Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 50975

> >
Город : Мукачево
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Розничный бизнес
Резюме № 50975
Опубликовано: 04.11.2013 г.
Рубрика: Розничный бизнес

Керівник віділення / заступник керівника відділення

Стартовый оклад: 4000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Мукачево
Образование: высшее
Дата рождения: 01.01.1982 г. (37 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 07.2008 по 08.2012 (4 года 1 мес.)
В компании: ПАТ "Сведбанк", Мукачево
Должность: Керівник Мукачівського відділення
Функциональные обязанности:
Дотримання стандартів обслуговування клієнтів та норм виконання бізнес процесів. Визначення пріоритетності завдань та розподілу їх між працівниками. Проведення постійного моніторингу виконання бюджету та плану продажу продуктів. Надання пропозицій щодо підвищення ефективності роботи відділення. Активізація роботи по залученню клієнтів та посилення конкурентоспроможності відділення Організація та контроль діяльність відділення у спосіб, що забезпечує повне, своєчасне та ефективне виконання поставлених завдань відповідно до стратегії і політики банку. Прийняття рішень в межах наданих лімітів повноважень. Здатність вносити пропозиції щодо стратегії розвитку продаж. Формування відповідного іміджу банку в регіоні місцезнаходження відділення. Організація зустрічей та проведення презентацій для потенційних клієнтів банку з метою продажу банківських продуктів. Проведення оцінки рівня ризику по легалізації ( відмиванню ) коштів одержаних злочинним шляхом .Здійснення внутрішніх банківських операції. Тісна робота з страховими компаніями, автосалонами, агенціями нерухомості, експертними компаніями (заключення договорів про співпрацю, акредитація в банку, залучення на обслуговуваня). Одні з найкращих показників виконання планів по відділенням.Активно займався розвитком мережі точок продаж кредитнних продуктів банку. Показав добрі показники по продажу страхових продуктів (КАСКО, страхування майна). Отримав практичні навики ефективного функціонування відділення, шляхи та методи досягнення прибутковості відділення.


C 03.2007 по 07.2008 (1 год 4 мес.)
В компании: КБ "Форум", Мукачево
Должность: Провідний економіст банку
Функциональные обязанности:
Обслуговування фізичних осіб (відкриття рахунків, проведення платежів, відкриття карток), обслуговування юридичних осіб(проведення платежів, ведення документообороту по юридичним особам). Відмінне знання всіх кредитних продуктів (всі види кредитування фізичних осіб, кредитування малого і середнього бізнесу) Одні з найкращих показників виконання планів продаж продуктів(авто кредитування, іпотека). Контроль рівня простроченої заборгованості, здійснювати заходи щодо зниження простроченої заборгованості . Контролювати своєчасність перестрахування предмету застави. Залучення нових клієнтів на обслуговування у банк. Організація продажів у ввіреному сегменті, виконання плану продаж, підтримка і розвиток відношень з клієнтами.Один з найбільших кредитних портфелів менеджерів Мукачівського відділення КБ «Форум».


C 09.2004 по 03.2007 (2 года 6 мес.)
В компании: КБ "ПриватБанк" , Мукачево
Должность: Спеціаліст кредитного відділу
Функциональные обязанности:
надання консультацій та збір пакету документів від клієнта для оформлення куплених продуктів: кредитних карт, споживчих кредитів , кеш кредитів , оформлення та видача кредитів у відповідності до нормативних документів , а також контроль рівня простроченої заборгованості, здійснювати заходи щодо зниження простроченої заборгованості .Залучення нових клієнтів на обслуговування у банк.


Образование
Учебное заведение: Укр.ДЛТУ
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Економічний
Специальность: Облік і Аудит

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Проходження багатьох тренінгів та курсів
Компания: ПАТ"Сведбанк"
Город: Київ Период: 10 днів Дата: 01.02.2009

Название курса/тренинга: Ефективність керівників
Компания: ПАТ "Сведбанк"
Город: Київ Период: 5 днів Дата: 01.04.2010

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Разговорный
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Відмінне знання компютера та компютерних програм, офісної техніки. Швидке вивчення нових програм. Досконале знання багатьох базових банківських програм: Б2, Промінь, та інші.

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Впевнене і цілеспрямоване досягнення поставлених цілей.
Сведения: Дисциплінований , відповідальний, цілеспрямований, з аналітичним складом розуму. Водійські права: Категорія В, власний автомобіль. Мета: Бажання реалізувати свої можливості, професійні навики та якості, особистий розвиток. Бажання отримати робоче місце, яке допомогло би розкритися всім моїм здібностям та забезпечити гідне існування моєї сім’ї.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Футбол, рибалка, авто.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
начальник отделения работа в wog банковские вакансии работа для страховщиков архив вакансий начальник отделения киев работа otp bank работа в сбербанке работа в socar работа в страховой компании работа в таскомбанк работа в приватбанке вакансии в банках вакансии сбербанк работа в банках киева работа в comfy работа в новой линии работа банк вакансии вакансии банков украины работа в softserves вакансии в финансах кредитный эксперт фінстаф работа новая почта работа в сильпо отп банк резюме финансиста пиреус банк работа universal bank фінстафф страховой агент работа в банке работа в ощадбанке otp bank работа в пзу украина работа в финансах работа в рошен универсал банк работа работа банк вакансии банков работа в укрсиббанке работа в райффайзен банк аваль работа для финансистов работа в страховании работа в эльдорадо резюме руководителей работа в киеве работа альфа банк киев вакансии райффайзен банк аваль работа для банкиров работа в эпицентр вакансии банков pzu украина работа в банке финстаф работа в укрэксимбанке работа в кредобанк
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!