Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 23603

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Взыскание задолженности
Резюме № 23603
Опубликовано: 30.11.2017 г.
Рубрика: Взыскание задолженности

Начальник юридического отдела

Стартовый оклад: по договоренности
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 26.08.1980 г. (38 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 02.2015 по 02.2017 (2 года )
В компании: Факторингова компанія, Киев
Должность: Менеджер проекту
Функциональные обязанности:
Створення з нуля підрозділу по роботі з проблемною кредитною заборгованістю.Розробка і підготовка з нуля внутрішньої нормативної документації (інструкції, технологічні карти, посадові інструкції, скріпти розмов та ін.) для Soft, Hard и Legal Collection.Підбор та навчання персоналу.Розробка системи мотивації персоналу.Організація і особисте ведення процесу реалізації заставного майна, в т.ч. робота с партнерами, ДВС, АН, покупцями, розміщення реклами та ін.Медіація спорів та врегулювання конфліктних ситуацій між Банками/ФК та їх клієнтами.Розробка інструментів та продуктів щодо реструктуризації/врегулювання проблемної заборгованості.Проведення зустрічей та переговорів з найбільш проблемними клієнтами з ціллю розробки індивідуальних стратегій роботи.Контроль за процесом примусового стягнення.Контроль за виконанням ключових показників роботи підрозділу.


C 12.2010 по 12.2014 (4 года )
В компании: ОТП Факторинг Україна, Киев
Должность: Керівник регіонального офісу
Функциональные обязанности:
Повне обслуговування придбаного у банків кредитного портфелю, в т.ч.:Організація, та контроль процесу досудової роботи з проблемними активами на стадії Hard;Організація та контроль процесу врегулювання (реструктуризації) проблемної заборгованості;Організація ведення процесу претензійнопозовної роботи на всіх стадіях судового та виконавчого провадження;Розробка та впровадження стратегій по збору заборгованості; Ведення переговорів по найбільш проблемним клієнтам;Оптимізація існуючих процесів;Пошук покупців на залогове майно: нерухомість та автотранспорт;Супровід та укладення від імені компанії правочинів щодо реалізації заставного майна.Методологічна робота.Підбор та навчання персоналу.Особисте ведення переговорів по найбільш проблемним клієнтам, та інше.


C 01.2007 по 12.2010 (3 года 11 мес.)
В компании: ОТП Банк, Луганск
Должность: Керівник регіональної юридичної служби
Функциональные обязанности:
Створення та організація роботи регіональної юридичної служби.Повний юридичний супровід філії в. м. Луганськ та регіональної мережі.Юридичний супровід господарськоекономічних операцій, договірна робота.Організація процесу претензійнопозовної роботи та роботи з проблемними активами, в т.ч.: розробка та впровадження стратегій та схем по збору проблемної заборгованості на стадії Hard, Legal; збір, обробка та аналіз особистих даних боржників; розробка та реалізація стратегій та схем щодо реструктуризації проблемних кредитів; методологічна робота; ведення претензійнопозовної роботи по найбільш проблемним та резонансним справам; організація та контроль процесу добровільної й примусової реалізації заставного майна.Участь в регіональних комітетах (заступник голови регіонального комітету по роботі з проблемною заборгованістю, член КК); Юридичний супровід перевірок з боку контролюючих органів.Підбор та навчання персоналу.


C 04.2005 по 12.2006 (1 год 8 мес.)
В компании: Акціонерный банк "Південний", Луганск
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Повний юридичний супровід діяльності філії в м. Луганськ та регіональної мережі в т.ч. супровід господарських операцій та розвитку регіональної мережі; супровід бізнеспідрозділів ; здійснення юридичного аналізу кредитних операцій; ведення претензійнопозовної роботи; участь в кредитних комітетах.


C 05.2003 по 12.2004 (1 год 7 мес.)
В компании: ДВС, Луганск
Должность: Старший держвиконавець
Функциональные обязанности:
Здійснення комплексу заходів, направлених на примусове стягнення заборгованості за виконавчими документами, здійснення виселення боржників, примусова реалізація майна боржників, захист інтересів ДВС в судах та правоохоронних органах.


C 12.2001 по 05.2003 (1 год 5 мес.)
В компании: Група приватних компаній, Луганск
Должность: Юрисконсульт
Функциональные обязанности:
Повний юридичний супровід діяльності групи підприємств, в т.ч. ведення переговорів, договірна та претензійнопозовна робота, супровід тендерів по держзакупівлям, робота з контролюючими органами, судами, ДВС та інше.


Образование
Учебное заведение: Восточноукраинский национальный университет им. В. Даля
Дата окончания: 2004-06-01
Факультет: Юридический
Специальность: Правоведение

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Украинский: Разговорный
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Windows; Microsoft Office, LN; ЛИГА Закон; спеціалізоване ПЗ: collection system, супутнє ПЗ та інше (за необхідністю дуже швидко освоюю нове ПО)

Дополнительная информация
Сведения: Професійні та інші навики:Професійний опит: Позитивний опит в створенні з нуля успішно функціонуючої моделі служби по роботі з проблемними кредитними активами. Опит управління персоналом до 20 чоловік. Коучинг та мотивація персоналу. Опит ведення переговорів та ін.Тренінги та курси: «Тімбілдінг» (2007, 2008, 2009 р.), «Ефективний підбор персоналу» (2015 р.) «Тайм-менеджмент та планування» (2009, 2015 р.), «Навики переговорів» (2012, 2013 р.), та інші.Мови: Англійська – Базова(є бажання для подальшого навчання), Українська та російська – рідні.Авто: є.Особиста інформація:Цінності: Родина, здоров’я. Хобі: Workout , туризм.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в банках киева работа для страховщиков работа в финансах работа в страховой компании работа банк работа в приватбанке вакансии сбербанк фінстафф работа для финансистов работа альфа банк киев работа в сбербанке работа в эльдорадо банковские вакансии работа в укрэксимбанке фінстаф работа в сильпо работа в киеве отп банк работа в банке работа universal bank пиреус банк вакансии в банках работа банк вакансии вакансии банков работа в укрсиббанке работа в пзу украина работа в новой линии вакансии банков украины работа в socar работа в comfy otp bank работа в рошен работа otp bank универсал банк работа резюме финансиста вакансии банков финстаф работа в страховании работа для банкиров pzu украина страховой агент работа в ощадбанке работа в кредобанк кредитный эксперт архив вакансий начальник отделения киев резюме руководителей начальник отделения работа в эпицентр работа в wog вакансии в финансах райффайзен банк аваль работа новая почта работа в таскомбанк работа в банке работа в softserves
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!