Работа в банке, финансах, инвестициях и страховании
 
По категориям
Вакансии    Резюме

Розничный бизнес
Средний и малый бизнес
Корпоративный бизнес
Международный бизнес
Инвестиционный бизнес
Риск-менеджмент
Кредитование
Залоговые операции
Казначейство
Финансовый мониторинг
Финансовый анализ и планирование
Бухучет и отчетность
Аудит
Операционное сопровождение
Разработка продуктов и методология
Кассовые операции и денежное обращение
Платежные карты
Информационные технологии
Маркетинг и реклама
Юридическая служба
Взыскание задолженности
Служба безопасности
Управление персоналом
Делопроизводство
Развитие филиальной сети
Филиалы и отделения банка (руководители)
Административно-хозяйственная часть, АХО
Разное
 
 
 
 
 
 
Быстрый поиск                        Расширенный поиск резюме
  Город
  Раздел
Ключевые слова
Резюме № 49250

> >
Город : Киев
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Кредитование
Резюме № 49250
Опубликовано: 04.03.2019 г.
Рубрика: Кредитование

Начальник / Заступник начальника відділу супроводження кредитних операцій

Стартовый оклад: 27000 грн.
Тип работы: Полный рабочий день

Личная информация
Город проживания: Киев
Образование: высшее
Дата рождения: 04.02.1984 г. (35 лет )
Пол: Мужской
Семейное положение: Состою в браке, есть дети
Опыт работы
C 06.2018 по настоящее время (1 год )
В компании: ПАТ «КБ «ГЛОБУС», Киев
Должность: Начальник відділу моніторингу та адміністрування активних операцій
Функциональные обязанности:
Розробка внутрішніх нормативних документів відділу.Супроводження кредитних (авто, іпотечне кредитування (в т.ч. ДІУ), під заставу майна), документарних операцій. Нарахування відсотків, амортизація дисконту/премії. Проведення кредитного моніторингу (погашення кредиту та процентів, перенесення заборгованості на рахунки простроченої заборгованості). Підготовка розрахунків кредитній заборгованості, розрахунок пені, штрафів для подальшої передачі інформації до суду. Перевірка та контроль статистичної звітності по кредитним операціям (3А,С5,42,D5,D8,F8).


C 06.2017 по 06.2018 (1 год )
В компании: ПАТ «КБ «ГЛОБУС», Киев
Должность: Заступник начальника відділу супроводження кредитних операцій
Функциональные обязанности:
Супроводження кредитних (авто, іпотечне кредитування (в т.ч. ДІУ), під заставу майна), документарних операцій. Нарахування відсотків, амортизація дисконту/премії. Проведення кредитного моніторингу (погашення кредиту та процентів, перенесення заборгованості на рахунки простроченої заборгованості).Підготовка розрахунків кредитній заборгованості, розрахунок пені, штрафів для подальшої передачі інформації до суду. Перевірка та контроль статистичної звітності по кредитним операціям (3А,С5,42,D5,D8,F8).


C 01.2013 по 06.2017 (4 года 5 мес.)
В компании: ПАТ «ЮНЕКС БАНК», Киев
Должность: Головний економіст відділу обліку та супроводження кредитних, документарних операцій та торгового фінансування
Функциональные обязанности:
Супроводження кредитів юридичних осіб, документарних операцій та торгового фінансування (факторинг). Супроводження кредитів фізичних осіб (авто, іпотечне кредитування (в т.ч. ДІУ), під заставу майна, споживче кредитування, овердрафтів ПК).Проведення кредитного моніторингу (погашення кредиту та процентів, перенесення заборгованості на рахунки простроченої заборгованості).Нарахування відсотків, амортизація дисконту/премії. Співпраця с партнерами банку в т.ч. страховими компаніями.Підготовка місячних, квартальних та річних звітів по кредитному портфелю для ДІУ.Формування розпоряджень на внесення/зняття інформації про заставу до реєстру обтяжень рухомого майна. Підготовка розрахунків кредитній заборгованості, розрахунок пені, штрафів для подальшої передачі інформації до суду. Перевірка та контроль статистичної звітності по кредитним операціям.Бухгалтерський облік овердрафтів ПК.Бухгалтерський облік операцій по банкоматах.Зарахування коштів на карткові рахунки згідно зарплатних проектів.Зведення документів дня за активними операціями Банку.


C 09.2010 по 01.2013 (2 года 4 мес.)
В компании: ПАТ «Банк»Таврика» , Киев
Должность: Головний спеціаліст супроводження кредитних операцій
Функциональные обязанности:
Відкриття, супроводження та закриття кредитних договорів, гарантій та врахування векселів. Відображення на позабалансових рахунках вартості застави, зобов’язань та інше. Нарахування комісій та контроль сплати. Моніторинг строків страхування заставного майна. Проведення кредитного моніторингу (погашення кредиту та процентів, перенесення заборгованості на рахунки простроченої заборгованості). Нарахування процентів, дисконту/премії. Розрахунок пені, штрафів по кредитним та гарантійним договорам. Формування резервів під кредитні ризики. Облік та списання безнадійної кредитної заборгованості за рахунок резервів. Заведення статистичних параметрів та підтримання в актуальному стані на протязі дії кредитного договору.


C 04.2007 по 09.2010 (3 года 5 мес.)
В компании: ПАТ «БАНК «Альянс», Киев
Должность: Старший спеціаліст сектору обслуговування клієнтів в національний та іноземній валюті
Функциональные обязанности:
Відкриття поточних, вкладних та позичкових рахунків в національній та іноземній валюті юридичним та фізичним особам. Прийом усіх видів платежів клієнтів та видача коштів фізичних та юридичних осіб. Здійснення контроль за правильністю встановлення касових та позабалансових символів з подальшим формування звітності за формами №747, №74 Нарахування доходів за розрахунковокасове обслуговування та формування резерву. Купівля – продаж готівкової національної та іноземної валюти. Складання та подання до НБУ форм статистичної звітності (Форми 521, 522, 523, 524, 525, 527, 529 ,531,536, 538, 552, 555, 557, 558; № 201, 410; Звіт 1ПБ). Ведення неторгових операцій банку. Готувати документи на відкриття, супроводження та контроль за діяльністю пунктів обміну валюти. Здійснювати контроль за діяльністю касирів в частині правильності використання системи РРО. Відкриття та закриття кореспондентських рахунків, ведення справ банків кореспондентів. Щомісячно проводити аналіз фінансового стану банків кореспондентів, в яких на кореспондентських рахунках знаходяться залишки коштів . Підтвердження залишків на кореспондентських рахунках відповідно до укладених договорів. Приймання, обробка та відправлення платежів в системі SWIFT, програмними комплексами банківкореспондентів TELEX, клієнт – банк. Купівля та продаж безготівкової іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку. Ведення контролю за дотриманням законодавчо встановлених термінів розрахунків за експортноімпортними операціями.


Образование
Учебное заведение: КНТЕУ
Дата окончания: 2006-06-01
Факультет: Державні фінанси
Специальность: Економіст-фінансист

Учебное заведение: Київський індустріальний технікум
Дата окончания: 2003-06-01
Факультет: Бухгалтерський облік
Специальность: Бухгалтер

Иностранные языки и компьютерные навыки
Aнглийский: Базовый
Уровень владения компьютером: эксперт
Компьютерные навыки: Досвідчений користувач ПК (Windows, MS Word, MS Excel, MS Access, ЛІГА ЗАКОН, 1С-Бухгалтерія)знання банківських програм (ОДБ «Mebius», «B2», АБС «SR 4 Bank», АРМ НБУ «New Stat», АSPLA, Val_Cli, Ukrdealing, BCZ «UkrCard+», MetaTrader4 та інші.)

Распечатать
Сохранить на компьютере
 
+ Добавить
 
 
 
 
 
 
Ссылки
архив вакансий работа в банке работа в банке вакансии банков украины работа в comfy otp bank резюме финансиста работа в банках киева пиреус банк работа альфа банк киев начальник отделения киев резюме руководителей работа в socar работа в страховании работа для страховщиков начальник отделения работа в ощадбанке работа в сильпо работа в сбербанке работа банк вакансии кредитный эксперт работа в новой линии банковские вакансии вакансии райффайзен банк аваль фінстафф работа в кредобанк работа в финансах универсал банк работа работа в рошен вакансии в банках работа в эльдорадо работа для финансистов вакансии сбербанк страховой агент работа otp bank работа для банкиров работа в райффайзен банк аваль работа в эпицентр работа в пзу украина работа universal bank работа в wog работа в softserves финстаф отп банк работа новая почта работа в укрэксимбанке работа в таскомбанк вакансии банков вакансии в финансах pzu украина работа в киеве работа в укрсиббанке работа банк работа в страховой компании вакансии банков работа в приватбанке фінстаф
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты

Узнайте о новых вакансиях первыми.

Подписывайтесь!