Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 29757

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Служба безопасности
Резюме № 29757
Опубликовано: 24.04.2018 г.
Рубрика: Служба безопасности

Начальник службы безопасности

Стартовый оклад: 8000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 17.12.1962 г. (55 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 11.2013 по настоящее время (5 лет )
В компании: Комерціний Банк, Киев
Должность: Провідний спеціаліст відділу безпеки у м. Киеві
Функциональные обязанности:
Забезпечення захисту життєво важливих інтересів банку: забезпечення безпеки в кредитній діяльності, перевірка наявності негативних тенденцій у діяльності потенційних позичальників та клієнтів банку, перевірка достовірності інформації, яку надано потенційними позичальниками та клієнтами банку, їх кредитної історії, підготовка висновків, щодо доцільності надання кредитних коштів позичальникам, моніторинг заставного майна, що виступає в якості забезпечення зобов’язань за кредитними операціями, взаємодія з місцевими органами влади (ОВС, ДПА, судами), внутрішня безпека. Робота з кредитними справами, по яких під час стягнення заборгованості виявлені ознаки шахрайства. Перевірка запитів на доступ до документів, розкриття банківської таємниці та проведення виїмок документів, що зберігають банківську таємницю. Організація та контроль роботи фізичної охорони банку. Проведення службових розслідувань.


C 05.2012 по 04.2013 (11 мес.)
В компании: Страховая компания , Киев
Должность: Специалист Управления безопасности и расследований
Функциональные обязанности:
Робота з матеріалами по врегулюванню страхових випадків, по яких виявлені ознаки шахрайства. Повернення коштів, яки не надійшли до Компанії, після реалізації страхових полісів агентами. Взаємодія з ОВС, прокуратурою та судами по цих питаннях. Проведення службових розслідувань на предмет виявлення можливих зловживань з боку працівників Компанії, страхових агентів та клієнтів.


C 11.2011 по 02.2012 (3 мес.)
В компании: Банк "ТРАСТ", Киев
Должность: Начальник Киевского отдела Департамента возврата долгов
Функциональные обязанности:
Керівництво відділом по проведенню роботи з проблемними активами (фізичні особи, МСБ, корпоративні клієнти) на етапах SOFT, HARD, LEGAL, OGIS. Проведення переговорів з клієнтами по телефону і пошук заходів щодо забезпечення погашення простроченої заборгованості. Моніторинг здійснених оплат боржниками. Досягнення цілей, щодо зниження рівня заборгованості. Встановлення контактів з боржниками та поручителями і виявлення причин несплати по кредиту. Проведення зустрічей з клієнтами та поручителями. Здійснення пошуку контактів з боржниками, з якими втрачений зв’язок, використовуючи різні джерела інформації. Підготовка та відправлення боржникам та поручителям листів по погашенню заборгованості та про дострокове повернення кредитних коштів. Підготовка заяв до правоохоронних органів по кредитах, які отримані по підроблених документах. Оскарження у прокуратурі постанов ОВС, по яких відмовлено в порушенні кримінальних справ. Підготовка списків боржників юридичному управлінню для подальшої передачі до суду. Взаємодія з іншими підрозділами Банку по проведенню претензійної роботі. Проведення роботи з виконавчою службою по виконанню рішень судів. Підготовка щоденних звітів щодо виконаної роботи


C 06.2010 по 08.2011 (1 год 2 мес.)
В компании: АО (публичное) "Украинский банк реконструкции и развития", Киев
Должность: Начальник управления безопасности
Функциональные обязанности:
Забезпечення захисту життєво важливих інтересів банку: забезпечення безпеки в кредитній діяльності, перевірка наявності негативних тенденцій у діяльності потенційних позичальників та клієнтів банку, перевірка достовірності інформації, яку надано потенційними позичальниками та клієнтами банку, їх кредитної історії, підготовка письмових висновків, щодо доцільності надання кредитних коштів позичальникам, моніторинг заставного майна, що виступає в якості забезпечення зобов’язань за кредитними операціями, взаємодія з місцевими органами влади (ОВС, ДПА, судами), внутрішня безпека. Робота з кредитними справами, по яких під час стягнення заборгованості виявлені ознаки шахрайства, розшук позичальників та пов’язаних з ним особами, розшук залогового майна, переговори з позичальником з метою добровільного погашення заборгованості на досудовому етапі. Розробка положень, інструкцій, що стосується безпеки банку та банківської таємниці. Організація та контроль роботи фізичної охорони банку. Проведення службових розслідувань на предмет виявлення можливих зловживань з боку працівників банку. Робота з підрядними організаціями по обладнанню приміщень Банку системами пожежної, охоронної сигналізації, системами відеоспостереження та контролю доступу до приміщень. Організація взаємодії з підрозділами ДСО.


C 05.2009 по 06.2010 (1 год 1 мес.)
В компании: АТ "Сведбанк", Киев
Должность: Главный специалист Управления расследований
Функциональные обязанности:
Робота з простроченою заборгованістю за кредитними операціями фізичних осіб та фізичних осіб – підприємців у випадках, коли місцезнаходження боржника або заставного майна невідоме; коли підставою отримання кредиту були підроблений паспорт або довідка про доходи клієнта Банку; за фактами неправомірних дій працівників Банку, пов’язаних з видачею кредитів фізичним особам та фізичним особам – підприємцям. Робота з правоохоронними органами та прокуратурою по кредитах, які отримані по підроблених документах.


C 03.2007 по 05.2009 (2 года 2 мес.)
В компании: АТ "Сведбанк", Киев
Должность: Начальник отдела безопасности Департамента финансовой и экономической безопасности
Функциональные обязанности:
Забезпечення захисту життєво важливих інтересів відділення банку: забезпечення безпеки в кредитній діяльності, перевірка наявності негативних тенденцій у діяльності потенційних позичальників, перевірка достовірності інформації, яку надано потенційним позичальником, та його кредитної історії, підготовка письмових висновків, щодо доцільності надання кредитних коштів позичальникам, моніторинг заставного майна, що виступає в якості забезпечення зобов’язань за кредитними операціями, взаємодія з місцевими органами влади (ОВС, ДПА, судами), внутрішня безпека, охоронна діяльність. Робота з кредитними справами, по яких під час стягнення заборгованості виявлені ознаки шахрайства, розшук позичальників та пов’язаних з ним особами, розшук залогового майна, переговори з позичальником з метою добровільного погашення заборгованості.Проведення службових розслідувань на предмет виявлення можливих зловживань з боку працівників відділення.


Образование
Учебное заведение: Камышинское высшее военное командное училище
Дата окончания: 1986-07-01
Факультет: Оборудование зданий и сооружений
Специальность: Командная

Учебное заведение: Школа милиции
Дата окончания: 1993-04-01
Факультет: Криминальная милиция
Специальность: Оу уголовного розыска

Учебное заведение: КНЕУ
Дата окончания: 1999-03-01
Факультет: Последипломного образования
Специальность: Мобработник

Иностранные языки и компьютерные навыки
Украинский: Свободно владею
Уровень владения компьютером: пользователь

Дополнительная информация
Наиболее важные достижения в жизни и карьере:
Ділові якості: Маю великий досвід роботи з людьми, вимоглив до себе та підлеглих, психологічно стійкий, порядний. На зауваження начальників реагую правильно. Володію основами діловодства. ПК на рівні користувача.Особисті якості: Цілеспрямований, високоорганізований, швидконавчаємий, комунікабельний. Гарні організаторські й аналітичні здібності. Уміння відстояти свою точку зору. Без шкідливих звичок.Додаткові відомості: Посвідчення водія (категорія “А”, “В”), стаж водія – 32 роки. Маю особистий автомобіль 2013 р.в. Маю необхідну інформацію для роботи з фізичними та юридичними особами.
Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
работа в wog вакансии банков работа банк вакансии работа для страховщиков работа в страховании райффайзен банк аваль начальник отделения работа в приватбанке вакансии в банках работа в сильпо страховой агент работа в пзу украина отп банк работа в рошен работа в эльдорадо работа в softserves работа в эпицентр работа в кредобанк вакансии сбербанк работа в сбербанке работа банк кредитный эксперт работа для банкиров работа в comfy вакансии в финансах резюме руководителей работа universal bank работа новая почта работа в банке финстаф работа альфа банк киев банковские вакансии работа в укрэксимбанке работа в socar архив вакансий работа в банках киева вакансии банков работа в таскомбанк работа otp bank pzu украина работа в киеве начальник отделения киев вакансии банков украины работа в страховой компании работа в финансах работа в ощадбанке универсал банк работа пиреус банк работа в укрсиббанке работа в банке работа в новой линии otp bank фінстаф работа для финансистов резюме финансиста фінстафф
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!