По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 29757

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Служба безопасности
Резюме № 29757
Опубликовано: 19.09.2019 г.
Рубрика: Служба безопасности

Начальник службы безопасности

Стартовый оклад: 20000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 17.12.1962 г. (57 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 11.2016 по настоящее время (3 года 3 мес.)
В компании: ОТР Банк, Киев
Должность: Старший специалист Управления сбора долгов
Функциональные обязанности:
Робота з простроченою заборгованістю за кредитними операціями фізичних осіб та фізичних осіб підприємців у випадках, коли місцезнаходження боржника або заставного майна невідоме; коли підставою отримання кредиту були підроблений паспорт або довідка про доходи клієнта Банку; за фактами неправомірних дій працівників Банку, пов'язаних з видачею кредитів фізичним особам та фізичним особам підприємцям. Робота з правоохоронними органами та прокуратурою по кредитах, які отримані по підроблених документах. Здійснення виїздів за місцем проживання боржників для врегулювання питання заборгованості.


C 11.2013 по 07.2016 (2 года 8 мес.)
В компании: Комерціний Банк, Киев
Должность: Провідний спеціаліст відділу безпеки у м. Киеві
Функциональные обязанности:
Забезпечення захисту життєво важливих інтересів банку: забезпечення безпеки в кредитній діяльності, перевірка наявності негативних тенденцій у діяльності потенційних позичальників та клієнтів банку, перевірка достовірності інформації, яку надано потенційними позичальниками та клієнтами банку, їх кредитної історії, підготовка висновків, щодо доцільності надання кредитних коштів позичальникам, моніторинг заставного майна, що виступає в якості забезпечення зобов’язань за кредитними операціями, взаємодія з місцевими органами влади (ОВС, ДПА, судами), внутрішня безпека. Робота з кредитними справами, по яких під час стягнення заборгованості виявлені ознаки шахрайства. Перевірка запитів на доступ до документів, розкриття банківської таємниці та проведення виїмок документів, що зберігають банківську таємницю. Організація та контроль роботи фізичної охорони банку. Проведення службових розслідувань.


C 05.2012 по 04.2013 (11 мес.)
В компании: Страховая компания , Киев
Должность: Специалист Управления безопасности и расследований
Функциональные обязанности:
Робота з матеріалами по врегулюванню страхових випадків, по яких виявлені ознаки шахрайства. Повернення коштів, яки не надійшли до Компанії, після реалізації страхових полісів агентами. Взаємодія з ОВС, прокуратурою та судами по цих питаннях. Проведення службових розслідувань на предмет виявлення можливих зловживань з боку працівників Компанії, страхових агентів та клієнтів.


C 11.2011 по 02.2012 (3 мес.)
В компании: Банк "ТРАСТ", Киев
Должность: Начальник Киевского отдела Департамента возврата долгов
Функциональные обязанности:
Керівництво відділом по проведенню роботи з проблемними активами (фізичні особи, МСБ, корпоративні клієнти) на етапах SOFT, HARD, LEGAL, OGIS. Проведення переговорів з клієнтами по телефону і пошук заходів щодо забезпечення погашення простроченої заборгованості. Моніторинг здійснених оплат боржниками. Досягнення цілей, щодо зниження рівня заборгованості. Встановлення контактів з боржниками та поручителями і виявлення причин несплати по кредиту. Проведення зустрічей з клієнтами та поручителями. Здійснення пошуку контактів з боржниками, з якими втрачений зв’язок, використовуючи різні джерела інформації. Підготовка та відправлення боржникам та поручителям листів по погашенню заборгованості та про дострокове повернення кредитних коштів. Підготовка заяв до правоохоронних органів по кредитах, які отримані по підроблених документах. Оскарження у прокуратурі постанов ОВС, по яких відмовлено в порушенні кримінальних справ. Підготовка списків боржників юридичному управлінню для подальшої передачі до суду. Взаємодія з іншими підрозділами Банку по проведенню претензійної роботі. Проведення роботи з виконавчою службою по виконанню рішень судів. Підготовка щоденних звітів щодо виконаної роботи


C 06.2010 по 08.2011 (1 год 2 мес.)
В компании: АО (публичное) "Украинский банк реконструкции и развития", Киев
Должность: Начальник управления безопасности
Функциональные обязанности:
Забезпечення захисту життєво важливих інтересів банку: забезпечення безпеки в кредитній діяльності, перевірка наявності негативних тенденцій у діяльності потенційних позичальників та клієнтів банку, перевірка достовірності інформації, яку надано потенційними позичальниками та клієнтами банку, їх кредитної історії, підготовка письмових висновків, щодо доцільності надання кредитних коштів позичальникам, моніторинг заставного майна, що виступає в якості забезпечення зобов’язань за кредитними операціями, взаємодія з місцевими органами влади (ОВС, ДПА, судами), внутрішня безпека. Робота з кредитними справами, по яких під час стягнення заборгованості виявлені ознаки шахрайства, розшук позичальників та пов’язаних з ним особами, розшук залогового майна, переговори з позичальником з метою добровільного погашення заборгованості на досудовому етапі. Розробка положень, інструкцій, що стосується безпеки банку та банківської таємниці. Організація та контроль роботи фізичної охорони банку. Проведення службових розслідувань на предмет виявлення можливих зловживань з боку працівників банку. Робота з підрядними організаціями по обладнанню приміщень Банку системами пожежної, охоронної сигналізації, системами відеоспостереження та контролю доступу до приміщень. Організація взаємодії з підрозділами ДСО.


C 05.2009 по 06.2010 (1 год 1 мес.)
В компании: АТ "Сведбанк", Киев
Должность: Главный специалист Управления расследований
Функциональные обязанности:
Робота з простроченою заборгованістю за кредитними операціями фізичних осіб та фізичних осіб – підприємців у випадках, коли місцезнаходження боржника або заставного майна невідоме; коли підставою отримання кредиту були підроблений паспорт або довідка про доходи клієнта Банку; за фактами неправомірних дій працівників Банку, пов’язаних з видачею кредитів фізичним особам та фізичним особам – підприємцям. Робота з правоохоронними органами та прокуратурою по кредитах, які отримані по підроблених документах.


C 03.2007 по 05.2009 (2 года 2 мес.)
В компании: АТ "Сведбанк", Киев
Должность: Начальник отдела безопасности Департамента финансовой и экономической безопасности
Функциональные обязанности:
Забезпечення захисту життєво важливих інтересів відділення банку: забезпечення безпеки в кредитній діяльності, перевірка наявності негативних тенденцій у діяльності потенційних позичальників, перевірка достовірності інформації, яку надано потенційним позичальником, та його кредитної історії, підготовка письмових висновків, щодо доцільності надання кредитних коштів позичальникам, моніторинг заставного майна, що виступає в якості забезпечення зобов’язань за кредитними операціями, взаємодія з місцевими органами влади (ОВС, ДПА, судами), внутрішня безпека, охоронна діяльність. Робота з кредитними справами, по яких під час стягнення заборгованості виявлені ознаки шахрайства, розшук позичальників та пов’язаних з ним особами, розшук залогового майна, переговори з позичальником з метою добровільного погашення заборгованості.Проведення службових розслідувань на предмет виявлення можливих зловживань з боку працівників відділення.


Образование
Учебное заведение: Камышинское высшее военное командное училище
Дата окончания: 1986-07-01
Факультет: Оборудование зданий и сооружений
Специальность: Командная

Учебное заведение: Школа милиции
Дата окончания: 1993-04-01
Факультет: Криминальная милиция
Специальность: Оу уголовного розыска

Учебное заведение: КНЕУ
Дата окончания: 1999-03-01
Факультет: Последипломного образования
Специальность: Мобработник

Иностранные языки и компьютерные навыки
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: пользователь

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Ділові якості: Маю великий досвід роботи з людьми, вимоглив до себе та підлеглих, психологічно стійкий, порядний. На зауваження начальників реагую правильно. Володію основами діловодства. ПК на рівні користувача.Особисті якості: Цілеспрямований, високоорганізований, швидконавчаємий, комунікабельний. Гарні організаторські й аналітичні здібності. Уміння відстояти свою точку зору. Без шкідливих звичок.Додаткові відомості: Посвідчення водія (категорія “А”, “В”), стаж водія – 32 роки. Маю особистий автомобіль 2013 р.в. Маю необхідну інформацію для роботи з фізичними та юридичними особами.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в киеве работа в эпицентр вакансии в финансах вакансии райффайзен банк аваль фінстафф работа альфа банк киев работа otp bank работа в банке фінстаф работа для страховщиков работа в райффайзен банк аваль работа в socar страховой агент работа в укрэксимбанке работа в таскомбанк работа в рошен вакансии банков украины работа в wog работа в финансах кредитный эксперт резюме финансиста работа банк вакансии работа для финансистов работа новая почта работа в банке pzu украина работа в укрсиббанке вакансии в банках работа в сильпо начальник отделения альфа банк отделения в запорожье работа в приватбанке работа в пзу украина работа в страховании вакансии банков финстаф работа в кредобанк работа для банкиров работа в comfy пиреус банк отп банк работа в сбербанке работа в страховой компании работа в softserves универсал банк работа работа universal bank otp bank работа в новой линии работа банк работа в эльдорадо архив вакансий вакансии сбербанк работа в банках киева начальник отделения киев резюме руководителей вакансии банков банковские вакансии работа в ощадбанке
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!