Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 26167

> >
Город : Черновцы
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Филиалы и отделения банка (руководители)
Резюме № 26167
Опубликовано: 01.02.2017 г.
Рубрика: Филиалы и отделения банка (руководители)

Керівник відділення / заступник керівника / керівник напрямку

Стартовый оклад: 15000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Черновцы
Образование: высшее
Дата рождения: 13.08.1980 г. (39 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 05.2015 по 01.2017 (1 год 8 мес.)
В компании: ПАТ "ВТБ БАНК" ВІДДІЛЕННЯ «ЧЕРНІВЕЦЬКЕ» , Черновцы
Должность: Директор відділення
Функциональные обязанности:
Організація та забезпечення якісної ефективної та безперебійної діяльності відділення Забезпечення виконання відділенням вимог законів України, нормативних актів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Національного банку України, рішень Зборів акціонерів, Спостережної ради, Правління та профільних комітетів, наказів, розпоряджень та внутрішніх нормативних документів На постійній основі проведення роботи по пошуку і залученню нових клієнтів, організація заходів щодо просування кредитних, розрахункових та інших продуктів та послуг. Аналіз ринкових факторів і організація роботи з клієнтами. , якісне обслуговування клієнтів Розробка оптимальних умов кредитування з урахуванням можливостей Банку й інтересів позичальника. Забезпечення виконання затверджених Банком планових показників, поточний контроль планових задач і фінансових нормативів За довіреністю Банку укладати кредитні та інші договора Впроваджувати в діяльність відділення нові банківські продукти, процеси та технології Організовувати підбір та розстановку кадрів відділення Забезпечувати професійне навчання та підвищення кваліфікації працівників відділення Забезпечення збереження майна, грошових коштів та інших цінностей відділення Організація і здійснення вивчення досвіду роботи інших банків та використання його в діяльності відділення Забезпечення збереження банківської таємниці Представлення інтересів відділення в органах державного управління та місцевого самоврядування, судах, прокуратурі,правоохоронних органах, територіальному управлінні, національному банку та інших установах підприємствах та організаціях Організація виконання вимог законодавства України з питань запобігання легалізації доходів одержаних злочинним шляхом.Основні досягнення на займаній посаді: формування досвідченої та ефективної команди; виведення відділення на прибутковий рівень.


C 10.2012 по 04.2015 (2 года 6 мес.)
В компании: Комерціний Банк, Черновцы
Должность: Начальник відділу продажів
Функциональные обязанности:
Забезпечення виконання відділом вимог законів України, нормативних актів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Національного банку України, рішень Зборів акціонерів, Спостережної ради, Правління та профільних комітетів, наказів, розпоряджень та внутрішніх нормативних документівНа постійній основі проведення роботи по пошуку і залученню нових клієнтів, організація заходів щодо просування кредитних, розрахункових та інших продуктів та послуг.Аналіз ринкових факторів і організація роботи з клієнтами, якісне обслуговування клієнтівЗабезпечення виконання затверджених Банком планових показників, поточний контроль планових задач і фінансових нормативівЗа довіреністю Банку укладати кредитні та інші договора. Впроваджувати в діяльність відділення нові банківські продукти, процеси та технології. Організовувати підбір та розстановку кадрів відділу. Забезпечувати професійне навчання та підвищення кваліфікації працівників відділу Забезпечення збереження майна, грошових коштів та інших цінностей відділенняОрганізація і здійснення вивчення досвіду роботи інших банків та використання його в діяльності відділення Забезпечення збереження банківської таємниціПредставлення інтересів відділення в органах державного управління та місцевого самоврядування, судах, прокуратурі,правоохоронних органах, територіальному управлінні, національному банку та інших установах підприємствах та організаціяхОрганізація виконання вимог законодавства України з питань запобігання легалізації доходів одержаних злочинним шляхом.


C 09.2011 по 10.2012 (1 год 1 мес.)
В компании: ПАТ "ВТБ БАНК" Директор Відділення «Чернівецьке» Чернівецької РД, Черновцы
Должность: Директор відділення
Функциональные обязанности:
Організація та забезпечення якісної ефективної та безперебійної діяльності відділення Забезпечення виконання відділенням вимог законів України, нормативних актів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Національного банку України, рішень Зборів акціонерів, Спостережної ради, Правління та профільних комітетів, наказів, розпоряджень та внутрішніх нормативних документів На постійній основі проведення роботи по пошуку і залученню нових клієнтів, організація заходів щодо просування кредитних, розрахункових та інших продуктів та послуг. Аналіз ринкових факторів і організація роботи з клієнтами. , якісне обслуговування клієнтів Розробка оптимальних умов кредитування з урахуванням можливостей Банку й інтересів позичальника. Забезпечення виконання затверджених Банком планових показників, поточний контроль планових задач і фінансових нормативів За довіреністю Банку укладати кредитні та інші договора Впроваджувати в діяльність відділення нові банківські продукти, процеси та технології Організовувати підбір та розстановку кадрів відділення Забезпечувати професійне навчання та підвищення кваліфікації працівників відділення Забезпечення збереження майна, грошових коштів та інших цінностей відділення Організація і здійснення вивчення досвіду роботи інших банків та використання його в діяльності відділення Забезпечення збереження банківської таємниці Представлення інтересів відділення в органах державного управління та місцевого самоврядування, судах, прокуратурі,правоохоронних органах, територіальному управлінні, національному банку та інших установах підприємствах та організаціях Організація виконання вимог законодавства України з питань запобігання легалізації доходів одержаних злочинним шляхом.Основні досягнення на займаній посаді: формування досвідченої та ефективної команди; виведення відділення на прибутковий рівень; збільшення клієнтської бази та клієнтопотоку ( МСБ, роздрібний бізнес); збільшення портфелю депозитів роздрібного бізнесу на 70%; збільшення продуктивності персоналу відділення до рівня продуктивності відділень міст мільйонників; виконання планових показників протягом року не менше ніж на 100%; виведення відділення та працівників відділення на лідируючі позиції по внутрішнім рейтингами.


C 09.2010 по 08.2011 (11 мес.)
В компании: ПАТ КБ "Надра", Черновцы
Должность: Начальник відділення
Функциональные обязанности:
Організація та забезпечення якісної ефективної та безперебійної діяльності відділення. Забезпечення виконання відділенням вимог законів України, нормативних актів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Національного банку України, рішень Зборів акціонерів, Спостережної ради, Правління та профільних комітетів, наказів, розпоряджень та внутрішніх нормативних документів.На постійній основі проведення роботи по пошуку і залученню нових клієнтів, організація заходів щодо просування кредитних, розрахункових та інших продуктів та послуг.Аналіз ринкових факторів і організація роботи з клієнтами , якісне обслуговування клієнтів. Розробка оптимальних умов кредитування з урахуванням можливостей Банку й інтересів позичальника.Забезпечення виконання затверджених Банком планових показників, поточний контроль планових задач і фінансових нормативівЗа довіреністю Банку укладати кредитні та інші договораВпроваджувати в діяльність відділення нові банківські продукти, процеси та технології. Організовувати підбір та розстановку кадрів відділення. Забезпечувати професійне навчання та підвищення кваліфікації працівників відділення. Забезпечення збереження майна, грошових коштів та інших цінностей відділення. Організація і здійснення вивчення досвіду роботи інших банків та використання його в діяльності відділення . Забезпечення збереження банківської таємниці. Представлення інтересів відділення в органах державного управління та місцевого самоврядування, судах, прокуратурі, правоохоронних органах, територіальному управлінні, національному банку та інших установах підприємствах та організаціях. Організація виконання вимог законодавства України з питань запобігання легалізації доходів одержаних злочинним шляхом.


C 03.2010 по 09.2010 (6 мес.)
В компании: ПАТ КБ "Надра", Черновцы
Должность: Керівник центру розвитку МСБ
Функциональные обязанности:
Організація та забезпечення ефективної роботи центру розвитку МСБ, виконання вимог законів України, нормативних актів органів виконавчої влади, Національного банку України, рішень Зборів акціонерів, Спостережної ради, Правління та профільних комітетів, наказів, розпоряджень та внутрішніх нормативних документів.На постійній основі проведення роботи по пошуку і залученню нових клієнтів, організація заходів щодо просування кредитних, розрахункових та інших продуктів та послуг у сфері МСБ.Аналіз ринкових факторів і організація роботи з клієнтами , якісне обслуговування клієнтів.Розробка оптимальних умов кредитування з урахуванням можливостей Банку й інтересів позичальника.Забезпечення виконання затверджених Банком планових показників, поточний контроль планових задач і фінансових нормативів. Організовувати підбір та розстановку кадрів центру МСБ.Забезпечувати професійне навчання та підвищення кваліфікації працівників Забезпечення збереження банківської таємниці.Організація виконання вимог законодавства України з питань запобігання легалізації доходів одержаних злочинним шляхом.


C 07.2008 по 03.2010 (1 год 8 мес.)
В компании: ПАТ КБ "Надра", Черновцы
Должность: Старший менеджер по роботі з МСБ
Функциональные обязанности:
Навчання та координація роботи менеджерів МСБ, контроль за виконанням планових показників, безпосередньо проведення комплексу заходів направлених на ефективне залучення клієнтів та продажу банківських продуктів в сегменті МСБ: консультація,збір пакету документів, проведення фінансовоекономічного аналізу клієнта.Кредитування згідно розроблених банком програм, залучення клієнтів та відкриття карткових, поточних, дохідних та депозитних рахунків СПД, оформлення депозитів, банківських гарантій, оформлення відповідних договорів, формування справ. Обслуговування кредитного портфелю


C 06.2006 по 07.2008 (2 года 1 мес.)
В компании: ПАТ КБ "Надра", Черновцы
Должность: Менеджер по роботі з МСБ
Функциональные обязанности:
Проведення комплексу заходів направлених на ефективне залучення клієнтів та продажу банківських продуктів в сегменті МСБ: консультація, збір пакету документів, проведення фінансовоекономічного аналізу клієнта. Кредитування згідно розроблених банком програм, залучення клієнтів та відкриття карткових, поточних, дохідних та депозитних рахунків СПД, оформлення депозитів, банківських гарантій, оформлення відповідних договорів, формування справ. Обслуговування кредитного портфелю


C 09.2004 по 10.2005 (1 год 1 мес.)
В компании: Обєднаний районний військовий комісаріат, Черновцы
Должность: Начальник фінансово-господарчої частини обєднаного районного військового комісаріату
Функциональные обязанности:
Організація фін. господарства ОРВК, забезпечення особового складу грошовим забезпеченням; своєчасна подача заявок на кошти, ведення обліку і звітності фін.госп., перевірка підзвітних осіб; участь у розробці пропозицій щодо фін.забезпечення бойової та гуманітарної підготовки, бойової та мобілізаційної готовності ОРВК; забезпечення зберігання доручених коштів та цінностей, здійснення контролюь за правильним, економним та господарськи доцільним їх витрачанням; розглядання проектів укладених ОРВК договорів та угод щодо їх законності, перевірка своєчасності та повноти оприбуткування за книгами обліку та фактичну наявність основних та матерільних засобів; відповідальність за повне збереження і правильність нарахування амортизації на майно яке знаходиться на балансі ОРВК, здійснення повного контролю за господарською діяльностю ОРВК, управління особовим складом фін.-господарчої частини.


Образование
Учебное заведение: Західноукраїнський економіміко-правничий університет
Дата окончания: 2009-05-01
Факультет: Економічний
Специальность: Фінанси

Курсы и тренинги
Название курса/тренинга: Організація та ведення малого бізнесу
Компания: Бізнес центр
Город: Чернівці Период: З 14 по 25 Дата: 01.02.2005

Название курса/тренинга: Семінар «Ефективність банківських продаж»
Компания: ПАТ КБ "Надра"
Город: Ченівці Период: 1 день Дата: 01.06.2008

Название курса/тренинга: Семінар « Мистецтво вражати»
Компания: ПАТ КБ "Надра"
Город: Чернівці Период: 1 день Дата: 01.04.2008

Название курса/тренинга: Семінар «Основи мікрокредитування"
Компания: ПАТ КБ "Надра"
Город: Львів Период: 3 дні Дата: 01.03.2007

Название курса/тренинга: Семінар « Особливості обслуговування середнього бізнесу»
Компания: ПАТ КБ "Надра"
Город: Алушта Период: 4 дні Дата: 01.08.2008

Название курса/тренинга: Тренінг “Алгоритм якості: залучити, зберегти,примножити ”
Компания: ПАТ КБ "Надра"
Город: Чернівці Период: 1 день Дата: 01.06.2010

Название курса/тренинга: Переговори-шлях до ефективної взаємодії
Компания: ПАТ "ВТБ БАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дні Дата: 01.11.2011

Название курса/тренинга: Наставництво
Компания: ПАТ "ВТБ БАНК"
Город: Івано-Франківськ Период: 2 дні Дата: 01.03.2012

Название курса/тренинга: Публічний виступ. Навики бізнес-презентації банку та банківських продуктів. Практика підготовки та проведення презентацій
Компания: ПАТ "ВТБ БАНК"
Город: Львів Период: 2 дні Дата: 01.06.2012

Название курса/тренинга: Ефективна робота в умовах складних продажів, технологія крос продажів. Результативна робота з запереченнями
Компания: ПАТ "ВТБ БАНК"
Город: Ужгород Период: 2 дні Дата: 01.06.2013

Название курса/тренинга: Внутрішня Перемога.Ефективна презентація
Компания: ПАТ "ВТБ БАНК"
Город: Львів Период: 2 дні Дата: 01.09.2013

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: продвинутый пользователь
Компьютерные навыки: Microsoft ( Ореn) office, FAR, Paint, InternetExplorer, досвід роботи з банківськими програмами (ОДБ, ARMBBO, Rcfront, Loans, АБС В2, ІBMLotusNotes) та ін. Офісна техніка: ПК, принтер, факс, сканер та ін.

Дополнительная информация
Занятия в свободное время (любимый спорт, хобби и т.д.): Рибалка, активний відпочинок, автомобілі.

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа альфа банк киев работа в кредобанк работа в киеве работа для банкиров работа в банках киева работа в эпицентр работа в ощадбанке фінстафф архив вакансий резюме руководителей работа в банке работа в socar банковские вакансии начальник отделения otp bank работа банк вакансии работа в comfy финстаф работа в новой линии вакансии в банках работа в приватбанке универсал банк работа работа в softserves pzu украина работа в страховании работа в банке работа для страховщиков работа в райффайзен банк аваль вакансии банков отп банк работа в финансах страховой агент начальник отделения киев работа новая почта резюме финансиста работа для финансистов вакансии банков украины работа в страховой компании вакансии сбербанк работа банк работа в эльдорадо работа в рошен вакансии райффайзен банк аваль вакансии в финансах вакансии банков работа в пзу украина кредитный эксперт работа в wog работа в таскомбанк работа в сбербанке работа otp bank фінстаф работа в сильпо пиреус банк работа в укрэксимбанке работа universal bank работа в укрсиббанке
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!