переговорів з людьми, досвід адміністративно-управлінської роботи, побудова системи продажу, знання підбору кадрів, знання нормативів НБУ, досвід роботи з бухгалтерською звітністю юридичних осіб та Приватних Підприємців. Також їх юридичний супровід. Знання фінансових можливостей багатьох суб’єктів бізнесу, оскільки сам їздив на місце бізнесу і аналізував їх платіжоспроможність.Складання, аналіз кредитного резюме позичальника на англійській мові. Знання кредитних показників котрі використовуються в закордоних банках.
Сведения: Військовий квиток офіцера запасу Збройних Сил України. Посвідчення водія категорії «В», стаж водіння 9 років. Посвідчення на керування всіма видами тракторів. Наявність закордонного паспорту.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Захоплююсь гірськолижним спортом, зимове купання, футбол (капітан команди в академії під час навчання), автомобілями. Цікавлюсь міжнародною економікою, банківською системою в світі

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
харьков аналитик все мфо краматорск операционист кременчуг миргород полтава мукачево энергодар славянск мелитополь луцк черновцы черкассы деньги в долг кропивницкий ровно бровары бердянск ивано-франковск андеррайтер бахмут запорожье северодонецк кривой рог херсон никополь кредит без справки о доходах супервайзер житомир маркетолог кассир сумы хмельницкий измаил юрисконсульт винница изюм одесса кредит онлайн на карту без отказа срочно мариуполь каменское экономист днепр борисполь яготин касир николаев львов киев шостка юрист белая церковь смела чернигов павлоград александрия тернополь бердичев прилуки ужгород бухгалтер умань каменец-подольский
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
неизвестные мфо рейтинг кредитов онлайн работа в приватбанке работа universal bank универсал банк работа кредитный лимит спортбанк всі мфо україни работа отп банк работа в райффайзен банк архив вакансий работа в страховании маловідомі мфо работа в укрсиббанке работа в банке вакансии в банках работа в укрэксимбанке работа в страховой компании работа в финансах резюме финансиста отзывы спортбанк работа в кредобанк работа в банке киев вакансии банков альфа банк киев деньги в долг срочно вакансии в финансах альфа банк работа в ощадбанке мфо, которые дают всем кредит под 0 процентов кредит готівкою без довідки про доходи малоизвестные мфо карта спортбанк резюме руководителей вакансии банков украины база мфо украины кредит онлайн на карту без отказа Новые МФО Украины спортбанк мфо без лицензии кредит спортбанк банковские вакансии микрозайм без отказа займ на карту с автоматическим одобрением точки выдачи спортбанк кредит наличными без справки о доходах все мфо украины работа в таскомбанк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты