Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 7885

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Платежные карты
Резюме № 7885
Опубликовано: 16.09.2008 г.
Рубрика: Платежные карты

Інженер - економіст з платіжних систем

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 17.10.1979 г. (39 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Не состою в браке, детей нет
Опыт работы
C 09.2007 по настоящее время (11 лет 9 мес.)
В компании: ГО ВАТ КБ “Хрещатик”, Киев
Должность: Головний інженер відділу технологічної підтримки систем, управління розвитку платіжних технологій, департаменту інформаційних систем і технологій
Функциональные обязанности:
Технологічна підтримка електронної системи масових платежів “qsystems.retail”: введення параметрів для підключення нових філій та відділень; реєстрація нових корстувачів системи по заявках відділень, філій банку; розробка екранних форм та введення параметрів для договорних компаній; надання екстреної допомоги працівникам суміжних підрозділів при винекненні нештатних ситуацій в роботі системи. Адміністрування системи АРМ «Страхування кредитів»: виконання регламентних робіт згідно; реєстрація нових пунктів по заявках відділень, філій банку; інсталяція комплексу згідно заявки на підключення, настроювання програмного забезпечення ЗАТ “Страхова компанія “Кредо-Класик”; ведення переговорів, в рамках своєї компетенції з страховою компанією «Кредо-класик»; надання екстреної допомоги працівникам суміжних підрозділів при виникненні нештатних ситуацій в роботі АРМу; підключення робочих місць відповідальних працівників установ банку до робочої (демонстраційної) бази даних. Проведення щоденних регламентних робіт: в комплексах емісії карток (НСМЕП та МПС); підтримка файлового обміну з процесинговим центром МПС; контроль за виконавчою дисципліною відповідальних службовців відділень, філій по інформаційному обміну з головним банком; надання екстреної допомоги працівникам суміжних підрозділів при виникненні нештатних ситуацій в роботі термінального обладнання НСМЕП та АРМів операторів; Технологічна підтримка системи АРМ «Страхування кредитів»; ведення переговорів, в рамках своєї компетенції з страховою компанією «Кредо-класик»; надання екстреної допомоги працівникам суміжних підрозділів при виникненні нештатних ситуацій.


C 09.2005 по 08.2007 (1 год 11 мес.)
В компании: ГО ВАТ КБ “Хрещатик” , Киев
Должность: Провідний інженер відділу технологічної підтримки систем, управління розвитку платіжних технологій, департаменту інформаційних систем і технологій
Функциональные обязанности:
Проведення щоденних регламентних робіт: в комплексах емісії карток (НСМЕП та МПС); підтримка файлового обміну з процесинговим центром МПС; контроль за виконавчою дисципліною відповідальних службовців відділень, філій по інформаційному обміну з головним банком; надання екстреної допомоги працівникам суміжних підрозділів при виникненні нештатних ситуацій в роботі термінального обладнання НСМЕП та АРМів операторів; Підтримка прикладних програм по обробці інформації для імпорту у комплекс обробки емісії міжнародних карток; Контроль за дотриманням технології експлуатації і техпроцесу роботи прикладного програмного забезпечення по обробці емісії карток МПС та НСМЕП, що функціонують у банку. Проведення переговорів з представниками фірм, що обслуговують зарплатні проекти в системі банку щодо структури та регламенту файлового обміну по поповненню картрахунків. Виконання функцій адміністратора по банку в системах міжнарожних переказів “moneygram”, “anelik”, “Быстрая Почта”: Технологічна підтримка систем міжнарожних переказів; Реєстрація філій, відділень та банків суб-агентів; Ведення переговорів, в рамках компетенції з представниками міжнародних систем переказів; Надання ектсенної допомоги праціникам суміжних підрозділів філій, відділень та банків суб-агенті. Формування автоматизованих файлів-проводок та звітів і передача в обробку операційному управління банку; Контроль за виконовчою дисципліною відповідальних працівників відділень, філій та банку взагалом, в пунктах обслуговуванн.


