Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 3857
> >
Город : Тернополь
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Казначейство
Резюме № 3857
Опубликовано: 29.08.2010 г.
Рубрика: Казначейство

Начальник казначейства / спеціаліст казначейства / дилер / неторгові операції

Стартовый оклад: 4000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Тернополь
Образование: высшее
Дата рождения: 05.08.1979 г. (42 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 02.2007 по 02.2009 (2 года )
В компании: Тернопільська філія КБ "Приватбанк", Тернополь
Должность: Провідний спеціаліст по неторгових операціях Казначейства
Функциональные обязанности:
Управління позиціями, котрі формуються в РП при проведенні готівкових валюто-обмінних операціях і від торгівлі банківськими металами; встановлення роздрібних курсів покупки/продажі валют та банківських металів у відділеннях РП формування регіональної клієнстської бази і координація проведення оптових готівкових валюто-обмінних операцій по філії; організація проведення контрольних операцій і контроль за проведенням готівкових валюто-обмінних операцій касирами-операціоністами, в касах відділень, у відповідності до вимог внутрішніх та зовнішних нормативних актів; своєчасне перекриття сформованих валютних позицій у відповідності зі встановленими внутрішніми та зовнішними нормативними актами; викоанння встановлених для філії нормативів доходності по готівкових валюто-обмінних операціях та операціях з банківськими металами та моніторинг встановлених відділеням філії аналогічних нормативних показників доходності. Досягнення: в період з 01.2007 по 01.2009 залучив до оптових готівкових валюто-обмінних операцій понад 10 крупних клієнтів; сформував клієнтську базу по м.Тернопіль та Тернопільскій області; підвищив рейтинг Тернопільскої філії Приватбанку внутрі системи з 20 - 30 місць - на 3 місце на кінець 2008 року по доходності від валютообмінних операцій, долі ринку банку в регіоні (1 місце).


C 09.2006 по 02.2007 (5 мес.)
В компании: Тернопільська філія КБ , Тернополь
Должность: Заступник начальника Департаменту організації касового обслуговування клієнтів
Функциональные обязанности:
Координація роботи касирів-експертів; Навчання касирів-операціоністів, касирів-експертів; Атестація і ліцензування касирів-операціоністів; Аналіз роботи відділень по касовому обслуговуванню клієнтів; Ініціювання ротації касирів-операціоністів; Організація проведення неторгових операцій:роздрібних операцій обміну валют, операцій продажу банківських металів; Моніторинг виконання відділеннями РП нормативів дохідності по валютообмінних операціях, нормативів по продажу банківських металів; Контроль виконання порядку проведення валютообмінних операцій касирами-операціоністами; Організація проведення контрольних операцій - перевірок по виявленню випадків зловживання касирами-операціоністами; Контроль лімітів кас відділень.


C 10.2005 по 08.2006 (10 мес.)
В компании: Тернопільська філія КБ , Тернополь
Должность: Старший економіст відділу неторгових операцій
Функциональные обязанности:
Оперативна зміна курсів валюта та цін банківських металів на протязі операційного дня. Контроль за правильністю та відповідністю вимогам чинного законодавства та інструкцій НБУ операцій по здійснення обміну валют та реалізацією банківських металів по відділеннях філії. Підтримка і оптимізація роботи комплексів щодо здійснення валютно-обмінних операцій і операцій з банківськими металами. Навчання працівників по роботі в програмних комплексах з валютно-обмінними операціями. Інформаційна підтримка фронт-офісу по неторгових операціях. Організація роботи філії по продажі банківських металів. Консультування працівників вiддiлень щодо здійснення валютно-обмiнних операцій та продажу банківських металів. Моніторинг у реальному часі котирування курсів основних світових валютних пар на міжнародному валютному ринку Forex з метою ефективного управління валютною позицією філії. Аналіз світових економічних та політичних новин та макроекономічних показників розвитку економік країн валют 1 групи класифікатора, з метою прогнозування тенденцій зміни курсів іноземних валют та цін на банківські метали. Залучення клієнтів для здійснення оптових валютно-обмінних операцій.


C 07.2005 по 10.2005 (3 мес.)
В компании: Тернопільська філія КБ "Приватбанк", Тернополь
Должность: Старший економіст Департаменту операційно-касового обслуговування клієнтів
Функциональные обязанности:
Переведений з відділу розрахункових і неторгових операцій - функціональні обов'язки ті ж самі - координатора філії з надання послуг грошових переказів. Функції:реєстрація, розреєстрація, коректування даних пунктів обслуговування та операторів в системах грошових переказів; тимчасове підняття лімітів на відправку переказу для пункту обслуговування в системах Western Union, Travelex; забезпечення своєчасної настройки та безперебійного функціонування програмних комплексів по термінових переказах; рекламно-інформаційна підтримка відділень по термінових переказах(забезпечення наявності бланків, інструкцій, довідників та рекламних матерівлів); консультація відділень по всіх питаннях, що стосується послуг термінових переказів; навчання працівників відділень по напрямку "Термінові перекази"; контроль здачі працівниками профільних тестів по термінових переказах;котроль роботи відділення стосовно дотримання процедур по термінових переказах (дотримання норм законодавства та внутрібанківських документів); моніторинг стану регіонального ринку термінових переказів; аналіз та контроль виконання планових показників вцілому та по окремих програмах; виявлення та аналіз проблемних питань в роботі по термінових переказах та прийняття управлінських рішень по їх усуненню.


C 03.2005 по 07.2005 (4 мес.)
В компании: Тернопільська філія КБ "Приватбанк", Тернополь
Должность: Економіст відділу розрахункових і неторгових операцій
Функциональные обязанности:
Виконував обов'язки координатора філії з надання послуг грошових переказів: реєстрація, розреєстрація, коректування даних пунктів обслуговування та операторів в системах грошових переказів; тимчасове підняття лімітів на відправку переказу для пункту обслуговування в системах Western Union, Travelex; забезпечення своєчасної настройки та безперебійного функціонування програмних комплексів по термінових переказах; рекламно-інформаційна підтримка відділень по термінових переказах(забезпечення наявності бланків, інструкцій, довідників та рекламних матерівлів); консультація відділень по всіх питаннях, що стосується послуг термінових переказів; навчання працівників відділень по напрямку "Термінові перекази"; контроль здачі працівниками профільних тестів по термінових переказах;котроль роботи відділення стосовно дотримання процедур по термінових переказах (дотримання норм законодавства та внутрібанківських документів); моніторинг стану регіонального ринку термінових переказів; аналіз та контроль виконання планових показників вцілому та по окремих програмах; виявлення та аналіз проблемних питань в роботі по термінових переказах та прийняття управлінських рішень по їх усуненню.


C 01.2004 по 03.2005 (1 год 2 мес.)
В компании: Тернопільська філія КБ "Приватбанк", Тернополь
Должность: Старший інженер індивідуального бізнесу
Функциональные обязанности:
Підтримка апаратного забезпечення (комп'ютери, мережа) Підтримка системного та прикладного програмного збезпечення:тестування апаратного та програмного забезпечення;здійснення контролю доступу до систем банку;тестування, інсталляція і налаштування нових версій програмного забезпечення.Консультації користувачів з питань роботи ПЗ, діагностика помилок і надання рекомендацій по їх усуненню.Написання інструкцій для користувачів, переписка з розробниками ПЗ.Координація діяльності з налаштування системи з адміністраторами баз даних та системними адміністраторами.


C 07.2002 по 09.2003 (1 год 2 мес.)
В компании: Підволочиське відділення Тернопільської філії КБ "Приватбанк", Підволочиськ
Должность: Операціоніст
Функциональные обязанности:
Розрахунково-касове обслуговування фізичних осіб:прийом усіх видів платежів, відкриття банківських рахунків клієнтам на підставі заяви, здійснення за розпорядженням клієнта безготівкових розрахунків за допомогою платіжних доручень, операції з вкладами, переказами, платіжними картками, валютні операції. Обслуговування юридичних осіб: приймання готівки та видача по чеках, здійснення за розпорядженням клієнта безготівкових розрахунків за допомогою платіжних доручень, валютні операції. Супровід кредитів фізичних та юридичних осіб та депозитів юридичних осіб (здійснення операцій погашення кредитної заборгованості, нарахування відсотків, комісій по кредитах фізичних та юридичних осіб, здійснення контролю за своєчасністю погашення кредитів та нарахованих по них відсотків, контроль простроченої заборгованості та нарахування відсотків по депозитам юридичних осіб).


