Рубрикатор
Вакансії    Резюме

Роздрібний бізнес
Середній та малий бізнес
Корпоративний бізнес
Міжнародний бізнес
Інвестиційний бізнес
Ризик-менеджмент
Кредитування
Заставні операції
Казначейство
Фінансовий моніторинг
Фінансовий аналіз та планування
Бухоблік та звітність
Аудит
Операційний супровід
Розробка продуктів та методологія
Касові операції та грошовий обіг
Платіжні картки
Інформаційні технології
Маркетинг та реклама
Юридична служба
Стягнення заборгованості
Служба безпеки
Управління персоналом
Діловодство
Розвиток філіальної мережі
Філії та відділення банку (керівники)
Адміністративно-господарська частина
Різне
 
 
 
 

Наиболее посещаемые рубрики

✅ Новые резюме банковских и финансовых специалистов
Резюме руководителей в банке и финансах
Резюме по городам в банке, финансах и страховании
Швидкий пошук                        Розширений пошук резюме
  Місто
  Розділ
Ключові слова
Резюме № 49250
> >
Город : Київ
Категория: Резюме в банке
Подкатегория: Кредитування
Резюме № 49250
Опубліковано: 04.05.2023 р.
Рубрика: Кредитування

Начальник / Заступник начальника відділу супроводження (адміністрування) активних операцій Банку

Стартова зарплата: 35000 грн.
Тип роботи: Повний робочий день

Особиста інформація
Місто проживання: Київ
Освіта: вища
Дата народження: 04.02.1984 г. (40 років )
Стать: Чоловіча
Сімейний стан: Перебуваю в шлюбі, є діти
Досвід роботи
C 09.2018 по 02.2023 (4 роки 5 міс.)
В компанії: АТ «ОЩАДБАНК», Київ
Посада: Заступник начальника відділу супроводження та контролю активних операцій за платіжними картами
Функціональні обов'язки:
Супроводження та контроль активних операцій за платіжними картками. Супроводження договорів страхування за платіжними картками. Супроводження операцій по корпоративних БПК. Контроль статистичної звітності по кредитним операціям з БПК. Контроль за списання безнадійної заборгованості за рахунок резерву. Контроль за своєчасним передаванням юридичних справ. Прийняття участі у розробці ВНД банку  Автоматизації процесів супроводження активних операцій з БПК, постановка та тестування.


C 06.2018 по 09.2018 (3 міс.)
В компанії: ПАТ «КБ «ГЛОБУС», Київ
Посада: Начальник відділу моніторингу та адміністрування активних операцій
Функціональні обов'язки:
Розробка внутрішніх нормативних документів відділу.Супроводження кредитних (авто, іпотечне кредитування (в т.ч. ДІУ), під заставу майна), документарних операцій. Нарахування відсотків, амортизація дисконту/премії. Проведення кредитного моніторингу (погашення кредиту та процентів, перенесення заборгованості на рахунки простроченої заборгованості). Підготовка розрахунків кредитній заборгованості, розрахунок пені, штрафів для подальшої передачі інформації до суду. Перевірка та контроль статистичної звітності по кредитним операціям (3А,С5,42,D5,D8,F8).


C 06.2017 по 06.2018 (1 рік )
В компанії: ПАТ «КБ «ГЛОБУС», Київ
Посада: Заступник начальника відділу супроводження кредитних операцій
Функціональні обов'язки:
Супроводження кредитних (авто, іпотечне кредитування (в т.ч. ДІУ), під заставу майна), документарних операцій. Нарахування відсотків, амортизація дисконту/премії. Проведення кредитного моніторингу (погашення кредиту та процентів, перенесення заборгованості на рахунки простроченої заборгованості).Підготовка розрахунків кредитній заборгованості, розрахунок пені, штрафів для подальшої передачі інформації до суду. Перевірка та контроль статистичної звітності по кредитним операціям (3А,С5,42,D5,D8,F8).


C 01.2013 по 06.2017 (4 роки 5 міс.)
В компанії: ПАТ «ЮНЕКС БАНК», Київ
Посада: Головний економіст відділу обліку та супроводження кредитних, документарних операцій та торгового фінансування
Функціональні обов'язки:
Супроводження кредитів юридичних осіб, документарних операцій та торгового фінансування (факторинг). Супроводження кредитів фізичних осіб (авто, іпотечне кредитування (в т.ч. ДІУ), під заставу майна, споживче кредитування, овердрафтів ПК).Проведення кредитного моніторингу (погашення кредиту та процентів, перенесення заборгованості на рахунки простроченої заборгованості).Нарахування відсотків, амортизація дисконту/премії. Співпраця с партнерами банку в т.ч. страховими компаніями.Підготовка місячних, квартальних та річних звітів по кредитному портфелю для ДІУ.Формування розпоряджень на внесення/зняття інформації про заставу до реєстру обтяжень рухомого майна. Підготовка розрахунків кредитній заборгованості, розрахунок пені, штрафів для подальшої передачі інформації до суду. Перевірка та контроль статистичної звітності по кредитним операціям.Бухгалтерський облік овердрафтів ПК.Бухгалтерський облік операцій по банкоматах.Зарахування коштів на карткові рахунки згідно зарплатних проектів.Зведення документів дня за активними операціями Банку.


C 09.2010 по 01.2013 (2 роки 4 міс.)
В компанії: ПАТ «Банк»Таврика» , Київ
Посада: Головний спеціаліст супроводження кредитних операцій
Функціональні обов'язки:
Відкриття, супроводження та закриття кредитних договорів, гарантій та врахування векселів. Відображення на позабалансових рахунках вартості застави, зобов’язань та інше. Нарахування комісій та контроль сплати. Моніторинг строків страхування заставного майна. Проведення кредитного моніторингу (погашення кредиту та процентів, перенесення заборгованості на рахунки простроченої заборгованості). Нарахування процентів, дисконту/премії. Розрахунок пені, штрафів по кредитним та гарантійним договорам. Формування резервів під кредитні ризики. Облік та списання безнадійної кредитної заборгованості за рахунок резервів. Заведення статистичних параметрів та підтримання в актуальному стані на протязі дії кредитного договору.


C 04.2007 по 09.2010 (3 роки 5 міс.)
В компанії: ПАТ «БАНК «Альянс», Київ
Посада: Старший спеціаліст сектору обслуговування клієнтів в національний та іноземній валюті
Функціональні обов'язки:
Відкриття поточних, вкладних та позичкових рахунків в національній та іноземній валюті юридичним та фізичним особам. Прийом усіх видів платежів клієнтів та видача коштів фізичних та юридичних осіб. Здійснення контроль за правильністю встановлення касових та позабалансових символів з подальшим формування звітності за формами №747, №74 Нарахування доходів за розрахунковокасове обслуговування та формування резерву. Купівля – продаж готівкової національної та іноземної валюти. Складання та подання до НБУ форм статистичної звітності (Форми 521, 522, 523, 524, 525, 527, 529 ,531,536, 538, 552, 555, 557, 558; № 201, 410; Звіт 1ПБ). Ведення неторгових операцій банку. Готувати документи на відкриття, супроводження та контроль за діяльністю пунктів обміну валюти. Здійснювати контроль за діяльністю касирів в частині правильності використання системи РРО. Відкриття та закриття кореспондентських рахунків, ведення справ банків кореспондентів. Щомісячно проводити аналіз фінансового стану банків кореспондентів, в яких на кореспондентських рахунках знаходяться залишки коштів . Підтвердження залишків на кореспондентських рахунках відповідно до укладених договорів. Приймання, обробка та відправлення платежів в системі SWIFT, програмними комплексами банківкореспондентів TELEX, клієнт – банк. Купівля та продаж безготівкової іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку. Ведення контролю за дотриманням законодавчо встановлених термінів розрахунків за експортноімпортними операціями.


Освіта
Навчальний заклад: КНТЕУ
Дата закінчення: 2006-06-01
Факультет: Державні фінанси
Спеціальність: Економіст-фінансист

Навчальний заклад: Київський індустріальний технікум
Дата закінчення: 2003-06-01
Факультет: Бухгалтерський облік
Спеціальність: Бухгалтер

Іноземні мови та комп'ютерні навички
Англійська: Базова
Рівень володіння комп'ютером: експерт
Комп'ютерні навички: Досвідчений користувач ПК (Windows, MS Word, MS Excel, MS Access, SQL (beginner), ЛІГА ЗАКОН, 1С-Бухгалтерія) знання банківських програм (ОДБ «Mebius», «B2», АБС «SR 4 Bank», АБС BARS MMFO, АБС БАРС Millenium, Val_Cli, Ukrdealing, BCZ «UkrCard+», CardManagerment, DB Manager (Way4), ServiceDesk/ Omnitracker, АРМ НБУ «New Stat», АSPLA, MetaTrader4 та інші.)

Додаткова інформація
Заняття у вільний час (улюблений спорт, хобі тощо): Активний відпочинок, туризм, електроніка, F1.

Роздрукувати
Зберегти на комп'ютері
 
Робота в компаніях

   Швидкий перехід
юрисконсульт смела аналитик операционист мфо україна нові мфо україна маловідомі мфо україни киев днепр яготин хмельницкий кредит онлайн на карту экономист луцк белая церковь александрия умань николаев чернигов гроші в борг терміново житомир мукачево тернополь кременчуг кривой рог каменец-подольский невідомі мфо україни все мфо энергодар херсон рейтинг кредитов шостка нові мфо львов кредит без справки о доходах каменское винница одесса деньги в долг черкассы кредит онлайн на карту без отказа срочно кассир славянск харьков кредит без довідки про доходи всі мфо северодонецк кропивницкий касир никополь сумы мариуполь бердичев миргород прилуки изюм краматорск мелитополь измаил запорожье ровно бахмут бердянск юрист бровары кредит під 0 ужгород борисполь черновцы бухгалтер полтава павлоград ивано-франковск
 
 
Посилання
работа в страховании кредит готівкою без довідки про доходи отзывы спортбанк вакансии в банках кредит готівкою київ вакансии банков украины альфа банк работа в банке киев займ на карту с автоматическим одобрением кредит онлайн на картку без відмови терміново маловідомі мфо неизвестные мфо рейтинг кредитов онлайн Новые МФО Украины банковские вакансии мфо без лицензии гроші в борг вакансии банков Нові МФО України кредитный лимит спортбанк позика на картку з автоматичним схваленням кредит онлайн на карту без отказа вакансии в финансах работа в финансах все мфо украины архив вакансий кредит спортбанк мфо, которые дают всем всі мфо україни кредит наличными киев малоизвестные мфо деньги в долг срочно кредит под 0 процентов работа в банке список rss точки выдачи спортбанк микрозайм без отказа кредит під 0 відсотків база мфо украины карта спортбанк кредит наличными без справки о доходах спортбанк невідомі мфо альфа банк киев
 
 На главную | Каталог вакансий | Каталог резюме
Работа по городам | Добавить вакансию | Добавить резюме
Пользовательское соглашение | Карта сайта | Партнеры | Контакты