C 04.2005 по 07.2005 (3 мес.)
В компании: ГО ВАТ КБ “Хрещатик” , Киев
Должность: Інженер 1 категорії відділу технологічної підтримки систем, управління розвитку платіжних технологій, департаменту інформаційних систем і технологій
Функциональные обязанности:
Проведення щоденних регламентних робіт: в комплексах емісії карток (НСМЕП та МПС); підтримка файлового обміну з процесинговим центром МПС; контроль за виконавчою дисципліною відповідальних службовців відділень, філій по інформаційному обміну з головним банком; надання екстреної допомоги працівникам суміжних підрозділів при виникненні нештатних ситуацій в роботі термінального обладнання НСМЕП та АРМів операторів; Підтримка прикладних програм по обробці інформації для імпорту у комплекс обробки емісії міжнародних карток; Контроль за дотриманням технології експлуатації і техпроцесу роботи прикладного програмного забезпечення по обробці емісії карток МПС та НСМЕП, що функціонують у банку. Проведення переговорів з представниками фірм, що обслуговують зарплатні проекти в системі банку щодо структури та регламенту файлового обміну по поповненню картрахунків.


C 03.2004 по 04.2005 (1 год 1 мес.)
В компании: ГО АТ “Укрінбанк” , Киев
Должность: Старший фахівець технологічного відділу карткових операцій
Функциональные обязанности:
Моніторинг операцій емісії та еквайрінгу карток міжнародних платіжних систем; Моніторинг роботи банкоматів; Голосова авторизація карток міжнародних платіжних систем; Виконання процедури international automated referral service; Блокування, та постановка до стоп-списку процесінгового центру карток міжнародних платіжних систем; Надання інформації держателям карток (залишок, істор. автор., істор. блокування); Відкриття в картковій системі рахунків та введення контрактів клієнтів.


C 09.2003 по 03.2004 (6 мес.)
В компании: Київська обласна дирекція Укрcоцбанку, Киев
Должность: Проходження практики у відділі інформатизації банку
Функциональные обязанности:
Встановлення та обслуговування системи “Клієнт-банк”; Відправка та прийом платежів та інформаційних документів в СЕП (система електронних платежів); Зведення денної та вечірньої каси; Зведення залишків на кінець операційного дня банку; Закриття операційного дня банку; Формування реєстрів платежів.


Образование
Учебное заведение: Магістратура Київського національного економічного університету
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Факультет інформаційних систем і технологій
Специальность: Економічна кібернетика

Учебное заведение: Київський національний економічний університет
Дата окончания: 2003-06-01
Факультет: Факультет інформаційних систем і технологій
Специальность: Економічна кібернетика

Учебное заведение: Київський радіо механічний технікум
Дата окончания: 1999-06-01
Факультет: Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях з числовим програмним керуванням
Специальность: Техніка-технолог машинобудування

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Windows-95/98/2000/xp; ms-dos; nc; ms-office; internet; photoshop; power point; outlook-express. Банківське спеціалізоване програмне забезпечення: sr_admin; sr_card; sr_bank; ТС“transmaster”; tc “bai”; “money works”; “webmoney”; “germes”; “Быстрая Почта”; tc “konts” (в межах сл. обов.); Інформаційна Система-profix/bank (в межах сл. обов.); upc-online.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
otp bank работа в банке кредитный эксперт работа для страховщиков вакансии банков работа в райффайзен банк аваль работа universal bank работа в кредобанк работа в wog работа в пзу украина работа в таскомбанк работа в эпицентр вакансии банков фінстаф работа в socar архив вакансий работа банк работа в рошен работа в softserves работа в страховании начальник отделения отп банк вакансии сбербанк страховой агент вакансии в финансах банковские вакансии резюме финансиста работа в киеве pzu украина работа для финансистов работа otp bank финстаф начальник отделения киев работа в сильпо работа в банке работа в страховой компании работа в финансах работа для банкиров работа в ощадбанке вакансии банков украины работа в укрэксимбанке работа в новой линии работа в comfy работа в сбербанке работа в приватбанке работа новая почта работа альфа банк киев вакансии райффайзен банк аваль работа банк вакансии фінстафф работа в укрсиббанке резюме руководителей работа в банках киева пиреус банк универсал банк работа работа в эльдорадо вакансии в банках
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!