Рубрикатор
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 43468

> >
Город : Ужгород
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 43468
Опубликовано: 07.02.2013 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Фінансовий директор / керівник відділення

Стартовый оклад: 6000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Ужгород
Образование: высшее
Дата рождения: 20.04.1977 г. (43 года )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 07.2012 по настоящее время (8 лет 6 мес.)
В компании: ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» банк групи «Intesa Sanpaolo», Ужгород
Должность: Спеціаліст з продажів банківських продуктів
Функциональные обязанности:
Залучення на обслуговування до банку юридичних та фізичних осіб; залучення юридичних осіб на зарплатні проекти, РКО, депозити та кредити; залучення бюджетних установ на зарплатні проекти та отримання коштів за чеками Державного казначейства; залучення фізичних осіб на депозитні картки, депозитні та кредитні програми, отримання овердрафтів по зарплатним карткам, залучення пенсіонерів, залучення щодо купівлі зливків банківських металів; залучення автосалонів та агентств нерухомості до співпраці з видачі кредитів; організація та проведення акцій з автосалонами та страховими компаніями; контроль та моніторинг якості кредитного портфелю. Організація процесу кредитування юридичних та фізичних осіб. Оцінка кредитних заявок (іпотека, авто, без заставні кредити). Розгляд питань про надання кредиту, продовження строків дії кредитного договору, реструктуризації заборгованості та внесення змін до діючих договорів. Проведення оцінки фінансового стану клієнта, аналіз джерел погашення кредиту, оцінка та аналіз бізнесризиків. Аналіз ринкової позиції компанії, право установчих документів. Контроль за цільовим використанням кредитів, контроль своєчасного погашення кредитної заборгованості, проведення внутрішнього контролю, первинного фінансового моніторингу операцій клієнтів.організація та проведення акцій з автосалонами та страховими компаніями; контроль та моніторинг якості кредитного портфелю. Організація процесу кредитування юридичних та фізичних осіб. Оцінка кредитних заявок (іпотека, авто, без заставні кредити). Розгляд питань про надання кредиту, продовження строків дії кредитного договору, реструктуризації заборгованості та внесення змін до діючих договорів. Проведення оцінки фінансового стану клієнта, аналіз джерел погашення кредиту, оцінка та аналіз бізнесризиків. Аналіз ринкової позиції компанії, право установчих документів. Контроль за цільовим використанням кредитів, контроль своєчасного погашення кредитної заборгованості, проведення внутрішнього контролю, первинного фінансового моніторингу операцій клієнтів.


C 10.2011 по 07.2012 (9 мес.)
В компании: ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» банк групи «Intesa Sanpaolo», Ужгород
Должность: Директор відділення
Функциональные обязанности:
Організація та контроль усього комплексу обслуговування клієнтів, досягнення поставлених перед відділенням комерційних і фінансових показників, дотримуючи вимоги контролю ризиків. Розробка та проведення заходів, спрямованих на вдосконалення роботи відділення, а також забезпечення ефективної бізнесполітики, здобуття максимального прибутку. Забезпечення виконання плану продажів відділення по кредитних і не кредитних продуктах, приймаючи рішення по операціях в рамках нормативних документів.Забезпечення повернення заборгованості за кредитними операціями фізичних осіб, малими та середніми підприємствами. Залучення на обслуговування до банку юридичних та фізичних осіб; залучення юридичних осіб на зарплатні проекти, РКО, депозити та кредити; залучення бюджетних установ на зарплатні проекти та отримання коштів за чеками Державного казначейства; залучення фізичних осіб на депозитні картки, депозитні та кредитні програми, отримання овердрафтів по зарплатним карткам, залучення пенсіонерів, залучення щодо купівлі зливків банківських металів; залучення автосалонів та агентств нерухомості до співпраці з видачі кредитів; організація та проведення акцій з автосалонами та страховими компаніями; контроль та моніторинг якості кредитного портфелю; співпраця з управліннями Пенсійного фонду України; контроль якості обслуговування клієнтів; проведення навчальних семінарів для персоналу; вивчення ринку банківських послуг, тарифів з метою впровадження нових форм і методів обслуговування клієнтів; планування та координація розміщення реклами, маркетингової діяльності, забезпечення дотримання корпоративних вимог до рекламної діяльності; ведення обліку та звітності в частині розподілу канцелярських, господарських товарів, паперу та товарів для касової роботи; проведення обліку та звітності в частині закупівлі, розподілу палива для автотранспорту, відповідальна особа за пожежну безпеку, відповідально – матеріальна особа за касові цінності.