C 12.2001 по 07.2002 (7 мес.)
В компании: ПП ФО Ліхновський М.І., Підволочиськ
Должность: Викладач приватного комп
Функциональные обязанности:
Проведення занять по вивченню дисциплін: "Основи користування персонального комп'ютера", "Текстовий редактор Micrsoft Word", "Табличний процесор Micrsoft Excel". Адмініструваня локальної мережі, встановлення та підтримка програмного забезпечення. Достижения: Підготовав осибисто посібник "Основи використання персонального комп'ютера" (теоретичні поняття та практичні завдання).


Образование
Учебное заведение: ТНЕУ
Дата окончания: 2001-07-01
Факультет: Економика и управление
Специальность: Економист

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Володію знаннями та навиками користування офісними програмами сімейства Microsoft (вище середнього). Робота в мережі, інтернет, обслуговування та підключення оргтехніки.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Досягнення в кар'єрі - за майже 7 років стажу роботи в банку попрацював практично на всіх ділянках роздрібного бізнесу. Протягом останніх двох років роботи в Казначействі банку досягнув значних успіхів в якісному та кількісному вимірах (див. ост відомості про роботу).
Сведения: Особисті та ділові якості: відповідальність; порядність; комунікабельність; аналітічкий склад розуму; увага до подробиць; гнучкість у прийнятті рішень; творчий підхід до роботи; прагенння до професійного удосконалення; висока самоорганізація; орієнтація на результат; швидко навчаюсь. Знання фундаментального і технічного аналізу на ринку Forex. Досвід роботи на реальному торговому рахунку. Досвід в фундументальному аналізі цінних паперів (оцінка акцій компаній, що входять в індекс ПФТС). Теоретичні знання підходів до аналізу інвестиційної привабливості акцій. Готую до захисту кандидатську дисертацію на тему: "Аналіз інвестиціної привабливості цінних паперів"
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Відпочинок на природі, комп'ютерні ігри.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
Работа в компаниях

   Быстрый переход
экономист краматорск кредит онлайн на карту без отказа срочно юрист все мфо чернигов хмельницкий измаил павлоград полтава каменское одесса белая церковь бахмут ужгород аналитик прилуки черкассы умань кредит без справки о доходах тернополь касир миргород бердичев николаев ивано-франковск бухгалтер винница луцк житомир изюм славянск юрисконсульт борисполь энергодар супервайзер львов днепр запорожье кривой рог харьков кременчуг северодонецк александрия смела киев мариуполь ровно маркетолог мукачево андеррайтер бровары сумы мелитополь бердянск шостка каменец-подольский кассир операционист херсон деньги в долг кропивницкий яготин черновцы никополь
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
 
Ссылки
резюме финансиста малоизвестные мфо спортбанк мфо без лицензии кредит под 0 процентов кредит готівкою без довідки про доходи работа в страховой компании работа в банке кредит онлайн на карту без отказа маловідомі мфо работа в ощадбанке вакансии банков украины все мфо украины рейтинг кредитов онлайн работа в страховании архив вакансий кредит спортбанк работа в укрэксимбанке Новые МФО Украины работа в райффайзен банк работа отп банк вакансии в банках точки выдачи спортбанк база мфо украины альфа банк киев вакансии банков работа universal bank неизвестные мфо работа в банке киев работа в приватбанке кредит наличными без справки о доходах резюме руководителей альфа банк деньги в долг срочно универсал банк работа работа в укрсиббанке работа в финансах банковские вакансии всі мфо україни вакансии в финансах работа в таскомбанк отзывы спортбанк карта спортбанк кредитный лимит спортбанк микрозайм без отказа мфо, которые дают всем работа в кредобанк займ на карту с автоматическим одобрением
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты