Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 14573

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Взыскание задолженности
Резюме № 14573
Опубликовано: 10.07.2014 г.
Рубрика: Взыскание задолженности

Заступник начальника / начальник відділу

Стартовый оклад: 12000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 26.05.1984 г. (35 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 09.2013 по настоящее время (5 лет 11 мес.)
В компании: ПАТ "ВТБ БАНК", Киев
Должность: Головний економіст
Функциональные обязанности:
Здійснення оцінки (підтвердження оцінки) майна, майнових прав та бізнесу, що пропонуються в якості забезпечення, із складанням відповідного звіту (висновку) та надання його на узгодження та затвердження керівництву.Проведення рецензії звітів незалежних експертів стосовно реальної ринкової вартості та ліквідності майна, що пропонується в заставу чи іпотеку банку.Налагодження роботи та проведення акредитації суб’єктів оціночної діяльності;Надання консультацій працівникам Банку стосовно оцінки заставного майнаПідтвердження визначеної ринкової вартості майна, що знаходиться в заставі на колегіальних органах Банку.Відпрацьовую пропозиції щодо оптимального режиму і умов зберігання застав.


C 09.2011 по 09.2013 (2 года )
В компании: Ситикомерцбанк, Киев
Должность: Заступник начальника відділу з оцінки
Функциональные обязанности:
Проводжу аналіз документів на майно, що пропонується в забезпечення.У разі необхідності провожу на місці розташування запропонованої застави попередню перевірку запропонованого в забезпечення майна з метою виявлення наявності, якості, ліквідності та стану майбутнього предмету застави.Складаю висновки про оцінку заставного майна та можливість прийняття даного виду майна в якості забезпечення.Здійснюю систематичні перевірки майна, що передане у заставу та знаходиться на зберіганні, або в користуванні заставодавця.Проводжу рецензію звітів незалежних експертів стосовно реальної реалізаційної вартості та ліквідності майна, що пропонується в заставу чи іпотеку банку.Контролюю своєчасність та якість здійснення регіональними структурними підрозділами Банку перевірок наявності та збереження заставного майнаФормую та підтримую в актуальному стані централізованої бази заставного майна, що підлягає реалізації з метою погашення проблемної заборгованості.Проводжу комплекс заходів по реалізації заставного майна позичальників для погашення заборгованості по кредитним договорам.Погоджую вартість майна, що визначена незалежними експертами оцінювачами, при визначенні ринкової вартості арештованого майна в рамках виконавчого провадження.


C 09.2007 по 09.2011 (4 года )
В компании: Коммерческий Банк, Киев
Должность: Головний економіст відділу оцінки та моніторингу заставного майна
Функциональные обязанности:
Вивчав документи, що характеризують майно, яке пропонується у заставу. Виїжджав до місця, де знаходиться майно, що пропонується у заставу, візуально його обстежую . Складав висновки про доцільність прийняття перерахованого вище майна у заставу та здійснюю його попередню оцінку.Готував та погоджував проекти договорів застави та іпотечних договорів. Відпрацьовував пропозиції щодо оптимального режиму і умов зберігання застав. Здійснював систематичні перевірки майна, що передане у заставу та знаходиться на зберіганні, або в користуванні заставодавця. Надавав висновки, пов'язані з оцінкою, забезпеченням належного зберігання заставного майна. Здійснював моніторинг ринкової вартості аналогічного майна у разі потреби переоцінювати заставу. Працював з програмою «Реєстр електронних заяв». Готував листи до нотаріуса при включенні та виключенні іпотеки з Державного реєстру іпотек. З 11.2008 р. покладені обов'язки по реалізації заставного майна, а саме: Здійснював контроль за формуванням бази майна, що є заставою за кредитними операціями Банку, заборгованість за якими визнана Кредитно-інвестиційним комітетом Банку сумнівною та/або прийнято рішення щодо примусового стягнення боргу і реалізації заставного майна, або від власника майна (заставодавця) отримано згоду на його реалізацію (надалі - база майна). Відпрацьовував можливі варіанти реалізації заставного майна залежно від виду предмету застави, наявних каналів продажу відповідного майна, попиту та ступеня його ліквідності.Здійснював пошук потенційних покупців на заставне майно для погашення проблемної кредитної заборгованості, координую роботу з суб'єктами господарської діяльності - посередниками в реалізації заставного майна.Готував договори з суб'єктами господарської діяльності - посередниками в реалізації заставного майна та договори продажу заставного майна від імені Банку і їхнього погодження з відповідними структурними підрозділами Банку у встановленому порядку. Готував комерційні пропозицій щодо реалізації заставного майна. Готував інформацію про продаж заставного майна для її розміщення в засобах масової інформації. Проводив роботу з проблемними клієнтами на предмет надання ними довіреності для продажу заставного майна. Працював з нотаріусами на предмет оформлення довіреності на продаж заставного майна. Проводив передпродажну підготовку та готую документи для продажі заставного майна. Підписував договори купівлі-продажу заставного майна.У разі відсутності державної реєстрації на заставне майно, клієнта Банку, котрий передав майно для реалізації, проводив її. Зокрема оформив 2 державних акта на право власності земельними ділянками та зареєстрував квартиру в органах БТІ. Маю позитивну рекомендацію від керівництва банку.


C 08.2006 по 09.2007 (1 год 1 мес.)
В компании: ОАО , Киев
Должность: Экономист 1 категории
Функциональные обязанности:
Здійснював представництво за дорученням Товариства в органах ліцензування по питанням оформлення та отримання ліцензій та інших дозволів на види господарської діяльності, які підлягають ліцензуванню. Організовував процес роботи по підготовці необхідних документів структурними підрозділами Товариства для отримання ліцензій.Подавав документи до органів ліцензування, отримую ліцензії, оформлюю супутні документи, які пов'язані з цією роботою.Брав участь у підготовці та проведенні щорічних (чергових та позачергових) зборів акціонерів у повному обсязі.Здійснював роботу з акціонерами з приводу консультацій щодо корпоративних прав та питань виплати дивідендів.Займався організацією процесу роботи з юридичними та фізичними особами по організації програм розвитку Товариства.Займався організацією та супроводженням робіт щодо переоформлення прав постійного користування земельними ділянками під виробничими базами ТЕС ВАТ "Центренерго" на право довгострокової оренди.


Образование
Учебное заведение: Національна академія державної податкової служби
Дата окончания: 2006-06-01
Факультет: Финанси
Специальность: Державні фінанси

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача по спеціалізаціям 1.1, 1.2, 1.3, 1.7
Компания: Міжнародний інститут бізнесу
Город: Київ Период: 2012 Дата: 01.07.2012

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Технический
Французский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Володію на рівні досвідченого користувача; хороше знання програми Word, Excel, Internet

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Виконавчий, цілеспрямований, наполегливий, працьовитий, акуратний, порядочний, комунікабельний. Добре працюю в команді, схильний до швидкого навчання. Здібний організувати свій робочий час. Вмію аналізувати отриману інформацію, дотримуючись конфіденційності під час роботи з документами.
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Чтение научно-технической, художественной литературы, компьютерные программы, легкая атлетика.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
фінстаф работа в киеве работа в новой линии работа в банке работа для страховщиков работа в кредобанк кредитный эксперт работа новая почта работа в socar финстаф работа в рошен фінстафф работа банк архив вакансий работа в страховании работа otp bank отп банк работа в comfy работа в финансах работа в приватбанке вакансии райффайзен банк аваль пиреус банк начальник отделения киев резюме финансиста работа universal bank работа в банке резюме руководителей вакансии в финансах работа в softserves работа в банках киева вакансии в банках работа для банкиров работа в эльдорадо работа в эпицентр работа в пзу украина работа для финансистов работа в сбербанке работа в wog страховой агент вакансии сбербанк вакансии банков otp bank работа банк вакансии вакансии банков вакансии банков украины работа в укрэксимбанке универсал банк работа работа в страховой компании работа в ощадбанке pzu украина банковские вакансии работа в сильпо начальник отделения работа в укрсиббанке работа в таскомбанк работа альфа банк киев работа в райффайзен банк аваль
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!