C 03.2010 по 10.2011 (1 год 7 мес.)
В компании: ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК» банк групи «Intesa Sanpaolo» , Ужгород
Должность: Начальник кредитного відділу
Функциональные обязанности:
Організація процесу кредитування юридичних та фізичних осіб. Оцінка кредитних заявок (іпотека, авто). Розгляд питань про надання кредиту, продовження строків дії кредитного договору, реструктуризації заборгованості та внесення змін до діючих договорів. Проведення оцінки фінансового стану клієнта, аналіз джерел погашення кредиту, оцінка та аналіз бізнесризиків. Аналіз ринкової позиції компанії, право установчих документів. Контроль за цільовим використанням кредитів, контроль своєчасного погашення кредитної заборгованості, проведення внутрішнього контролю, первинного фінансового моніторингу операцій клієнтів. Представлення интересів банку в судах.


C 09.2007 по 02.2010 (2 года 5 мес.)
В компании: ПАТ КБ «ПриватБанк», Ужгород
Должность: Керівник Бізнесу «Іпотечного кредитування» напрямку «Роздрібного бізнесу» Закарпатського РУ ПАТ КБ «ПриватБанк
Функциональные обязанности:
Контроль та моніторинг іпотечних підрозділів «ПриватБанк» Закарпатської області. Організація системи продаж та обслуговування фізичних осіб, розвиток агентської сітки, координування взаємодії з страховими компаніями. Моніторинг портфелю іпотечних кредитів, участь у засіданні комітету з проблемних активів, робота з проблемною заборгованістю, проведення зустрічей з проблемними клієнтами. Аналіз кредитних справ клієнтів, пошук клієнтів для реалізації залогового майна банка, робота з органами ДАІ, ДВС, МРЕО, нотаріату. Участь у кросспродажах банківських продуктів.


C 02.2004 по 08.2007 (3 года 6 мес.)
В компании: АКБ «Правекс-Банк», Ужгород
Должность: Начальник кредитного відділу
Функциональные обязанности:
Організація процесу кредитування юридичних та фізичних осіб. Оцінка кредитних заявок (іпотека, авто). Розгляд питань про надання кредиту, продовження строків дії кредитного договору, реструктуризації заборгованості та внесення змін до діючих договорів. Проведення оцінки фінансового стану клієнта, аналіз джерел погашення кредиту, оцінка та аналіз бізнесризиків. Аналіз ринкової позиції компанії, право установчих документів. Контроль за цільовим використанням кредитів, контроль своєчасного погашення кредитної заборгованості, проведення внутрішнього контролю, первинного фінансового моніторингу операцій клієнтів.


Образование
Учебное заведение: Державна академія будівництва та архітектури
Дата окончания: 2001-06-01
Факультет: Економічний
Специальность: Економіка підприємства

Иностранные языки и компьютерные навыки
Немецкий: Базовый
Уровень владения компьютером: пользователь
Компьютерные навыки: FAR, Windows, MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet.

Дополнительная информация
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Футбол, туризм, активний відпочинок, гірські лижі, хобі -нумізматика

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить

 
 
 
 
 
 
Ссылки
вакансии банков финстаф работа банк вакансии пиреус банк работа otp bank фінстаф отп банк работа в банках киева начальник отделения киев вакансии сбербанк вакансии в банках начальник отделения кредит онлайн на карту без отказа работа в рошен вакансии банков украины работа в банке работа в кредобанк работа в банке pzu украина резюме финансиста работа для банкиров работа в страховой компании работа в сбербанке резюме руководителей кредит без справки о доходах на карту работа в приватбанке работа в финансах универсал банк работа работа в страховании банковские вакансии фінстафф вакансии в финансах работа в укрэксимбанке работа в укрсиббанке работа для страховщиков работа в райффайзен банк аваль работа в таскомбанк работа в пзу украина работа в киеве работа альфа банк киев работа в ощадбанке архив вакансий вакансии банков работа universal bank работа банк otp bank
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты